5 ابزار کاربردی برای دی جی ها که هیچ ارتباطی با موسیقی ندارند

5 ابزار کاربردی برای دی جی ها که هیچ ارتباطی با موسیقی ندارند

در دسته بندی : دی‌جی

این مقاله در مورد ابزار های غیر مرتبط با موسیقی می باشد که در جشن ها به دی جی ها کمک می کنند تا به سادگی فوق العاده تر به نظر برسند، بنابراین ما لیستی از ابزارهای غیر موسیقیایی که در بعضی مواقع برای یک دی جی کاربردی می باشد را به شما معرفی می کنیم.


یک دوربین دیجیتالی نیمه پیشرفته

در سال گذشته، یکی از دوستان عکاس من یک دوربین قدیمی اش را برای فروش گذاشته بود. او من را برای خریدن یک دوربین به فکر فرو برد چون دوربین روی گوشی خودم واقعا افتضاح است، بنابراین من تصمیم گرفتم که آن دوربین را بخرم. سال گذشته من با نصب آن دوربین در یکی از جشن ها در کنار میز دی جی، تنها توانستم یک عکس در ساعت 4 صبح از پشت دک ها بگیرم. فردای همان روز با دیدن دوباره ی آن عکس متوجه شدم که  آن عکس چقدر خوب بوده و از آن برای صفحه فیسبوک و تبلیغات استفاده کردم و نتیجه اش این بود که بعد از آن به واسطه ی تبلیغ با آن عکس به دو یا سه جشن دیگر دعوت شدم.


یک گوشی هوشمند

این روز ها اکثر افراد به قدری درک قدرت تکنولوژی را دارند که معمولا یک آیفون یا یک گوشی هوشمند مشابه آن را دارند، اما  با ارزش ترین ویژگی یک تلفن همراه برای یک دی جی یا کسی که یک کسب و کار کوچکی دارد قابلیت اتصال آن می باشد. 90 درصد ارتباطات من با بار ها، کلاب ها و پروموت کنندها از طریق واتزاپ و فیسبوک انجام می شود، و این تلفن همراه است که سرعت پاسخگویی شما به آنها را سریع تر یا کند تر می کند و وقتی در پشت دک ها باشید این سرعت عمل بسیار کارامد می باشد.


شیک کردن جشن

خب این کار ها کمی تجملاتی است اما این یک واقعیت غیر قابل انکار است که افراد سرخوش در یک مهمانی کامرشیال (چیپس و ماستی) عاشق نورهای بلک لایت روی انگشتان و صورت، بادکنک های رنگی، کاغذ رنگی های تزئینی، و لباس های فانتزی و خیالی هستند.  با وجود این احساسات در مخاطبان، شما باید این را قبول کنید که این چیز ها شب اجرای شما را سرگرم کننده تر می کنند. تصور کنید چند نفر از مخاطبان شما با موبایل ها یا دوربین با آنها عکس های خاطره انگیز می اندازند، روش با کلاس تر می تواند طراحی لوگوی شما برای سر در ساختمان برای پیدا کردن راحت آنجا یا طراحی آن بر روی لیوان های یک بار مصرف می باشد. همه ی اینها فرصت هایی عالی برای ایجاد یک شب به یاد ماندنی عوام پسند در ذهن مردم می باشد.


تعدادی لیزر و یا یک ماشین دودزا

خب این چیز ها زیاد ارزان نیستند اما تاثیری که در کار یک دی جی حتی در کوچک ترین فضا می گذارد بی نظیر و شگفت انگیز است. خیلی از مکان های کوچک تر نور هایی مانند بار ها و کلاب های بزرگ ندارند، اما همان نور ها قادر هستند تا آن محیط جذاب تر به نظر برسند و یک بعد دیگر به اجرای شما بدهند. در کنار نورپردازی وجود یک ماشین دودزا بسیار جالب می باشد و ترکیب دود و نور بیش از همه چیز باعث ایجاد جاذبه در آن محیط می شود. و به زودی می‌بینید که جمعیت حاضر در آنجا از این اتفاق راضی هستند و در حال سلفی گرفتن یا گذاشتن استوری برای اینستاگرام می باشند.


امنیت

در نهایت یک موضوع را می خواهم یادآوری کنم تا احتمال خرابی یا گم شدن ابزار شما به صفر برسد. در مهمانی ها خیلی چیز ها گم می شوند اما چیز هایی مانند فلش دیسک ها، لپ تاپ و ... ابزار حیاتی شما می باشند. برای جلوگیری از این اتفاقات می توانید میز دی جی را کاملا جدا و با فاصله از میز سرو و نوشیدنی یا بار قرار دهید تا از مردم دور باشد تا اتفاقات ناگهانی مانند ریختن نوشیدنی رو لپ تاپ یا دستگاه دی جی آنها را خراب نکند. همچنین برای جلوگیری از سرقت آنها می توانید از قفل های کابلی Kensington استفاده کنید تا با اعتماد به اینکه چیزی از جایش تکان نمی خورد به کارهای ضرروی خود برسید و با خیال راحت برای لحظاتی بتوانید آن محیط را ترک کنید.

منبع دی جی سنتر : هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *