"> صفحه خبرنامه دی جی سنتر

به فروشگاه دی جی سنتر خوش آمدید!

صفحه خبرنامه دی جی سنتر صفحه خبرنامه دی جی سنتر
صفحه خبرنامه دی جی سنتر

ما در مجموعه دی جی سنتر تمام تلاشمان را می کنیم تا بانک اطلاعاتی باکیفیتی را فراهم کنیم. همکاران ما دائما اطلاعات خود را به روز می کنند و با کارآمد ترین، باکیفیت ترین و جدید ترین برند ها، امکانات و تجهیزات حوزه دی جی آشنایی دارند. نتیجه این بانک اطلاعاتی گسترده افزایش کیفیت کار، رضایت و اعتماد شما به ماست. یکی از اقدامات همکاران ما در راستای ارائه خدمات بهتر و برقراری ارتباط بیشتر با مشتریان و خریداران ایجاد خبرنامه دی جی سنتر است.

با عضویت در خبرنامه دی جی سنتر می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

  • به راحتی می توانید از محصولات جدیدی که برای فروش بر روی سایت ما قرار می گیرد مطلع شوید. دیگر نیاز نیست که هر چند روز یک بار محصولات سایت را بررسی کنید و به دنبال محصول مورد نظرتان بگردید یا ببینید که آیا کالای تمام شده، شارژ شده است یا خیر. هر بار که محصول جدید پرطرفداری به مجموعه ما اضافه شود و یا موجودی کالایی شارژ شود، مجموعه ما به شما ایمیلی ارسال خواهد کرد.
  • همکاران ما نشر اطلاعات و علم خود را یک وظیفه می دانند. با عضویت در خبرنامه بخشی از این اطلاعات در قالب ایمیل به شما ارسال می شود. مطالب آموزنده ای که به کسب اطلاعات بیشتر در حوزه کاری دی جی ها یا خرید درست و باکیفیت کمک می کند.
  • اگر می خواهید از خبر های خوشایندی مانند تخفیف های مناسبتی نیز مطلع شوید، بهترین کار، عضویت در خبرنامه است. مجموعه ما هر زمان که تخفیفی را در نظر بگیرد، به شما ایمیلی ارسال خواهد کرد تا از آن بی بهره نمانید.

اگر مزایای عضویت در خبرنامه دی جی سنتر برایتان وسوسه انگیز است، دست بجنبانید! فرم خبرنامه زیر را با دقت پر کنید تا از مزایای یاد شده در پاراگراف های قبل، بهره مند شوید.

در طول روز ده ها پیامک تبلیغاتی دریافت می کنید. پیامک هایی که فقط حافظه تلفن همراه شما را اشغال می کنند و گاه آن ها را نخوانده حذف می کنید؛ اما پیامک های خبری دی جی سنتر می توانند کاربردی باشند و به پیشرفت شما کمک کنند. هنگام پر کردن فرم خبرنامه، شماره تماس در دسترسی نیز وارد کنید. قطعا چک کردن پیامک هایتان از چک کردن ایمیل کار آسان تری است. ما خبر های مهمی مانند تخفیف ها را به شما پیامک خواهیم کرد.

لطفا در هنگام ثبت نام در خبرنامه تمامی اطلاعات را به صورت کامل و دقیق وارد کنید. آدرس ایمیل و شماره تماس خود را چک کنید تا از صحت آن مطمئن شوید.

ما به دنبال همراهی خالصانه شما هستیم؛ اما اگر هر زمانی از عضویت در خبرنامه خسته شدید یا ادامه همراهی برایتان خسته کننده و غیر مفید بود به کمک لینک مربوط به لغو عضویت می توانید به دریافت ایمیل های خبرنامه پایان دهید.

در نهایت امیدواریم که با عضویت در خبرنامه، علاوه بر کسب اطلاعات و اخبار مهم، انگیزه ای برای پیشبرد فعالیت ما باشید. دی جی سنتر بدون همراهی شما مشتریان عزیز، تداوم نخواهد داشت؛ پس به امید همراهی شما.

عضویت در خبرنامه دی جی سنتر

X