بهترین بسته های نرم افزاری سال ۲۰۲۱

بهترین بسته های نرم افزاری سال ۲۰۲۱

در دسته بندی : نرم افزار

در این نوشتار میخواهیم بهترین بسته های نرم افزاری سال ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم. با وجود بسته های نرم افزاری پلاگین های بسیاری که وجود دارد برای دریافت کیفیت ایده آل صوتی طبق نیازهایتان، در میان این همه بسته های گوناگون سردرگم خواهید شد و برای همین ما تصمیم گرفته ایم تا چند مورد از بهترین های آنها را به شما معرفی کنیم.

Waves H-Series

Waves H-Series

این بسته دارای ابزارهای کاربردی و با کیفیت بالا است که پلاگین های Hybrid Comp، H-EQ، H-Reverb و H-Delay را ارائه میدهد. این بسته مانند دیگر بسته های تجاری پوچ و تو خالی نیست و فراهم کننده ی یک تعادل منحصر به فرد از مزه ی خوش رنگ آمیزی و سودمند همه کاره  بدون پس و پیش کردن بیش از اندازه ی کاراکترهای صدا است. افزودن کمی رنگ و FX‌ با این بسته بسیار خوب پاسخ میدهد و در خلاقیت و میکس کردن هرچه بهتر شما نیز تاثیر مستقیم دارد.

SOUNDTOYS 5

SOUNDTOYS 5

بسته پلاگین های SOUNDTOYS 5 دارای افکت ها و ابزارهای منحصر به فردی ست که گستردگی ابزارهای بسیار بالایی دارد که در برگیرنده ی Sie-Q،‌ EchoBoy، EchoBoy Jr، PrimalTap، Decapitator، Little AlterBoy،  FilterFreak،  MicroShift، Crystallizer، PanMan، Devil-Loc Deluxe، PhaseMistress، Radiator، Tremolator، Devil-Loc، Little MicroShift، Little PrimalTap و Little Radiator میباشد.

کمپانی SOUNDTOYS یک مجموعه ی واقعا الهام بخش را ارائه داده است که با استفاده از FX های خلاقانه ای که فراهم کرده است میتوانید گام در راه های جدید بگذارید که تاکنون به آنجا گام نگذاشته بودید. اگر با فرایند کاری خلاقانه دست و پنجه نرم میکنید برای رشد روند خلاقیتتان قطعا این یکی از بهترین بسته های FX میباشد.

FABFILTER TOTAL

FABFILTER TOTAL

بسته های ابزاری و پلاگین های کمپانی FABFILTER دارای کیفیت بسیار بالایی میباشند. این بسته شامل پلاگین های Pro-R: Algorithmic reverberation، Pro-L2: Brickwall Limiter، Pro-MB: Six-band compressor، Pro-Q 3: 24-Band EQ، Pro-C 2: Versatile broadband compressor، Pro-DS: Intelligent de-esser، Pro-G: Professional gate / expander، Saturn: Multi-band distortion، Twin 2: Versatile synthesizer، Timeless 2: Tape Delay، Volcano 2: modulatable quadruple effect filter، One: Simple synthesizer، Simplon: Double multimode filter و Micro: Simple filter میباشد.

فاب فیلتر مجموعه ای از افکت های خلاقانه و برای میکس و مستر کردن را ارائه میدهد که امکانات پیشرفته و ابزارهای بسیار گرانبهایی را به شما ارائه میدهد و کیفیت بسیار بالا و وفاداری به اصل صدا به تنهایی برای آزمایش کردن این بسته کافی هستند.

SOFTTUBE VOLUME 4

SOFTTUBE VOLUME 4

بسته پلاگین SOFTTUBE VOLUME 4 یک بسته کاربردی و با تعهد به کیفیت صدای عالی است. اگر به دنبال یک بسته نرم افزاری برای تکمیل کردن ابزارهای زنجیره ی میکس و مستر خود میباشید، SOFTTUBE VOLUME 4 یکی از شگفت انگیز ترین مجموعه ابزارهای یکپارچه میکس و مستر را به همراه برخی از افکت های خلاقانه فراهم کرده است که شامل : Acoustic Feedback،  American Class A، Bass Amp Room، Drawmer S73 Intelligent Master Processor، FET Compressor،

Fix Flanger and Doubler، Fix Phaser، Harmonics Analog Saturation Processor، Heartbeat، Marshall Plexi Super Lead 1959، Modular، Monoment Bass، OTO Biscuit، Parallels، Passive-Active Pack، Saturation Knob، Spring Reverb، Summit Audio EQF-100 Full Range Equalizer، Summit Audio Grand Channel،

Summit Audio TLA-100A Compressor، TSAR-1 Reverb، TSAR-1R Reverb، Tape، Transient Shaper، Trident A-Range، Tube Delay، Vintage Amp Room و Weiss MM-1 Mastering Maximizer میباشد.

D16 GROUP SILVERLIN

D16 GROUP SILVERLINE

بسته پلاگین های D16 شبیه ساز رفتار ابزارهای آنالوگ میباشد که روی هم رفته افکت های بسیار خوب و رویکردی متمرکز با شخصیت صوتی منحصر به فردی را ارائه میدهد که شما را از هرگونه پلاگین جانبی بی نیاز میکند. پلاگین های این بسته‌ها آنچنان خلاقانه نیستند اما هنگامی که بدانید میخواهید دقیقا چه کاری انجام دهید به خوبی پاسخگوی کار شما خواهند بود. این یسته ها شامل پلاگین های Decimort2، Devastor2، Antresol، Syntorus، Toraverb، Redoptor و Fazortan میباشد.

U-HE ALL EFFECTS

U-HE ALL EFFECTS

بسته پلاگین های ALL EFFECTS از کمپانی U-HE که یک توسعه دهنده ی وفادار و با کیفیت میباشد و دارای رابط کاربری بسیار مشتری پسند و با کیفیت صدای بالا است که خدمات خوبی را به کاربران ارائه میدهد. این بسته پلاگین های کاربردی و ابزارهای خوبی را برای شما فراهم میکند تا فضا سازی های منحصر به فرد خودتان را انجام دهید. این بسته شامل Twangström - Spring Reverberator، Colour Copy - Bucket Brigade Delay، Uhbik - Subtle to spectacular suite of 9 effects، Presswerk - Compression with musical soul، Satin - Tape emulation / construction kit ،Filterscape - Dynamic filter and sound mangling و MFM2 - Ultra-flexible delay میباشد.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *