مروری بر زندگی Marshmello

مروری بر زندگی Marshmello

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

کریستوفر کمستوک Christopher Comstock در تاریخ ۱۹ می سال ۱۹۹۲ چشم به جهان گشود. او با نام حرفه ای Marshmello شاخته شده است و یک آهنگساز و دی جی موزیک الکترونیک آمریکایی میباشد. او برای اولین بار با انتشار ریمیکس های آهنگ هایی از گروه دو نفره و معروف Jack U و دی جی روسی آلمانی DJ Zedd به شهرت جهانی رسید.

او بیشتر به خاطر آهنگ های Silence، Wolves، Friends، Happier و Alone شناخته شده است که همه ی آنها دارای گواهینامه ی مولتی پلاتینیوم در چندین کشور هستند و در ۳۰ تای اول لیست ۱۰۰ ترک داغ Billboard نمایان شده اند.

اولین آلبوم استودیویی او به نام Joytime در ژانویه ی سال ۲۰۱۶ منتشر شد که شامل آهنگ Keep It Mello بود. دومین آهنگ او با نام Alone بود که یک ترک با گواهی پلاتینیوم بود و در لیبل کانادایی Monstercat در می سال ۲۰۱۶ منتشر شد. که با به دست آوردن رتبه ی۶۰ در US Billboard Hot 100 به اولین تک آهنگی دارای گواهی پلاتینیوم در آمریکا و کانادا تبدیل شد که بیش از یک میلیون نسخه فروش داشت. در آن سال او سه تک آهنگ دیگر  را منتشر کرد.

در سال ۲۰۱۷ او تک آهنگ هایی مانند Chasing Colors، Twinbow و Moving On را منتشر کرد و در آهنگ Silence با خواننده ی آراندبی Khalid همکاری کرد که دارای گواهی پلاتینیوم در هشت کشور بود. یکی دیگر از موفقیت های او آهنگ پر فروشی به نام Wolves بود که یک همکاری با خواننده ی محبوب آمریکایی سلنا گومز بود.

او در سال ۲۰۱۸ تک آهنگ Friends را با همکاری خواننده انگلیسی Anne-Marie منتشر کرد و دومین آلبوم استودیویی اش را به نام Joytime II را با تک آهنگ های Tell Me و Check This Out منتشر شد. ترکی که بیشترین موفقیت را برای او داشته ترک Happier بوده که یک همکاری با گروه بریتانیایی Bastille بوده و در آگوست همان سال منتشر شد. مجله ی Forbes او را به عنوان پولدار ترین دی جی در رتبه ی هشتم نظر سنجی سالیانه در سال ۲۰۱۷ معرفی کرد. چراکه او تا قبل از ژوئن ۲۰۱۷ او ۲۱ میلیون دلار درآمد داشته است.

او اولین آهنگش به نام Wavez را در ماه های اولیه ی سال ۲۰۱۵ در SoundCloud خودش منتشر کرد که انتشار ترک های بیشتر از او، حمایت هنرمندانی مانند Skirillex را برای او به همراه داشت که ترک Find Me از او را در SoundCloud ریپست کرد. کمی پس از آن او در New York's Pier 94، Pomona، فستیوال California's HARD Day of the Dead و Miami Music Week اجراهایی را برگزار کرد.

دی جی آمریکایی Chris Comstock

Moe Shalizi از گروه Red Light Management مدیر برنامه های او می‌باشد. برخی اوقات او با دی جی آمریکایی Chris Comstock که با نام مستعار Dotcom شناخته میشود اشتبه گرفته میشود زیرا سبک آنها نزدیک ه هم است. او همیشه با یک کلاه نمایشی سفید مربعی با صورت گرافیکی ظاهر میشود و برای حضور در مکان هاس عمومی نیز از کلاه ایمنی سفارشی استفاده میکند. هویت او نا مشخص بود ، اما با استناد به مدارک مجله ی Forbes در سال ۲۰۱۷  و اشاره‌ی Skrillex به مارشملو در یک مصاحبه و ارتباط مدیریتی Shalizi و تتوها و تاریخ تولد مشابه این دو شخصیت یک نفر هستند. مدیر برنامه های او در ۲ جولای ۲۰۱۹  در ویدئویی در یوتیوب روند و تلاش های آنها برای ساختن برند Marshmello را شرح میدهد.

Marshmello نام هنری اش یک نامی برگرفته از واژه ی marshmallow (نوعی شیرینی مانند باسلوق) میباشد که از موسیقیدان کانادایی Deadmau5 الهام گرفته شده است. سبک اصلی او Progressive House و EDM میباشد.

منبع دی جی سنتر :‌هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *