فضای مجازی نامحدود Rekordbox چیست؟

فضای مجازی نامحدود Rekordbox چیست؟

در دسته بندی : دی‌جی , نرم افزار

نرم افزار Rekordbox مفتخر است که با راه اندازی طرح تازه ی خودش فضای نامحدود ابر مجازی را به هنرمندان ارائه میدهد. کاربران این پلتفرم که اشتراک این طرح را میخرند میتوانند کتابخانه خودشان را در چندین دستگاه ذخیره کنند و همچنین همه ترک ها و داده ها را روی فضای ابری مدیریت کنند.

این برای هنرمندانی که به دنبال یک شبکه ایمن از کتابخانه پشتیبان هستند بسیار عالی است زیرا هیچ ترسی بدتر از این نیست که مثلا کامپیوتر یا هارد شما دچار مشکل بشود و همه چیز را از دست بدهید و این گزینه ویژه یک پیشنهاد بسیار خوب از Pioneer است که در چنین مواقعی به کمک شما میآید. همچنین این گزینه به رشد مجموعه موزیک شما کمک میکند و میتوانید فضای بیشتری را برای موزیک های اصلی خود خالی نگه دارید و دیگر موزیک ها را بر روی ابر مجازی منتقل کنید.

ویژگی های کلیدی

فضای ذخیره سازی ابری نامحدود – که توانایی دسترسی، دیدن و مدیریت کتابخانه شما را تا روی۸ دستگاه میدهد.

سینک هوشمند Dropbox – کتابخانه خودتان را روی مک و یا ویندوز خودتان بدون اشغال فضای هارد درایو مدیریت کنید.

پشتیبان گیری خودکار از کتابخانه دستگاه – شما میتوانید برای هر دستگاهی که به کار میبرید یک پایگاه داده دستگاه ایجاد کنید و آخرین وضعیت اکسپورت شده از USB را به صورت دستی یا خودکار در محل مورد نظر خودتان (Local یا Cloud) ذخیره کنید. همچنین شما میتوانید یک نسخه کپی از داده های خودتان را توسط کامپیوتری دیگر با ورود به اکانت ‌Rekordbox خود بر روی آن دستگاه داشته باشید.

آپلود خودکار مجموعه – اگر علاقه ای به گزینش و بارگذاری ترک ها ندارید میتوانید این ویژگی را برای همگام سازی خودکار آهنگ ها در ابر فعال کنید.

پشتیبانی از دستگاه های iOS، PC، Mac و Android نیز به شما اجازه میدهد تا در طیف گسترده ای از دستگاه ها بتوانید اکانت و موزیک های خودتان را داشته باشید.

منبع Rekordbox

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *