به روز رسانی ویرایش تابستانه نرم افزار Virtual DJ

به روز رسانی ویرایش تابستانه نرم افزار Virtual DJ

در دسته بندی : دی‌جی , نرم افزار

در آپدیت تازه نرم افزار دی جی Virtual DJ ویژگی اکسپورت از ویرچوال دی جی روی فلش USB برای کار با CDJ ها افزوده شده است که به بسیاری از کاربران دسترسی خیلی خوب و تازه ای برای اجرا با CDJ ها میدهد.

Vitual DJ ویرایش تابستانه اش (Summer 2021 Edition) منتشر شده است و دارای برخی ویژگی های چشم گیر میباشد. یکی از بزرگترین ویژگی های آن این است که شما میتوانید لایبرری یا همان کتابخانه خودتان را از ویرچوال دی جی روی یک فلش اکسپورت بگیرید و سپس با پلیرهای CDJ پایونیر در کلاب ها یا مکان هایی که تجهیزات استاندارد و حرفه ای پایونییر را به کار میبرند ست خود را پلی کنید و این یعنی خدانگهدار Rekordbox زیرا بسیاری از دی جی های کاربر نرم افزار Virtual DJ همیشه با این دردسر روبرو بودند که اگر میخواستند ستشان را با تجهیزات حرفه ای پلی کنند میبایست حتما همه آن کتابخانه به همراه همه  ی نشانه های Cue و ... را در Rekordbox از نو برگزیده و بچینند.

شما با دریافت ویرایش تازه نرم افزار Vitual DJ همچنین میتوانید ویژگی جداسازی ساقه ها (Stem) را برای اکسپورت ساقه ها به صورت خودکار هنگام اکسپورت روی یک USB را نیز به کار ببرید و این کاری است که Rekordbox هم نمیتواند برای شما انجام دهد.

جدا از این ویژگی های تازه برای اکسپورت، Virtual DJ توانایی به کار گیری و مهمان کردن همه ی استم های درون یک ترک به صورت جداگانه در هنگام دی جی کردن را نیز فراهم کرده است. بنابراین میتوانید همه ی ترفندهای و افکت های گوناگون را برای استم های مختلفی به گردش درآورید. مانند اسکرچ کردن لایه ی آوازهای یک آهنگ به تنهایی، لوپ گرفتن از استم بیت ها یا فیلتر ملودی ها به تنهایی...!

دیگر دگرگونی های این نرم افزار در زمینه مدیریت کتابخانه و فیلتر ترک میباشد. اکون شما میتوانید معیارهای فیلتر خودتان را پیکربندی و یکراست آنها را روی کتابخانه خودتان تنها با کلیک روی یک کلید به کار بگیرید که شامل تغییر رنگ ترک ها در یک نما هم میباشد. افزون بر آن روش ساخت فیلتر سفارشی پوشه ها نیز بسیار ساده و رادست شده است.

یک چیز دوست داشتنی دیگر که در ویرایش تابستانه این نرم افزار به آن افزوده شده به کار گیری هشتگ در هرکدام از بخش های Comment میباشد که یک ویژگی بسیار کارامد برای برچسب گذاری سبک ها یا آهنگ های دسته بندی شده ی سفارشی و ویژه شما برای چیدمان و پیمایش و پیدا کردن سریع و آسان میباشد. این یک به روز رسانی بزرگ برای ویرچوال دی جی به شمار میرود. بخش افکت ها و سمپل آن نیز بهبود یافته اند و ویژگی جدا سازی استم ها برای اکسپورت و همچنین دی جی کردن توانایی اجرا و عملکردهای گسترده ای را به کاربران میدهد.

منبع DJCMAG :‌ هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *