۵ میکسر برتر دی جی در ۲۰۲۱

۵ میکسر برتر دی جی در ۲۰۲۱

در دسته بندی : راهنمای خرید

یک میکسر دی جی به طور سنتی همیشه در کانون تنظیمات دی جی بوده است. در حالی که کنترلرهای دی جی و سیستم های مستقل روی این بازار سرگرمی چیره شده اند، دی جی های بسیاری از کاربران DVS تا اساسا همه دی جی های حرفه ای جهان همچنان هنوز هم میکسرهای دی جی را بکار می‌برند.

این روزها میکسرها می‌توانند با پلیرهای چند رسانه ای دیجیتالی نیز کار کنند، در نتیجه نوعی مدل ترکیبی با میکسر سخت افزاری و کنترلر نرم افزار به دست میآید که DVS بدون تایم کد هستند. میکسرها انعطاف پذیری را به دی جی ها ارائه می‌دهند که حتی در بهترین کنترلرهای دی جی و نیز هیچ جای دیگری یافت نمی‌شود. بنابراین اگر شما سودای دی جی شدن را در سر دارید نخستین کاری که باید بکنید این است که یک میکسر را در قلب تجهیزات خودتان قرار دهید. ما در این نوشتار چند میکسر خوب برای دی جی در ۲۰۲۱ را به شما معرفی خواهیم کرد.

Pioneer DJM-S11

۱.Pioneer DJM-S11

میکسر DJM-S9 که برای دی جی های اسکرچ از نرم‌افزار Serato استفاده می‌کرد، چنان استقبالی ازش شد که بسیاری از دی جی ها را نیز به سوی جلو هل داد و اکنون پنج سال قدمت دارد و پایونییر به تازگی DJM-S11 را جایگزین آن کرد.

DJM-S11 دارای یک نمایشگر لمسی است تا تنظیمات Serato را نشان دهد و به شما دسترسی کنترل X/Y FX را بدهد. اما همچنین کنترل دک ۳ و ۴ نرم‌افزار را نیز به شما می‌دهد و همچنین ویژگی های طراحی آن نیز بهبود یافته و بهتر شده و در جایگاه یک جانشین شایسته با Traktor نیز کار می‌کند. قیمت این میکسر ۱۹۹۹ دلار است.

Denon X1850 Prime

۲.Denon X1850 Prime

میکسر X1850 دنون یک میکسر پهلو نشین پلیرهای مدل SC6000 Prime است و دارای چهار کانال و کارت صدای ۲۴ بیت و ۹۶ کیلوهرتز است و می‌تواند برای قفل کردن تمپو روی افکت های بر پایه-تمپو با پلیرهای SC6000 Prime سینک شود.

این بهترین پیشنهاد کمپانی Denon است، اگر می‌خواهید بجای پایونیر از برند دیگری استفاده کنید Denon بهترین خواهد بود. قیمت میکسر X1850 Prime ۱۰۹۹ دلار است.

Pioneer DJM-900NXS2

۳.Pioneer DJM-900NXS2

جایگزین پرچم‌ دار پایونیر DJM-900NXS، میکسر DJM-900NXS2 است که یک مدل تکامل یافته از انقلابی پس از چندین سال بود و مدل قدیمی را کامل تر کرده است. با این همه برخی از پیشرفت های این میکسر بسیار بزرگ بودند، پورت دوگانه USB، FXهای بهبود یافته و Send/Returnهای FX USB یک نوآوری بسیار پیشرفته در تکنولوژی می‌باشد.

به عنوان بخشی ازیک تنظیمات بزرگتر با یک جفت CDJ-3000، این میکسر به وضوح نمایانگر سیستم دی‌جی Rekordbox می‌باشد، اما هر یک از این پلیرها قیمتش از میکسر DJM-900NXS2 بیشتر است. قیمت این میکسر ۲۰۰۰ دلار است.

Rane Seventy-Two MKII

۴.Rane Seventy-Two MKII

تازه ترین میکسر کمپانی Rane میکسر بتل کیفیت بالا و با نمایشگر آنبورد نشان دهنده شکل موج های نرم افزار Serato است، آن همچنین دارای پدهای اجرایی، کنترل های کانتر فیدر و ناب ها و کلیدهایی برای FX سراتو میباشد.

با یک جفت دک Twelve Mark II از کمپانی Rane شما می‌توانید یک سیستم دی جی چشمگیر برای خود بسازید. این دک ها را نیز می‌توان به عنوان پلیر خانگی و ترنتیبل نیز به کار گرفت. همچنین این یک پلیر خوب برای دی جی های دیجیتالی بتل نیز می‌باشد، گرچه Pioneer DJM-S11 به برطرف کردن نیازهای اصلی آنها کمک می‌کند. قیمت میکسر Twelve Mark II ۱۸۹۹ دلار است.

Numark Scratch

۵.Numark Scratch

میکسر Scratch از کمپانی Numark دارای یک کارت صدای درونی است و همچنین گواهی کار با سراتو به عنوان یک میکسر DVS را نیز دارد، گرچه در جایگاه یک میکسر مستقل نیز به خوبی کار می‌کند.

مطمئنا این میکسر با قیمت بسیار پایینی که دارد یک گزینه سازگار است درست است مانند گزینه های پیشین ویژگی های آنچنانی ندارد اما دارای یک طراحی ساده و سرگرم کننده و کیفیت خوب است و در بازار حرفی برای گفتن دارد. قیمت آن ۴۹۹ دلار است.

منبع دی جی سنتر :‌ هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *