کارت صدا و کنترلر مانیتور Studio L‌ از کمپانی Behringer

کارت صدا و کنترلر مانیتور Studio L‌ از کمپانی Behringer

در دسته بندی : راهنمای خرید

دستگاه Studio L از کمپانی Behringer یک کنترل کننده اسپیکر مانیتور و رابط صدا یا همان کارت صدا با پری آمپ های حرفه ای Midas انگلیسی است که به همراه یک میکروفون Talkback و ناب اختصاصی آن و کارکرد هنلدینگ بسیار خوب به علاوه سوئیچ دستی مانیتورها همراه است و با قیمت مقرون به صرفه ۱۹۹ دلار ارائه شده است. این رابط صدا با دو وظیفه جداگانه نیاز بسیاری از افرادی که میخواهند مانیتورهای خودشان را کنترل کنند و همچنین صدایی با کیفیت و پردازش صوتی خوب دریافت کنند را برطرف میکند.

Behringer-Studio L‌

Studio L دارای دو سخت افزار اصلی میباشد که دربرگیرنده مدار ورودی Pre-Amp Midas و یک شماره گیر ولوم، نیرو گرفته از VCA‌ میباشد که کمپانی بهرینگر ادعای زیادی بر روی دقت ناب شماره گیر ولوم آن دارد و تنظیم سطح مانیتورینگ با آن را بسیار سودمند خوانده است. این رابط صوتی دارای کیفیت برتر جهانی ۱۹۲ کیلوهرتز و  ۲۴ بیت به همراه ۲ ورودی XLR کومبو با فانتوم پاور ۴۸ ولت و ۳ جفت خروجی میباشد.

این رابط مجهز به دو مسیر جداگانه مانیتورینگ با ناب های تریم اختصاصی برای هر کدام میباشد و همچنین دارای خروجی کنترل مانیتور و دو خروجی هدفون با ناب ولوم اختصاصی برای هرکدام میباشد و در کنار اینها کلید هایی برای مونو، بی صدا و دیمر نیز کارگذاشته شده اند.

Behringer-Studio L‌

این کارت صدا همچنین دارای ورودی استریو ۳.۵ میلیمتری لاین بوده که به عنوان ورودی های ۳ و ۴ کار میکنند. این کارت صدا با USB-B با کامپیوتر شما وصل میشود و همچنین توانایی کار کردن با آداپتور به صورت مستقل را نیز دارد. Studio L کیفیت برتر جهانی را تضمین میکند و افزون بر آن چندین کارایی بسیار ایده آل را درون یک بسته بندی جمع و جور و حرفه ای فراهم میکند. پری آمپ های مایداس که بر روی این کارت صدا کارگذاشته شده اند نیز سیگنالی صدای بدون نویز و کریستالی و گرم را به کاربران ارائه میدهند. برخلاف پتانسیومترهای معمولی و ارزان قیمت که توسط رقبا استفاده میشود، کارت صدای STUDIO L فناوری پیشرفته تقویت کننده ولتاژ کنترل شده (VCA) را به کار میبرد و این در حالی است که کنترل کننده های معمولی مانیتور سیگنال را یکراست از پتانسیومتر سنجش ولتاژ گذر میدهند، اما STUDIO L یک مدار تقویت کننده جداگانه با دقت بالا را کنترل می کند که تغییر ولوم را تحریک می کند که آن برای هماهنگی کامل استریو و فاز، تنظیم سطح دقیق، صدای دقیق و عدم افت کیفیت در طول زمان میباشد.

همچنین ناب شماره گیر واقعاً بزرگ این کارت صدا به شما این امکان را میدهد تا تنظیمات دقیق را به سادگی انجام دهید و لول ها را به سرعت و دقت تنظیم کنید که این برای میکس و مسترینگ برای دریافت بهترین صدای نهایی بسیار مهم است.

منبع Behringer

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *