چند سایت برجسته در ارائه سمپل پک های بدون حق امتیاز برای سبک تکنو

چند سایت برجسته در ارائه سمپل پک های بدون حق امتیاز برای سبک تکنو

در دسته بندی : آهنگسازی

این روزها افراد بسیار زیادی به ساخت موزیک الکترونیک علاقه مند شده اند. اما در این میان ساخت سبک هایی دشوارتر از بقیه است و ساختن و حتی یافتن صداهای درخور آن سبک نیز بسیار سخت میباشد. سبک تکنو یکی از آن سبک هایی است که دارای سمپل هایی با جزئیات بالا و پردازش های پیچیده است و برای آغاز این سبک شما نیاز به صداهای خوبی دارید تا بتوانید ایده های خودتان را پیاده کنید. در این نوشتار برخی از بهترین سایت های دانلود سمپل های تکنو را به شما معرفی خواهیم کرد که بسته سمپل های کامل و رایگان (بدون حق امتیاز) را برای علاقه مندان به ساخت سبک تکنو فراهم کرده است.

Audioten

Audiotent

اگر به موزیک کانتری، هیپ هاپ، ترپ، فیوچر بیس، راک یا پاپ علاقه دارید، Audiotent ممکن است هیجان انگیزترین بسته برای شما نباشد. هیچ چیزی برای آن ژانرها در این بسته نیست. با این همه، Audiotent دارای یک تیم هنرمند، دی جی و مهندس است، که با فرهنگ موزیک الکترونیکی روز کلاب های دنیا پیش می رود. سبک هایی مانند Progressive House و Techno و تنوع زیر سبک های آنها چیزی است که این بسته پیرامون آنها جمع آوری شده است. کمپانی Audiotent متخصص در Techno و Ambient House است.

لینک سایت

SOUND7 Sample Pack

SOUND7 Sample Packs

بیش از دو دهه است که کمپانی SOUND 7 از هر سینتی سایزری که بتوانند در استودیوی خود بیاورند بهترین صداهای ممکن را سمپل میکنند. آنها به مدت ده سال است که سمپل های کارخانه ای را برای چندین تولید کننده تامین میکنند. سمپل های این کمپانی در استودیوهای تمام آنالوگ تولید میشوند و با آکوستیک بسیار خوب اتاق و درجه مانیتوریگ بالا نمونه برداری میشوند. SOUND7 بسته های سمپل را برای بسیاری از سبک ها تولید میکند در حالی که همچنان در سبک های Techno ، Dub Techno و Melodic house تخصص دارد.

لینک سایت

Wave Alchemy

Wave Alchemy

Wave Alchemy یک کمپانی نوآور طراحی صدا است که در ناتینگهام انگلستان مستقر میباشد. آنها در جمع آوری سمپل های پیشرفته و مدرن با استفاده از تجهیزات استودیویی قدیمی و جدید تخصص ویژه ای دارند و سمپل هایشان کیفیت بسیار ایده آلی را به شما ارائه میدهند. این کمپانی سمپل پک ها و کتابخانه های صوتی ۱۰۰ ٪ اورجینال و بدون حق امتیاز را که با مهندسی دقیقی ساخته شده اند را ارائه میدهد.

لینک سایت

Samplephonics

Samplephonics

انگیزه کمپانی Samplephonics ساخت ابزارهایی است که به شما به عنوان خالق موزیک و دستکاری کننده صدا الهام میدهد. آنها مجموعه ای از بسته های سمپل تکنو دارند که هدف آنها الهام بخشی به شما و آسان نمودن روند خلاقیت شماست تا بتوانید بر روی آنچه در آهنگسازیتان اهمیت دارد تمرکز کنید.

لینک سایت

Riemann Kollektion

Riemann Kollektion

Riemann Kollektion یک لیبل طراح صدای آلمانی است که مستقر برلین میباشد. تمرکز اصلی آنها بر روی انتشار بسته های سمپل   Oneshot و لوپ های بدون حق امتیاز در سبک Techno است. افزون بر این،  لیبل Riemann Kollektion در حال تولید و صدور مجوز برای کمپانی های بزرگ در صنعت موسیقی مانند Native Instruments ، Ableton یا Steinberg Cubase است.

لینک سایت

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *