افزایش زمزمه های خرید نرم‌افزار Traktor از سوی کمپانی Allen & Heath

افزایش زمزمه های خرید نرم‌افزار Traktor از سوی کمپانی Allen & Heath

در دسته بندی : اخبار , دی‌جی

ماه هاست که اخبار تکان دهنده ای در حال افزایش است ، این اخبار می گویند کمپانی Allen & Heath  در حال گفتگو با سران کمپانی Native Instruments برای خریدن خط تولید نرم‌افزار Traktor هستند. چندین منبع آگاه این معامله را تایید کرده اند که نماینده  Allen & Heath شش ماه پیش در دفتر NI در برلین مشغول نوشتن قرارداد بوده اند.

یک منبع دیگر نیز افزود که کمپانی های دیگری در این صنعت هم نیز در حال گفتگو درباره همکاری و خریداری نرم‌افزار دی جی و خط تولید سخت افزار بوده اند.

چیزی که ما گمان می‌کنیم: Traktor احتمالا نیرومندتر از پیش زنده خواهد ماند

Native Instruments دارای یک سری محصولات گسترده و ویژه کالاهای خاص یا وی اس تی، پلاگین، پکیج سمپل، لوپ ... است که بگمان ما بسیار منطقی است که آنها فکر فروش Traktor را در سر داشته باشند زیرا برای حفظ تمرکز از دید سرمایه گذاری و منابع آنها را تراز می‌کند و زمین بازی را بدست میآورند تا با توان و انرژی بیشتری به سوی رشد و پرورش دیگر نرم‌افزارهای خود مانند دو مهره بزرگ Komplete و Maschine بشتابند.

با کند شدن به روز رسانی ها از ۲ ۳ سال پیش مشخص بود که این کمپانی قصد فروش نرم‌افزار محبوب خودش را دارد. فروش یا همان تغییر مدیریت به معنای این است که Traktor به گسترش و رقابت خود ادامه خواهد داد. نرم‌افزار Traktor بدست بسیاری از دی جی هایی که با میکسرهای Allen & Heath کار دی جی کرده اند به عنوان ابزاری ارزشمند شناخته شده است. همچنین با ثبت این نرم‌افزار در اموال کمپانی Allen & Heath، این کمپانی می‌تواند پیشنهادات خودش را بهتر ارائه دهد و به فروش برساند و همچنین می‌تواند دوباره خط فروش کنترلرهایش را تقویت کند زیرا دیگر می‌تواند نرمافزار Traktor را با پیشنهادات خوبی به همراه کنترلرها نیز بفروش رساند.

چرا Allen & Heath میخواهد Traktor را بخرد؟

همانگونه که می‌دانید سال گذشته کمپانی پایونییر مدل تازه و غول میکسرهایش V10 را روانه بازار کرد و ادغام قوی آن با نرم‌افزار Rekordbox باعث شد بار دیگراین کمپانی جهان دی جی حکمرانی ‌کند ، اما کمپانی Allen & Heath چنین موقعیتی نداشت و خاص تر بود که با خرید نرم‌افزار Traktor قصد انجام چنین کاری را دارد اما به شیوه ی ویژه خودش.

تصورش را بکنید چه می‌شود ! تقریبا بیشتر دی جی هایی که از Traktor استفاده می‌کنند به نوعی طرفدار Allen & Heath‌هم هستند و کنترلر هایی مانند Xone:K2 گرفته تا میکسرهای Xone 92/96 را به کار میبرند ، بنابراین پتانسیل های زیادی به سود Allen & Heath در پشت این معامله خوابیده است. اما احتمالات دیگری هم نیز وجود دارد و Allen & Heath بزرگترین کمپانی خریدار Traktor بوده و کمپانی هایی از جمله Behringer، InMusic، Novation، Ableton، Bitwig، Apple و Algoriddim نیز برای شراکت در آینده و خرید سهام نرم‌افزار Traktor ابراز علاقه کرده اند. با این حساب آینده بسیار خوبی در انتظار این نرم افزار است و با قدرت بیشتری به راه خودش ادامه خواهد داد و آپدیت های بزرگی در راه خواهد بود.

منبع دی جی سنتر :‌ هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *