مروری بر زندگی Purple Disco Machine

مروری بر زندگی Purple Disco Machine

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

ریمیکس کننده، آهنگساز و دی جی Tino Piontek ملقب به Purple Disco Machine از زمانی که توانست در زمینه موزیک دیسکو و هاوس به موفقیت دست یابد یعنی سال ۲۰۰۹ سفرموزیکال خودش را آغاز کرده است. این هنرمند زاده شده شهر درسدن آلمان میباشد و موفقیت‌های بسیاری را بدست آورده است. او یک ترک هیت به نام My House را در سال ۲۰۱۳  در لیبل Off Recordings منتشر کرد که اساسا Purple Disco Machine را به رده های بالاتری رساند و به شماره یک سبک دیپ هاوس تبدیل شد و در رده بندی ۱۵ ترک برتر دیپ هاوس تا رتبه ۳ بالا آمد.

این ترک او را به یکی از بهترین فروشنده های Beatport تبدیل کرد، او اکنون در رده بندی ۱۰۰ چارت برتر هنرمندان تمام ادوار در رتبه ی دوم جا خوش کرده است. همچنین در سال ۲۰۱۳ آلبوم EP Move or Not  را در  Off Recordings منتشر کرد که هر دو ترک Move or Not و Street Life در آلبوم او پس از یک هفته به جمع ۱۰ ترک برتر Beatport پیوستند.

او در سال ۲۰۱۷ نخستین آلبوم خودش با نام Soulmatic را در لیبل خوش سلیقه استرالیایی Sweat It Out Records پخش کرد. این آلبوم ۱۲ ترک داشت که دو تای آنها تبدیل به بمب های کلاب شدند، Body Funk و Devil In Me این دو ترک بودند و همچنین خود آلبوم Soulmatic در سراسر جهان بیش از ۱۰۰ میلیون بار پخش شده است. Purple Disco Machine در اجراهای زنده اش روش های گوناگون و خلاقانه ای را در سطح بالا و درست بکار میگیرد.

او در سال ۲۰۲۰ کمپین دومین آلبوم Purple Disco Machine را راه اندازی میکند و پیش از این یک تک آهنگ ویژه کلاب بنام In My Arms را به عنوان نخستین آهنگ آلبوم پخش کرد. این آهنگ پیرو آلبوم EP کلاب تابستانی Emotions در سال ۲۰۱۹ و تک آهنگ کلاب Dished (Male Stripper) است که هردو هیت های رادیویی و ترک های تکان دهنده ای هستند.

نخستین تک آهنگ او در سال ۲۰۲۰ ترک موفقیت آمیز و پر فروش Hypnotized بود که یک همکاری با هنرمندان بزرگ موسیقی پاپ انگلیسی Sophie و Giants بود و Purple Disco Machine با این ترک توانست مرزهای زیادی را بشکند و نشان دهد که یک پای ثابت ترک های بین المللی و هیت های رادیویی است. این ترک الهام گرفته از یک ترک سینت پاپ دهه ۸۰ است.

همچنین ترک زودرس دومین آلبوم او یعنی In My Arms بیش از ۴۰۰ میلیون پخش جهانی داشته و به یکی از داغ های سری ریمیکس های Purple Disco Machine برای Lady Gaga، Diplo، Dua Lipa، Mark Ronson، Roberto Surace، Foals، Sir Elton John، Calvin Harris & Rag n Bone Man، Weiss، Years and Years، Fatboy Slim، Rufus Du، Sol، Gorillaz، Chromeo، Jamiroquai، Two Door Cinema Club، New Order، Claptone، Tom Odell، Faithless، Shapeshifters، Hercules & Love Affair،  Sigma Feat. Paloma Faith میباشد.

Tino در بیرون از استودیو تورهای دی جی و برنامه های او هرگز به این اندازه شلوغ نبوده است. او صداهای میکس بی همتای سبک های disco، nu disco، funk، soul و house  را یکراست به سالن رقص بهترین کلاب ها، فستیوال ها و ایونت های جهان میآورد که یکی از اقامت های دیرینه ی جهانی او در یکی از موفق ترین ایونت های Glitterbox میباشد که شامل ایبیزا نیز میشود و او همیشه به عنوان بخشی از اجرای The Masquerade که برای دی جی معروف آلمانی یعنی Claptone میباشد در ایبیزا اجرا داشته است. ما باید منتظر کارهای هیت و برجسته Purple Disco Mashine در آینده باشیم.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. 

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *