کمپانی Pioneer اسپیکر XY-2 خودش را برای پخش واژه کرونا به فضا فرستاد

کمپانی Pioneer اسپیکر XY-2 خودش را برای پخش واژه کرونا به فضا فرستاد

در دسته بندی : اخبار

برخی از کشورها به ویژه انگلیس به آرامی از سایه همه گیری کرونا خارج شده اند و دنیای در حال بازگشت به حالت عادی است و Pioneer Pro Audio این نوید را با حرکت نمادین جشن میگیرد که قرار است لبخند را بر چهره همه کسانی که مجبور بودند در این روزهای سخت از خانه کار کنند، بیاورد. ماه گذشته آنها یک اسپیکر XY-2 Pro را به فضا فرستادند و با یکی از مزاحم ترین واژه های این روزها یعنی کرونا خداحافظی کردند.

کنفرانس های مجازی و تماس های ویدئویی در زمان قرنطینه تا اندازه زیادی دنیای تجارت و کار را در این دوره ی بی سابقه تحت تاثیر قرار داد. در یک نظر سنجی از ۲۰۰۰ بزرگسال، تیم کمپانی پایونیر دریافت که در این دوره نفرت انگیز ترین حالت کار در اتاق نشیمن، اتاق خواب در قرنطینه بوده است.

کمپانی Pioneer اسپیکر XY-2 خودش را برای پخش واژه Corona به فضا فرستاد

بنابراین Pioneer Pro Audio تصمیم گرفت گامی جسورانه و غیرمعمول به نمایندگی از همه کارگران خانگی آزار دیده بردارد تا این واژه را برای همیشه به فضا بفرستد. آنها این واژه را به انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی رکورد کرد و سپس آن را به فضا فرستاد و با کمک اسپیکر برجسته دی جی XY -2 پایونیر این واژه را در فضا پخش کرد.

با رعایت همه مقررات لازم، اسپیکر XY-2 با بالون گاز از محل پرتاب مورد تایید CAA در شفیلد به فضا پرتاب شد، جایی که به ارتفاع بیش از ۳۰۰۰۰ متر رسید و در برابر دمای منفی ۶۵ درجه سانتیگراد مقاومت کرد. با افزایش بیشتر ارتفاع XY-2 و کاهش فشار هوا، صدای اسپیکر بیشتر و بیشتر آرام میشود تا زمانی که به طور کامل خاموش شد و در اوج پرواز، بالن ترکید و XY-2 با سرعت سرسام آور تقریباً ۴۰۰ کیلومتر در ساعت به زمین بازگشت تا این که با چتر نجات به زمین فرود آمد و به سفر ۲.۵ ساعته خودش پایان داد.

کمپانی Pioneer اسپیکر XY-2 خودش را برای پخش واژه Corona به فضا فرستاد

یک تیم روی زمین، برگشت اسپیکر را از نزدیک دنبال کردند، که سرانجام سالم و ظاهراً بدون آسیب در نزدیکی Retford ، ۳۵ سکوی پرتاب آن فرود آمد. سال گذشته یک چالش بسیار بزرگ پیش روی دی جی ها گذاشت و همه ی کلاب ها و فستیوال ها به تعطیلات طولانی مدت رفته بودند که تغییرات زیادی را در روند اجرای موزیک و ارتباط با دیگران را ایجاد کرد و کمپانی پایونیر نیز با این حرکت نمادین نوید روزهای روشن و بازگشت به صحنه های موزیک الکترونیک را به دوستداران موزیک داد.

منبع musicradar

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *