کمپانی MOTU کارت صداهای M2 و M4 مقرون به صرفه‌ اش را منتشر کرد.

کمپانی MOTU کارت صداهای M2 و M4 مقرون به صرفه‌ اش را منتشر کرد.

در دسته بندی : اخبار

این رابط‌های جمع و جور و قابل حمل ضبط صدا از کمپانی MOTU دارای هرچیزی که مورد نیاز شما است بوده و شما می‌توانید در هنگام حرکت نیز اقدام به صدابرداری کرده و از لحاظ قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. به طور سنتی امروزه MOTU بیشتر به عنوان یک رابط صوتی با عملکرد بالا برای DAW ها شناخته شده است. رابط‌های صوتی M2 و M4 کوچک، قدرتمند و فوق العاده مقرون به صرفه هستند.

کمپانی MOTU کارت صداهای M2 و M4 مقرون به صرفه‌ی را منتشر کرد.

این کارت صداها به فناوری ESS Sabre32 Ultra™ DAC مجهز هستند که در بیشتر کارت صداهای با قیمت بالا دیده می‌شود. M2 و M4 رساننده‌ی یک صدای فوق العاده‌ی با ۱۲۰ دسیبل محدوده‌ی داینامیکی در خروجی می‌باشد. مبدل‌های ESS همچنین برای خروجی هدفون نیز بکار می‌روند که معادل تقویت کننده‌های هدفون  می‌باشد که صدها دلار قیمتشان می‌باشد.
M2 و M4 ارائه دهنده‌ی بهترین سرعت انتقال برای مانیتورینگ ورودی‌های زنده مانند میکروفون، گیتار یا کیبورد می‌باشد. درایور USB آن به شدت دارای تاخیر کمی بوده که در فرکانس ۹۶ کیلوهرتز با بافر سمپل ۳۲ فقط ۲.۵ میلی دور تاخیر دارد. آنها دارای نمایشگر LCD رنگی برای نشان دادن دقیق مقادیر پارامترها می‌باشد. MOTU M4 ارائه دهنده‌ی دو ورودی لاین TRS اضافه در پنل پشتی در کنار یک جفت خروجی اضافه بوده و دارای یک ناب اختصاصی میکس آنالوگ ورودی‌ها و پلی بک از DAW می‌باشد که این تنها تفاوت بین M4 و M2 می‌باشد.

کمپانی MOTU کارت صداهای M2 و M4 مقرون به صرفه‌ی را منتشر کرد.

این دو کارت صدا از کمپانی MOTU دارای قدرت فانتوم برای میکروفون های کندانسور بوده و نرخ سمپل ۴۴.۱ تا ۱۹۲ کیلوهرتز را پشتیبانی می‌کنند. رابط اتصال آنها USB-C بوده و دارای ورودی و خروجی MIDI نیز می‌باشند. همچنین یک ناب بزرگ برای کنترل حجم صدای مانیتورینگ و یک ناب اختصاصی برای کنترل حجم صدای هدفون می‌باشد. M2 دارای دو جفت خروجی مانیتور RCA و TRS و M4 دارای چهار جفت خروجی RCA و TRS می‌باشد.

منبع دی‌جی سنتر هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *