مروری بر  زندگی Monolink

مروری بر زندگی Monolink

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

استفن لینک Steffen Linck یک آهنگساز سبک دیپ‌هاوس است که با نام مستعار و هنری Monolink شناخته شده است. او یک خواننده، ترانه سرا، و آهنگ ساز موسیقی الکترونیک می باشد که در سال 1989 در کشور آلمان به دنیا آمد و اکنون 29 ساله است. او آهنگسازی موسیقی الکترونیک را در زیر سبک های امبینت، تکنو، الکترونیکا و دیپ‌هاوس به صورت حرفه ای دنبال می کند. موسیقی‌های او ممکن است برای افراد بسیاری مانند دو جنبه‌ی مختلف از فرهنگ صدای مدرن به نظر بیاید، که به نوبه‌ی خود Monolink را به شخصیتی جذاب تبدیل می‌کند، زیرا او هر دو جنبه را در یک موسیقی ارائه می‌دهد.
یکی از اعضای صحنه های الکترونیکای برلین مونولینک بود، او با پیدا کردن علاقه درونی اش به ساخت موسیقی الکترونیک، به سرعت از ساخت ست های دی جی کلاسیک فاصله گرفت و به جای آن شروع به ساختن ترک هایی به سبک خودش کرد که ترکیبی از وکال های زنده و ساز ها بود.
خبرگزاری SF Weekly او را این چنین توصیف می کند: "او یک تامین کننده ی آرامش به همراه یک گروو گرانشی آرام و یک صدای توتنی (نژاد قدیم آلمانی) می باشد.

مونولینک اولین آلبوم خودش را با نام "Amniotic" را در سال 2018 میلادی که گذشت منتشر کرد. رکورد های او شامل ترکیبی از ترانه نویسی و ترانه سرایی سنتی به همراه موسیقی رقص الکترونیک بود که سبک های تکنو، الکترونیکا و امبینت با الهاماتی از خواننده ی فقید لئونارد کهن و باب دیلان در هم آمیخته بود.
دو تک آهنگ از آلبوم او به نام های "Sirens" و "Swallow" در رتبه ی شماره یک الکترونیک iTunes (آلمان) ظاهر شدند. اگر بخواهیم از دید موسیقی رقص الکترونیک EDM هویت آلبوم او را شرح کنیم، آهنگ های آلبوم او را می توان ترکیبی از "ضرب ها و وکال های هیپنوتیزم کننده و به عنوان مخلوطی از صدا های ملودیک عمیق و هم صدا های ملودیک شاد" نام برد.

او همچنین از سال 2014 شروع به برگزاری تور هایی در بیش از 20 کشور جهان کرده است و در فستیوال هایی از جمله Burningman و ADE "Amsterdam Dance Event" و ... اجرای زنده داشته است و یک ویژگی هایی که او را بسیار خاص کرده، اجرای موسیقی زنده با استفاده از برخی تجهیزات MIDI، سینت سایزر ها، Ableton Live و یک گیتار آکوستیک به همراه ترانه سرایی زنده اش می باشد.
او همچنین همکاری‌هایی با هنرمند به نام سبک Downtempo/Electronica یعنی Acid Pauli در آهنگ‌های موفق The End و New Morning داشته است.

منبع دی‌جی سنتر هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *