معرفی پلیرهای LC6000 از کمپانی Denon

معرفی پلیرهای LC6000 از کمپانی Denon

در دسته بندی : اخبار , راهنمای خرید

پلیرهای مدل LC6000 Prime از کمپانی Denon یک ابزار حرفه ای و منحصر به فرد پیشرفته است که یک میدی کنترلر تک دک با اندازه ی مناسب میباشد. این دک با ساختاری درخشنده و راحت برای استفاده، ساخته شده است. این دستگاه به خوبی در کنار دیگر پلیرهای Prime جفت شده که کنترل فیزیکی روی یکی از دک ها را فراهم میکند و به خوبی با دیگر نرم افزارهای جانبی مانند DJ Virtual، Serato و Algoriddim djay Pro AI نیز کار میکند. گمان کنم کاربران Traktor هم نیز از سازگاری و کارکرد این پلیر در کنار ابزار خودشان خوشحال میشوند و امیدواریم که این رویداد رخ دهد.

LC6000 denon

اگر که شما با سری پلیرهای SC این کمپانی کار کرده باشید SC5000، SC5000M، SC6000 و SC6000Mاین کنترلر نیز در نخستین نگاه برای شما آشنا خواهند بود. آشکار است که این پلیر نیز پیرو مدل های پیشین این کمپانی است. ارتفاع و پهنای یکسانی دارند و مانند سری SC بالای آنها کمی خم شده و به سوی نگاه شما زاویه دارد. با این همه بدون نمایشگر میباشد ولی به خوبی در کنار ابزارهای شما مینشیند.

LC6000 دارای جاگویل های طرح کنترلری با اندازه ۸.۵ اینچ و نمایشگر مرکزی میباشد و با همان پدهای با طرح افقی از جنس رابر با نور پس زمینه در پایین جاگویل میباشد و دارای همان طرح کنترل لوپ، ترنسپورت، گام، کتابخانه و... یکسان میباشد و همچنین جاگویل آن دارای ناب مکانیکی کنترل شل یا سفتی میباشد. جدا از نمایشگر لمسی تنها چیزی که از دست رفته است کلید کاهش سرعت دک میباشد و بر خلاف مدل های پیشین آن دارای یک نوار لمسی بزرگ بزرگ برای تنظیم انداختن سوزن برای پیمایش سریع ترک ها در بالای دک میباشد.

LC6000 دارای همان بدنه با همان متریال پلاستیک کناره و رویه های سری SC میباشد و همراه با یک آداپتور ارائه میشود زیرا جایی که درگاه USB کافی نباشد باید برای راه اندازی آن را به کار ببرید. شما همچنین میتوانید LC6000 را روی میز خود بگذارید و یو اس بی آن را به هاب دستگاه های سری SC خود متصل کنید و آن را روشن کنید و سپس LC6000 بیدرنگ درون پلیر SC شناسایی شده و پلیر SC اکنون هر دو شکل موج را در اندازه بزرگ و به صورت موازی نشان میدهد و توجه داشته باشید تنها چیزی که با LC6000 به ست شما افزوده میشود کنترل جداگانه دک اضافه است و خروجی صدایی در آن وجود ندارد.

LC6000 denon

برای به کار بردن LC6000 در نرم افزار سراتو هنگامی که آن را با USB به لپ تاپ متصل کردید همه پد های آن به رنگ آبی شده و این به آن معنی است که شما دک دلخواه خودتان برای کنترل با LS6000 را برگزینید. روی هر پد که بکوبید یعنی میخواهید آن دک را کنترل کنید. این کنترلر دارای یک نگاه و کارکرد آشنا از پلیرهای دنون میباشد و کار با آن آسان است و نمایشگر میان جاگویل نیز مانند مدل های پیشین دنون ،سوزن جاگویل در زمان زنده و کاور ترک ها را نشان میدهد. یک ست ساخته شده از یک میکسر دنون مدل X1850 و دو پلیر مدل SC6000 و دو LC6000 در برابر یک ست متشکل از چهار پلیر CDJ-3000 و یک میکسر 900NXS2 کمپانی پایونیر هم مقرون به صرفه تر بوده و هم شما به جای چهار نمایشگر دونمایشگر دارید که دو شکل موج را در کنار هم و موازی نشان میدهد که این خیلی سودمند میباشد.

LC6000 denon

LC6000 کنترلری است که مشابهی در بازار نداشته و خلا موجود را پر میکند زیرا هیچ کنترلری با اندازه دک بزرگ در بازار نیست و برای پلیرهای سری پرایم کمپانی دنون بسیار ایده آل میباشد. قیمت یک جفت SC6000 پرایم ۱۶۰۰ دلار است و قیمت LC6000 پرایم نیز ۷۰۰ دلار میباشد و با یک میکسر X1850 به قیمت ۱۲۰۰ دلار شما روی هم رفته با ۵۸۰۰ دلار یک سیستم دی جی چهار دک اندازه کامل حرفه ای و پیشرفته خواهید داشت.

اما مشابه همین ست با ابزارهایی از کمپانی پایونیر و چهار دک CDJ-3000 که هر کدام ۲۳۰۰ دلار میباشد و یک میکسر دی جی DJM-900NXS2 با قیمت ۲۲۰۰ دلار شما باید برای ست خود ۱۱۴۰۰ دلار هزینه کنید که در واقع دوبرابر قیمت همان ست از کمپانی دنون است. آیا با این همه طرفداران متعصب کمپانی پایونییر باز هم میتوانند بگویند که پایونیر استاندارد تر است و میتوانند از ویژگی های حرفه ای و کاربردهای بیشتر دنون چشم پوشی کنند؟

منبع DENONDJ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *