مروری بر زندگی KiNK

مروری بر زندگی KiNK

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

دی جی و آهنگساز بلغارستانی به نام استراهیل ولچف (Strahil Velchev) برای اجراهای زنده و پویای خودش بسیار شناخته شده و محبوب شده است و او در طول اجراهای زنده اش تعداد انبوهی از سینتی سایزرها و کنترلرها را کنترل و فرماندهی میکند. او ترک های بیشماری را رکورد کرده است که همگی تجربی و سرزنده هستند و به سادگی بین سبک های هاوس و تکنو و اسید تکنو جابجا میشوند و با روحیه ی بداهه نوازی جاز و راش پر انرژی از نخستین صحنه های ریو را شکل می دهند.

KINK

از آنجایی که حرفه ی او در صحنه های بین المللی از سال ۲۰۰۸ آغاز شده است و مورد توجه جهانیان قرار گرفته است وی در فهرست بلندبالایی از کلاب ها و فستیوال ها در سراسر جهان اجرا داشته داشته و ترک هایی را برای Trentemøller، Nina Kraviz، Matthew Dear و شمار دیگری از هنرمندان خوب ریمیکس کرده است.

KINK

تاریخچه دیسکوگرافی گسترده وی با لیبل هایی از جمله Kolour Recordings، Sofia، Ovum، Rush Hour و Running Back گره خورده است. Kink تاکنون ۴۹۸ ترک را منتشر کرده است و از بهترین ترک های او که باعث شناخته شدن بیشتر وی شده است میتوان به برخی ترک های او از جمله ترک Cloud Generator در سال ۲۰۱۵و یک ترک سراپا تجربی به نام Playground در سال ۲۰۱۷ اشاره کرد.

KINK

نوجوانی او با موزیک الکترونیک و فرهنگ موزیک دنس سپری شد و سبک منحصر به فرد خودش را با الهام از صداهای تکنو اصیل مانند دیترویت تکنو و شیکاگو هاوس به وجود آورده است و در سالهای پیش از معروفیتش با توجه به مهارتی که در اجرای زنده موزیک به دست آورده است اکنون با انرژی بسیار زیاد مشغول افزایش برگزاری ایونت هایش در سراسر جهان است و در ایونت هایی از جمله Boiler Room لندن و مسکو، Lab LDN، Express، Cocoon، ایونت Reconnect ،DC-10 ،Fabric ،Panaroma Bar و بسیاری از مکان های دیگر اجرا داشته است.

Kink برای هنرمندان بزرگی از جمله Honey Dijon، The Chemical Brothers، Nina Kraviz، Sven Vath، Moderat و Fatboy Slim ترک هایی را ریمیکس کرده است و همچنین همکاری های گسترده ی پی در پی و عمیقی با Marc Romboy و Rachel Row نیز در زمینه ساخت موزیک انجام داده است. وی همچنین در سال ۲۰۰۹ یک میکس برای رسانه ی Resident Advisor انجام داد که یک موفقیت خوب دیگر برای او به شمار میرفت و آن دهه را با این اجرا به پایان رساند و نامش بیش از پیش بر سر زبان ها افتاد.

اگر بخواهیم بر روی سبک واقعی او نامی بگذاریم، اسید تکنو ایده آل ترین نام ممکن است. او همیشه در حال آزمودن روش های تازه و سبک های تجربی است و روی یک سبک نمیماند، اما سبکی که در بین همگان و در ایونت ها به نمایش میگذارد ترکیب از اسید تکنو و اسید هاوس است.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *