مروری بر زندگی German Brigante

مروری بر زندگی German Brigante

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

German Brigante با نام آلمانی اما در اصل یک اسپانیایی است، او هنرمندی است که اشتیاق و تعهدش به تولید گرووهای واگیر دار در سالن رقص بی نظیر است. محبوبیت روزافزون او در انجمن موزیک الکترونیک با موقعیت او در نمودار Charted Artists Of 2013 در رسانه یResident Advisor  تثبیت شد که رتبه ۵۶ را به او داد وهنگامی که تعداد هنرمندانی که در رسانه ی RA حضور دارند را در نظر بگیرید میفهمید که این کاملاً یک دستاورد خوب است.

German Brigante که اهل جنوب اسپانیا میباشد، بر روی سبک Tech House ناهموار و شیاردار گرووی و کوبشی متمرکز است که یکراست حرکت دادن بدن شما را هدف قرار میدهد و سالن های رقص را پر از انرژی نگه میدارد. او ترک های خودش را با استفاده از سازهای کوبه ای گرفته تا بیس لاین های مرگباری که در آزمایشگاه خود طراحی میکند میسازد، سبک و سیاق صدای آلمانی موزیک های او غیرقابل انکار است و برای به حرکت درآوردن مردم ساخته شده است.

ترک ها و آلبوم ‌های اخیر وی از طریق برخی از لیبل های معروف تکنو، از جمله Get Physical، Dirtybird، Monaberry، Saved و بسیاری دیگر منتشر شده است. German Brigante به همان اندازه که در پروژه‌های انفرادی موفق است و به خوبی عمل میکند در کار با هنرمندان دیگر نیز راحت است، از این رو نشست های استودیویی با همکاران و هنرمندان مختلف را نیز میتوان در فهرست پویای فعالیت های این هنرمند هیجان‌ انگیز پیدا کرد.

همانگونه که محبوبیت او همچنان در حال افزایش است، عطش او برای ساخت و نواختن موزیک مورد علاقه اش نیز افزایش یافته است. صرف نظر از دی جی در برترین کلاب های اروپا و آمریکا و گذراندن وقت خودش در استودیو برای پرورش ترک های گرووی تازه و پر شور و اشتیاق و غیر قابل مقاومت است. ژرمن بریگانت هیچ نشانه ای از تسلیم شدن را از خودش نشان نمیدهد و او به سمت دستیابی به بزرگ ترین دستاوردهای موزیکال گام برمیدارد. وی یک آلبوم بلند، ۱۵ آلبوم EP را تا کنون منتشر کرده است و بیش از ۵۰ همکاری در ساخت ترک، ریمیکس و حضور در آلبوم های تلفیقی را از خودش به جای گذاشته است.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *