معرفی کارت صدای +Focusrite Clarett

معرفی کارت صدای +Focusrite Clarett

در دسته بندی : اخبار , راهنمای خرید

به تازگی کمپانی Focusrite سری Clarett+  از رابط‌های صوتی USB با کیفیت برتر برای PC و Mac را معرفی کرده است، که بر اساس نقاط قوت سری قبلی Clarett ساخته شده‌ اند. این مبدل های بهبود یافته و پری آمپ های میکروفون با کیفیت حرفه ای، رابط های Clarett+ 2Pre، 4Pre و 8Pre الهام بخش آهنگسازان، مهندسان و هنرمندان برای ساخت بهترین موسیقی خود هستند.

+Focusrite Clarett

پری امپ پیشرفته

رابط های Clarett+  دارای پری آمپ های میکروفون با کیفیت حرفه ای هستند که دارای هدروم بالا، اعوجاج کم و نویز بسیار کم هستند. بنابراین میتوانید رکوردهای بسیار نابی  را انجام دهید، خواه با گیتار، رکورد آواز یا رکورد درام.

+Focusrite Clarett

مدار All-analogue Air

مدار All-analogue Air با سوئیچینگ آمپدانس و کنترل رله، وضوح و حضور را برای صداهای ورودی به ارمغان می‌آورد و صداها را با شبیه سازی از پری امپ میکروفون ISA 110 از کنسول کلاسیک استودیو Focusrite فراهم میکند.

+Focusrite Clarett

Clear فقط واضح تر شد

مبدل های A-D و D-A با برد دینامیکی بالا با اعوجاج بسیار کم، میکس های واضح‌ تر و جزئیات خیره ‌کننده ‌تری را در همه لول ها فراهم میکنند. کارت صداهای سری Clarett+ دارای کیفیت ۱۹۲ کیلوهرتز و ۲۴ بیت هستند و دارای پری آمپ هایی با بازه داینامیکی بسیار خوب ۱۱۸ دسیبلی هستند.

+Focusrite Clarett

خروجی‌ های هدفون این سری بهبود یافته و عملکرد DAC صدایی نیرومند و درخشان را در همه لول ها – بر روی هر هدفونی - ارائه می‌ دهند، بنابراین آهنگ سازان، مهندسان و هنرمندان میتوانند بهترین تصمیم‌ های میکس خود را بگیرند و اجرای شگفت ‌انگیزی را خلق کنند.

+Focusrite Clarett

همچنین مجموعه‌ ای از نرم‌افزارها، شامل پلاگین‌های میکس و سازهای مجازی، همه ابزارهای مورد نیاز را برای تسلط کاربر به هنر خود ارائه میدهند.

مدل Clarett+ 2Pre دارای ۱۰ ورودی و ۴ خروجی، مدل Clarett+ 4Pre دارای ۱۸ ورودی و ۸ خروجی، مدل Clarett+ 8Pre ۱۸ ورودی و ۲۰ خروجی میباشند و تنها تفاوت آنها در تعداد خروجی های هدفون، ورودی و خروجی درگاه اپتیکال ADAT و تعداد پری آمپ ها میباشد.

منبع focusrite

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *