معرفی نرم افزار Engine DJ 2.0

معرفی نرم افزار Engine DJ 2.0

در دسته بندی : نرم افزار

نرم افزار Engine DJ 2.0 دارای نسخه Desktop و OS است. این نسخه در برابر نسخه اصلی و پیشین این نرم افزار دارای پیشرفت و بهبودهای بزرگی میباشد.

engine dj 2.0

کتابخانه ها و پخش استریمینگ در این نسخه بهبود یافته اند، همچنین ویژگی های پخش خودکار Autoplay، کنترل نور، Ableton Link و ... همه چیز در این نسخه بهبود یافته اما بازنویسی پایگاه داده (Database) بزرگترین و بهترین تغییر آن است که راه را برای نوآوری های بیشتر هموار کرده است.

engine dj 2.0

این نرم افزار هنوز کامل نیست اما این نسخه یک گام بزرگ و هیجان انگیز و رو به جلو برای این پلتفرم است. Engine DJ همان نرم افزاری است که بر روی تجهیزات دی جی سری Prime کمپانی Denon DJ نصب شده است.

ویژگی های تازه ی اصلی:

Ableton Link (سیمی یا بی سیم)، تجهیزات دی جی سازگار با سیستم عامل Engine DJ را تبدیل به اولین تجهیزات دی جی مستقل در جهان می کند که این پروتکل را در خود جای داده است.

Engine Lighting به دست SoundSwitch طراحی شده که یک راه حل برای روشنایی محیط اجرا باشد و یکراست بر روی سیستم سخت افزاری دی جی برای کنترل نور در دسترس باشد که بدون نیاز به لپتاپ با یک اشتراک SoundSwitch میتوانید برای یک نمایش خانگی فوری با چراغ های Philips Hue و چراغ های DMX کار کنید. نمایی تازه  و انبوهی از پیشرفت‌ها در تجربه کاربری که به‌ ویژه برای ما خوشایند است به خوبی درون این نرم افزار گنجانده شده اند.

engine dj 2.0

تغییرات و بهبود های افزوده شده نیز دربرگیرنده:

-یک منو تازه Control Center

-یک Playlist Deck با crossfader (در 4  و 2 Prime Go) - اساساً، میتواند برای شما به صورت خودکار پخش کند.

-یک ساعت آنبورد برای بررسی دقیق تر تاریخچه در پلی لیست نیز افزوده شده است.

-بهبودهای عمده خدمات پخش استریم، با پیش نمایش، آماده سازی، تاریخچه و لیست پخش در این موارد و همچنین در کتابخانه محلی شما گنجانده شده است.

Engine یک سیستم نرم افزاری نیرومند است که هم اکنون نیرومند ترین است. آن به خوبی به روز رسانی شده است و همه ی ویژگی های آن مانند کنترل نور، Ableton Link، بهبود استریم درست و ... همگی با دقت ساخته و پرداخته شده اند و استقبال بسیاری را به دست آورده است. به یاد داشته باشید که این یک آپدیت رایگان برای کاربران همه تجهیزات سازگار است و هیچ دلیلی وجود ندارد که کسی آن را آپدیت نکند، مهم ترین نکته این است که این نرم‌افزار برای کاربران Mac با پردازنده M1 و سیستم عامل Big Sur نیز سازگار است.

منبع Enginedj

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *