ارائه پشتیبانی از پلیرهای CDJ-3000 از کمپانی Serato

ارائه پشتیبانی از پلیرهای CDJ-3000 از کمپانی Serato

در دسته بندی : دی‌جی , نرم افزار

کمپانی Serato اعلام کرده است که به زودی پشتیبانی خودش از جدیدترین پلیرهای کمپانی پایونیر یعنی CDJ-3000 را آغاز میکند و احتمالا این ویژگی در میانه ماه اکتبر ارائه خواهد شد.

این یک مزیت برای دی جی هایی است که میخواهند پس از قرنطینه بلند مدت دوباره به برنامه ها بازگردند. زیرا ممکن است آنها با آگاهی بر اینکه بر خلاف پلیرهای CDJ-2000 اکنون هیچ پشتیبانی از سوی Serato برای پلیرهای پایونیر وجود ندارد برخی از کلاب ها نیز پلیرهای قدیمی خودشان را با CDJ-3000 جایگزین کرده اند.

گرچه دی جی ها هنوز هم میتوانند پلیرهای CDJ-3000 را با کنترل آهنگ ها به عنوان پلیرهای DVS یکراست به کار ببرند، اما پشتیبانی کامل HID به زودی همه ی ویژگی هایی که دی جی ها انتظارشان را میکشند مانند شکل موج و ... را هنگام کار با Serato در اختیار دی جی ها میگذارد. بنابراین از این ویژگی که کاربران Serato مدت ها در انتظار آن بوده اند استقبال زیادی خواهد شد.

از سوی دیگر Serato خبری را منتشر کرد که در آن خبر از عدم پشتیبانی ابزارهای نسل پیشین کمپانی Rane برای کاربران مک را اعلام کرد و این به معنی آن است که کاربران macOS Big Sur و چیپ ست های M1 توانایی استفاده از چنین ابزارهایی را ندارند.

بنابراین Serato پیشنهاد میکند که اگر هنوز از رابط های Rane SL2 ، SL3 و SL4 یا میکسرهای Sixty-One ، Sixty-Two ، Sixty-Four، Sixty-Eight یا TTM57mkII استفاده میکنید، باید در سیستم عامل macOS Mojave باقی بمانید. این کمپانی میخواهد به این نکته اشاره کند که همه سخت افزارهای جدید Rane تحت تأثیر قرار نگرفته اند و تغییرات در سیستم عامل macOS Big Sur را مسئول این وضعیت میداند. پس تا برطرف شدن این نقص و کمبودهای سیستم عامل جدید مک به استفاده از همان سیستم عامل قبلی ادامه دهید تا ویژگی و امکاناتی را از دست ندهید.

منبع DIGITALDJ TIPS

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *