کمپانی BOSS محصول جدید خود یعنی سینتی سایزر SY-1000 را عرضه کرد

کمپانی BOSS محصول جدید خود یعنی سینتی سایزر SY-1000 را عرضه کرد

در دسته بندی : اخبار

کمپانی BOSS گفته است که SY-1000 شروع کننده‌ی یک فصل جدید در سنتز گیتار است و ارائه دهنده‌ی بهترین عملکرد و بیشترین تجربه‌ی اجرایی ذاتی است که ما در این مقاله تمام جزئیات BOSS SY-1000 را بررسی خواهیم کرد. این سینتی سایزر گیتار در تاریخ ۵ دسامبر ۲۰۱۹ در لس آنجلس کالیفرنا عرضه شد و یک سینتی سایزر پیشرفته و یک پردازنده‌ی شبیه ساز برای گیتار و بیس می‌باشد. آن شروع کننده‌ی یک فصل جدید جسورانه برای نوآوری‌های سینتی سایزری گیتار در کمپانی BOSS می‌باشد. SY-1000 شامل یک سینت داینامیک توسعه‌ یافته‌ی جدید و باز احیایی نسخه‌های تاریخی سازهای شبیه‌ساز کننده‌ و تکنولوژی سینتی سایزر BOSS/Roland می‌باشد. SY-1000 با بهره بری از موتور صوتی نسل جدید، DSP سرعت بالا و فناوری تکامل یافته‌ی GK، یکی از بهترین عملکردها در سنتز صدای گیتار را ارائه داده است.

کمپانی BOSS محصول جدید خود یعنی سینتی سایزر SY-1000 را عرضه کرد

کمپانی BOSS و کمپانی مادر آن یعنی Roland از سال ۱۹۷۷ که برای اولین بار سنتز گیتار را به دنیا معرفی کرد، در صدر توسعه‌ی سینتی سایزرهای گیتار قرار گرفته است. SY-1000 قدرتمند ترین پردازنده‌ی سینت بیس/گیتار تا به امروز است که چندین دهه تحقیق و توسعه را به همراه جدید ترین پیشرفت‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری ارائه می‌دهد. با استفاده از  پردازش رشته‌ای مجزای DSP و GK، SY-1000 ارمغان آورنده‌ی مزایای موسیقیایی بی شماری برای نوازندگان است که شامل ترکینگ فوق العاده مفصل، واکنش بسیار سریع، تنظیم تغییرات به صورت کاملا سر راست، لایه بندی و پن صدا و ...

کاربران SY-1000 می‌توانند پچ‌ها را با سه ساز به صورت همزمان بسازند که هرکدام دارای تعدادی از انواع مشخصی برای انتخاب از میان آنها بوده و می‌توانید آنها را برای طیف بی پایانی از صداها ترکیب کنید. این ابزار با ورودی GK ۱۳  پین پردازنده تغذیه می‌شود و هر ساز ارائه دهنده‌ی یک مجموعه‌ی وسیع از پارامترها برای شکل دهی تن صدا، میکس و تنظیم می‌باشد. یک ورودی ¼ اینچی معمولی نیز برای ترکیب صداهای گرفته شده از پیکاپ بیس/گیتار در دسترس می‌باشد.

SY-1000 یک دستگاه عمیق و بیانگر است که سنتز داینامیک گیتار را به سطوح جدیدی رسانده است و به نوازندگان اجازه می‌دهد تا در خلق صداها بیش از گذشته هنرنمایی کنند. ۱۰  شکل موج نوسان‌ساز به علاوه‌ی شش نوع فیلتر، کنترل آمپلیفایر، دو LFO و دو بخش ۱۶ استپ سکوئنسر برای اتومیشن کردن گام، فیلتر و پارامترهای دامنه نیز در دسترس شما می‌باشند.

کمپانی BOSS محصول جدید خود یعنی سینتی سایزر SY-1000 را عرضه کرد

تکمیل کننده‌ی این سینت داینامیک دو ساز سینت اضافه می‌باشند. سینت OSC یک موتور سبک آنالوگ با تعدادی گزینه‌های فیلتری و کنترل کامل ADSR می‌باشد. همچنین شامل یک بازتولید صوتی وفادار از سینت گیتار آنالوگ افسانه‌ای GR-300 رولند از دهه‌ی ۱۹۸۰‌ می‌باشد. مدل‌های ساز SY-1000 شامل یک منتخب بزرگ از گیتارهای کلاسیک بیس، آکوستیک و الکتریک می‌باشد که هرکدام دارای تنظیم، اکولایزر، تنظیمات آمپ مجازی و ... می‌باشد. همچنین یک ساز گیتار VIO منحصر به فرد در آن وجود دارد که تُن‌های سازهای سیمی می‌باشد و یک ابزار FX پولی نیز وجود دارد که صداهای پرپشت و با کیفیت بالا را تولید می‌کند.

افکت‌های SY-1000 و رابط کاربری آن از پرچم دار کمپانی BOSS یعنی GT-1000 مولتی افکت الهام گرفته شده‌اند. یک LCD بزرگ و ناب‌های آن خلق صدای آزادانه را برای شما فراهم می‌کنند و کاربران می‌توانند ۸ سوئیچ پایی آنبورد آن را برای انجام تقریبا هر عملکردی، شخصی سازی کنند. خروجی‌های استریوی اصلی و ساب آن شامل اکولایزرهای مجزا بوده و همچنین یک لوپ افکت برای ادغام ابزار خارجی در آن وجود دارد.

حالت‌های اختصاصی قدرت نیز SY-1000 را برای عملکرد گیتار بیس بهینه کرده است. همچنین برای دسترسی کامل به تمام ویژگی‌های شبیه سازی و سینت، یک پیکاپ سازگار GK رولند و یک کابل ۱۳ پین مورد نیاز است. گزینه‌های قابل نصب توسط کاربران نیز شامل پیکاپ GK-3 Divided است که با بیشتر گیتارهای الکتریک استاندارد سازگار است و پیکاپ GK-3B Divided Bass که با بیس الکتریک‌های ۴،۵ و ۶ رشته کار می کند. ابزارهای GK Ready توسط تولید کنندگان زیادی نیز تولید می‌شوند. این سینت از ژانویه‌ی ۲۰۲۰ با قیمت ۱۰۰۰ دلار در دسترس خواهد بود.

منبع دی‌جی سنتر هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *