بهرینگر سینتی سایزر Poly D شبیه‌سازی از Minimoog را معرفی کرد

بهرینگر سینتی سایزر Poly D شبیه‌سازی از Minimoog را معرفی کرد

در دسته بندی : اخبار

ابتدا به نظر می‌رسید که Warp Drive که این کمپانی از آن صحبت می‌کرد یک ویژگی برای سینتی سایزر جدید Model D از این کمپانی می‌باشد، که یک فریم ویر برای بهبود باگ‌های آن سینت است. اما این تصور اشتباه بود و آن یک سینتی سایزر کاملا جدید است که Poly D نام دارد.

بله، کمپانی بهرینگر سینتی سایزر جدیدی را تولید کرده است که یک سینت شبیه سازی شده‌ی فوق العاده از روی سینت Minimoog از کمپانی Moog می‌باشد. Model D یک سینتی سایزر پلیفونیک و در اصل یک نسخه‌ی ۴ صدایی از یکی از بهترین و پرطرفدارین سینتی سایزرهای جهان است.

به نظر می‌رسد که هر چهار نوسانگر OSC این سینتی سایزر از میان یک فیلتر واحد اجرا می‌شوند و این نشان می‌دهد که Poly D بر خلاف تصور پلیفونیک نیست، بلکه پارافونیک است. با این حال این سینتی سایزر همچنان هم دارای صدایی عالی است.

ویژگی‌های Poly D

 ویژگی‌های Poly D

-۴ نوسانگر

-۴ صدائه پلیفونی

-  فیلتر پله‌ای 4dB کلاسیک

-  افکت Chorus استریو کلاسیک مدل سازی شده از روی سینت Juno-60

-  مدار Overdrive مدل سازی شده از روی DS-1

-  آرپژگیتور و سکوئنسر پلیفونیک داخلی

-  کیبورد حساس به شدت ضربه با ۳۷ کلید سایز بزرگ

- ۳ زاویه‌ی مختلف برای شیب دادن یا قرار دادن آن به صورت صاف

- خروجی صدای مونو و استریو

-  ورودی، خروجی MIDI و MIDI Thru

- بسیاری از نقطه اتصالات اضافه برای پچ

بهرینگر سینتی سایزر Poly D شبیه‌سازی از Minimoog را معرفی کرد

یکی دیگر از ویژگی‌های این سینت آنالوگ که بسیار قابل توجه است، سکوئنسر داخلی ۳۲ مرحله‌ای آن است. با توجه به این که این سینت یک دستگاه شبیه سازی شده از مدل اصلی یعنی Minimoog است، انتظار می‌رود که آن همان احساس اصلی را داشته باشد. اما در این رابطه کمپانی بهرینگر از ناب‌های با کیفیت و بسیار بزرگ تر از ناب‌های سینت Model D استفاده کرده است.  این همان کاری است که باید از اول انجام می‌شد، تا این سینت احساس Minimoog را به خوبی منتقل کند. همچنین این سینت دارای یک صفحه کلید ۳ اکتاو، چرخ‌های مدولاسیون و گام مناسب، حفاظ و لبه‌ی چوبی، تعداد انگشت شماری نقاط CV و MIDI/USB از دیگر ویژگی‌های این سینت می‌باشند.

منبع دی جی سنتر : هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *