دسترسی به همه ی ترک ها با آبونمان تازه ساند کلود موزیک

دسترسی به همه ی ترک ها با آبونمان تازه ساند کلود موزیک

در دسته بندی : دی‌جی

در کشمکش به دست آوردن عضو یا همان سابکرایبر بیشتر، ساند کلود موزیک بار دیگر مورد توجه سازندگانش قرار گرفته است. این برنامه یک پلتفرم پخش موزیک است که در این سال ها بر روی به دست آوردن درآمد بیشتر تمرکز کرده است و روش های تازه ای برای درآمدزایی هنرمندان و لیبل های ساخته است تا آن ها با انگیزه های بیشتری آهنگ های خودشان را به صورت آنلاین بارگزاری کنند و مردم بتوانند به راحتی آن ها را گوش بدهند. آبونمان تازه آن ها به کاربران اجازه می دهد تا موزیک را درون اپلیکیشن های دی جی برای کاربرد آفلاین دانلود کنند.

هزینه و روش استفاده

شما با پرداخت ماهانه ۱۹.۹۹ دلار در این آبونمان به آرشیو بزرگ این پلتفرم چه به صورت آنلاین و چه آفلاین دسترسی دارید و در کنار آن می توانید آهنگ ها را برای پخش آنلاین در برنامه های دی جی در اندازه نامحدود ذخیره کنید و همچنین با صدای کیفیت بالا آن ها را پخش کنید.  با این روش شما با تبلیغات روبرو نمی شوید و دردسر گوش دادن به تبلیغات ناخواسته را نخواهید داشت.

نرم افزار های هماهنگ

ساند کلود موزیک

پلتفرم ساند کلود موزیک اکنون با نرم افزار های Serato، Pioneer، Virtual DJ، Traktor، Agoriddim، edjing،  Cross DJ4، Denon Dj  و Dex سازگاری دارد. با SoundCloud Go+ شما می توانید ترک هایتان را باSerato DJ Lite، rekordbox، WeDJ، Algoriddim، Traktor DJ 2، Virtual DJ،  edjing Mix  و نسخه Pro، Denon DJ،  Cross DJ و DEX 3 میکس کنید. با این همه کمپانی ساند کلود با پلتفرم Soundcloud DJ  در پی سازگاری با اپلیکیشن های بیشتری در آینده است. اکنون  Soundcloud DJ برای استفاده با Virtual DJ آماده است و در ماه های آینده برای کار با Denon DJ و Cross DJ نیز در دسترس خواهد بود و به دنبال آن دیگر اپلیکیشن ها نیز به این لیست افزوده خواهند شد. برای کسانی که این زنجیره را پیگیری می کنند، این مانند نسخه ساند کلود موزیک از تکنولوژی Pulselocker است که در سال ۲۰۱۸Beatport  آن را خریداری کرد. داشتن دسترسی آفلاین برای بسیاری از دی جی ها چیزی با ارزش است که اغلب امکان سرویس پخش برای کاربرد دی جی ها را زیر سوال می برد.

لیست پخش آنلاین و آفلاین

به نظر می رسد این نخستین ابزار تازه در نسل آینده است که دیدن پیامد های بدست آمده از کنار این سرویس بسیار دیدنی و قابل توجه است. یکی از ویژگی های پنهان در این سرویس گردهم آوری لیست پخشی است که یک دی جی می تواند برای نخستین بار بدون نگرانی از پاک شدن فایل های آنلاین یا نبود اینترنت یا ... در فضای ابر مجازی به صورت آنلاین و آفلاین ترک های مورد علاقه اش را آماده پخش داشته باشد. همین موضوع به تنهایی به هنرمندان کمک می کند تا یک گام سودمند به سوی رشد و سازماندهی پلی لیست خود بردارند.

ریمیکس های ساندکلود

ریمیکس های ساندکلود

ریمیکس کردن آهنگ های مختلف در واقع به این معنا است که یک آهنگ را دوباره تولید کنید و سلیقه و خلاقیت خود را به آن بیفزایید. ایجاد ریمیکس های ساندکلود می تواند یک تجربه مفید برای شما باشد تا بتوانید با استفاده از استعداد ها و تکنیک های خود در کمترین زمان ممکن، بهترین ریمیکس ها را بسازید؛ اما آیا می توان از طریق اپلیکیشن ساندکلود موزیک شروع به ساخت ریمیکس کرد؟ بله، شما به راحتی می توانید با استفاده از قابلیت ریمیکس ست سانلود کلود موزیک، هر آهنگ و یا پلی لیستی را در چند دقیقه ریمیکس کنید و عناصر آهنگسازی آن را تغییر دهید. علاوه بر این، می توانید از ویژگی های ویرایشگر صوتی انحصاری این برنامه نیز استفاده کنید. با استفاده از ویرایشگر صوتی ساند کلود موزیک، می توانید تغییرات بزرگی را در آهنگ مورد نظرتان ایجاد کنید و آن را به طور کامل از نو بسازید. اما انجام این کار ساده نیست و چالش هایی نیز همراه دارد.

قوانین کپی رایت ریمیکس های ساندکلود

قبل از شروع تولید ریمیکس های منحصر به فرد، باید از آرتیست هایی که می خواهید از آن ها در ریمیکس استفاده کنید، مجوز بگیرید. اگر تمام عناصر آهنگ را به طور کامل و یک شکل در ریمیکس قرار دهید و تغییرات خاصی را اضافه نکنید، آرتیست به راحتی با استفاده از قانون کپی رایت می تواند ریمیکس شما را از ساند کلود موزیک حذف کند. پس باید برای این کار مجوز آهنگسازی را داشته باشید. در عین حال نیز اگر تمامی عناصر اصلی آهنگ را تغییر دهید، باز هم به عنوان یک آهنگسازی مجدد نیاز به دریافت مجوز از سوی آرتیست خواهید داشت.

اگر بخواهیم ساده تر بگوییم؛ باید برای ایجاد هر نوع ریمیکس، ابتدا از آرتیست ها، نویسنده ها و آهنگساز های مورد استفاده در ریمیکس خود اجازه بگیرید. انجام این کار ممکن است با چالش های زیادی رو به رو شود و کمی برای شما سخت باشد؛ اما دریافت مجوز یک امر ضروری برای ساخت ریمیکس قانونی در ساند کلود موزیک است و راه دیگری وجود ندارد. زیر پا گذاشتن قوانین کپی یک آرتیست، می تواند با عواقب قانونی بسیار زیادی برای شما داشته باشد و مجبور به حذف کردن اکانت ساند کلود موزیک خود شوید.

چگونه ریمیکس را در ساند کلود موزیک قرار دهیم؟

ساند کلود موزیک

انجام این کار بسیار ساده است. کافی است بر روی دکمه آپلود در بالای صفحه کلیک کنید تا در هر زمانی به صفحه آپلود اکانت خود دسترسی داشته باشید. می توانید چند آهنگ مختلف را بکشید و در صفحه آپلود رها کنید تا همگی آپلود شوند و یا می توانید به صورت تک تک، آهنگ ها را انتخاب و سپس به اشتراک بگذارید.

جمع بندی

اگر علاقه مند به موسیقی باشید، می دانید که ریمیکس کردن آهنگ های مختلف کاری بسیار جذاب است؛ زیرا می توانید به راحتی چاشنی مورد علاقه خود را به آهنگ اضافه کنید و آن را به شکلی که خودتان دوست دارید در بیاورید. به همین منظور شما می توانید از ابزار های ساند کلود موزیک استفاده کنید و خلاقیت های خود را با دیگر مردم به اشتراک بگذارید. این کار می تواند برای شما تبدیل به یک منبع درآمد شود و در ساند کلود به عنوان یک دی جی بسیار محبوب شناخته شوید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *