۵ سینت پلاگین حرفه ای و رایگان در سالی که گذشت

۵ سینت پلاگین حرفه ای و رایگان در سالی که گذشت

در دسته بندی : آهنگسازی , نرم افزار

ما در این نوشتار میخواهیم بهترین پلاگین های سینتی سایزر رایگان در سالی که گذشت را به شما معرفی کنیم. در این نوشتار شما پلاگین های خلاقانه سینت، ویو تیبل ها، ارگ ها، درام ماشین ها و سازهای رایگان توسعه یافته به دست کمپانی های شناخته شده را دریافت خواهید کرد.

vital

Vital

ویتال یک سینت ویو تیبل وارپینگ طیفی پیچیده است که به دست مت تایتل گسترش یافته و یکی از بهترین های امسال است. این پلاگین در فرمت های AU، VST3، VST و LV2 برای ویندوز و مک در دسترس میباشد.با به کار گیری این ویو تیبل شما میتوانید سمپل های خودتان را با کانورتر ویوتیبل Pitch-Splice یا Vocode دستکاری کنید. همچنین میتوانید با ویرایشگر ویوتیبل درونی آن خراش ایجاد کنید و از تکست ویوتیبل ها را تولید کنید.

این ویوتیبل افزون بر نسخه رایگان، دارای نسخه پولی ۸۰ دلاری یا ۵ دلار در ماه برای نسخه Pro و همچنین ۲۵ دلار برای نسخه Plus میباشد که پیشنهاد میکنم نسخه رایگان آن را حتما آزمایش کنید، تفاوت نسخه ها در تعداد پریست ها و ویوتیبل ها میباشد.

GRAPHITE

Graphite

کمپانی SporeSound منتشر کننده پلاگین Graphite است که به عنوان VST ۶۴ بیتی برای مک و فرمت های VST3 و AU ‌در دسترس است. پلاگین Graphite  با برنامه نویسی Juce Framework و به کار گیری دو فیلتر با حالت های اسپیلیت، سریال و موازی به همراه ۲۰۴۸ سمپل در فرمت WAV و یک بخش FX به همراه دو نوع ریورب، فلنجر، کورس، پری آمپ لامپی، کمپرسور، دیلی و آرپژگیتور ساده ارائه شده است.  همراه با همه اینها نرم افزار سینت Graphite دارای یک روش جبران کننده طراحی صدا با کارکرد پایین CPU است.

Tonetta Blue

Tonetta Blue

پلاگین Tonetta Blue از کمپانی Flanders Tech یک سینتی سایزر پلی فونیک ۸ صدائه نیمه مدولار میباشد که در فرمت VST3 ۶۴ بیت در دسترس است. رابط کاربری گرافیکی این پلاگین با دو گونه نوسان ساز هرکدام با ۱۹ شکل موج گزینش پذیر از فیلترهای سبک آنالوگ، مدولاسیون منحنی و LFO، Waveshaper و یک ریورب convolution همراه است. همچنین آن دارای یک دفترچه راهنمای به خوبی نوشته شده است که یک مستند دقیق درباره ویژگی های این سینتی سایزر به شما ارائه میدهد.

Monique

Monique

پلاگین Monique از کمپانی Monoplugs در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است و یک سینت با صدای نیرومند و عمیق است که برای ساخت بیس های ژرف و صداهای لید پرخاشگر طراحی شده است و با ویژگی مورف ویژه ای که توانایی اجرای تا ۸ برنامه مختلف را به شما میدهد صداها را میسازد. این سینت بسیار سرگرم کننده میباشد و نسخه رایگان آن در فرمت های VST و VST3 و AU برای کامپیوتر و مک در سال ۲۰۲۰ فراهم شده است.

exakt lite

Exakt

پلاگین Exakt یک سینتی سایزر نرم افزاری FM با رابط کاربری دوستانه است که توانایی ساخت یک بازه گسترده از صداها از صداهای دیجیتالی خشن و صداهای جذاب از سنتز FM را دارد و ایده های خلاقانه تازه ای را برای شما به ارمغان میآورد. Exakt دارای ۴ اوپریتور بدون نام است که میتوانند به همراه بازخورد روی اوریتور D در ۸ الگوریتم FM کلاسیک تنظیم شوند.

هر اوپریتور دارای شکل موج های گوناگونی از جمله سینوسی، اره ای، مربعی و سه گوش است. افزون بر اینها ۸ شکل موج پایه از روی Yamaha TX81Z شبیه سازی شده اند. هر اوپریتور دارای یک انولوپ ژنراتور دامنه جداگانه است که از ۵ نقطه کلاسیک انولوپ های سینت TX یاماها پشتیبانی میکند. آن همچنین دارای یک رابط گرافیکی بسیار کاربر پسند است و به خوبی طراحی شده است و امکان تغییر اندازه صفحه نیز در آن وجود دارد.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *