ویژگی های 3.FL Studio 20.8

ویژگی های 3.FL Studio 20.8

در دسته بندی : آهنگسازی , نرم افزار

آخرین نسخه FL Studio هم سریعتر و هم دقیقتر از نسخه پیشین است و همچنین رایگان است. آن به شما امکان میدهد تا با Frequency Splitter جدید کنترل بیشتری روی صدا داشته باشید. با پلاگین های به روز شده Maximus FX و Parametric EQ2 میکس و مستر بسیار بهتری داشته باشید. از یک جریان کاری پیشرفته برای بکار گیری Automation Clip استفاده میکند و برای حذف کنترلهای اولیه میتوانید از راست کلیک استفاده کنید. سرعت جاگذاری سمپل به همراه گزینه های برش و چسباندن صدا در پنجره Sampler Channel و Audio Clip افزایش یافته و موارد دیگری نیز هستند که باعث شده این به روز رسانی برای همه جذاب باشد. در ادامه ویژگی های کلیدی این نسخه و موارد بهبود یافته و افزوده شده را به شما خواهیم گفت.

ویژگی های کلیدی:

- Frequency Splitter: با فیلترهای Linear Phase و Low Latency از ۶- تا ۹۶ دسیبل صدا را به ۲ یا ۳ باند پردازش و تقسیم میکند. همچنین میتوانید فرکانسها را با Frequency Histogram، Heatmap یا با نمایش دوگانه ببینید.

- Instrument Tuner: (نشانگر کوک بصری)

- Fruity Parametric EQ 2: نمایشگر Frequency Histogram تازه، مود Linear Phase با توانایی مدولاسیون نرخ بالا ساختگی، سوئیچ بیصدا کردن باند، سولو کردن باندها، بهبود پاسخ محدود ضربه فیلتر سمپل و به روز رسانی رابط کاربری که دربرگیرنده نمایشگر مانیتور بصری Phase Rotation و Mid/Side/L/R frequency میباشد.

- Maximus: نمایشگر Frequency Histogram و مود فیلتر فاز خطی جدید

-سمپلر/کانالهای کلیپ صوتی : گزینه های تازه برش و چسباندن از منو گزینه های پنجره پریویو(راست کلیک).

- FLEX: مرورگر تازع با سه حالت لایه بندی برای بهبود وضعیت اکتشاف. افزودن یک سوئیچ آرپژگیتور که اجازه خاموش کردن آن برای برخی از پریست ها را میدهد و زمانیکه گزینه در دسترس باشد به رنگ نارنجی درمیآید.

- Transistor Bass: افزودن بازه برش V3 TB303 با بکارگیری بهترین دانش و دقیق ترین شبیه سازی نرم‌افزاری از TB303 واقعی.

- ZGE Visualizer: درگ و دراپ محتوای روی پنجره ویرایش اصلی برای ساخت لایه های ویدئویی و عکس. گزینه راست کلیک برای ذخیره ثابت عکس درون یک اندازه سفارشی در محیط کار اصلی. درگ و دراپ فایلهای عکس یا ویدئو روی پلاگین ها یک لایه را ایجاد میکند. همچنین میتوانید برای بهبود کارکرد و همگام‌سازی یک حافظه از پیش بارگذاری شده را برایش تعریف کرد. سریع شدن کدگذاری NVIDIA برای تولید ویدیوهای نسل MP4 (تنها برای ویندوز).

- Control Surface / Patcher: با راست کلیک و گزینه داپلیکیت (Duplicate) کنترلهای موجود را کپی کنید.

-ادغام Automation Clip ها: - کلیپ های اتومیشن انتخاب شده اکنون می توانند با استفاده از منوی Playlist Edit ادغام شوند.

- Video Player: استفاده از CPU در هنگام بازپخش فیلم کاهش می یابد. اکنون ویدیو برای بهبود کارکرد و همگامسازی از پیش در حافظه بارگیری می شود.

-پشتیبانی زبان: پشتیبانی از زبانهای جدید مانند چینی که به زودی زبان های بیشتری نیز افزوده خواهند شد.

-بارگیری پلاگین رایگان Glitch: صدای FL Studio در هنگام بارگذاری پلاگین ها تمایل کمتری دارد تا تکه تکه و قطع شود. نکته: اگر یک پلاگین دیرکرد صدا داشته باشد نمیتوان از مشکلات صدا جلوگیری کرد.

-کنترل های اولیه: افزودن یک گزینه Delete initial value در راست کلیک برای از بین بردن کنترلها یا اتومیشن های اولیه.

-کلیپ های اتومیشن: افزایش دقت برای کنترل و اتومیشن پارامتر. افزودن یک Channel Rack & Picker Panel (راست کلیک) و گزینه Clone with links تا کلیپ اتومیشن با لینک های اورجینال خودش کار کند.

-هشدار اندازه فایل: پیش از اینکه در مورد اندازه پرونده به شما هشدار داده شود، حداکثر اندازه پروژه FL Studio (.flp) را تنظیم و ذخیره کنید.

- Wrapper MIDI Support: اکنون 16 پارامتر "MIDI Channel Aftertouch" در انتهای "مرورگر> پروژه فعلی> لیست پارامترهای ژنراتورها" ، برای همه پلاگین های پیچیده (VST ، VST3 ، AU) وجود دارد، نه فقط یکی.

- Wrapper > Troubleshooting: Wrapper> (عیب یابی) : گزینه های حل مسئله را از تب پردازش جدا کرده و گزینه "Fast idle" را برای افزایش نرخ فریم برای برخی از پنجره های ویرایشگر پلاگین میافزاید.

- Edison Desnoise (macOS): الگوریتم denoising برای مطابقت با ویندوز بهبود یافته. این یک کنترل صاف کننده تازه است.

- Toolbar (راست کلیک): دکمه های فلت را انتخاب کنید زیرا flat همان phat جدید است.

- راه اندازی مجدد دارند : FL Studio به جای اینکه هنگام استفاده از گزینه ای که نیاز به راه اندازی مجدد دارد یکباره از سیستم خارج شود، مانند مقیاس بندی، زبان یا لوکیشن داده کاربر، با یک دیالوگ به طور خودکار دوباره شروع می شود.

- Diagnostic: این گزینه نیز اکنون تازه ترین و رایج ترین گزارش های خرابی را به آگاهیتان میرساند.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *