درآمد دی جی دقیقا چقدر است؟

درآمد دی جی دقیقا چقدر است؟

در دسته بندی : دی‌جی

اکثر مردم دی جی شدن را یک انتخاب سرگرم کننده و جذاب می دانند؛ زیرا دی جی ها دائما در مهمانی های مختلف و مراسم گوناگون در حال ساختن و پخش کردن آهنگ های شاد و هیجان انگیز هستند. با دی جی شدن شما می توانید یک پکیج کامل از موزیک های خوب بسازید و آن را در بسیاری از مراسم ها پخش کنید و در آن ها شرکت کنید. علاوه بر این ها ممکن است در مهمانی های مختلفی شرکت کنید که افراد مشهور نیز در آنجا حضور دارند و  فرصت آشنایی با آن ها را پیدا کنید.

با این حال بسیاری از شما نمی دانید که آیا این شغل یک سرگرمی برای پولسازی در آخر هفته هاست یا یک شغل سخت و تمام وقت که کل هفته و ساعات شما را درگیر می کند؟ علاوه بر این پولی که دی جی ها به دست می آورند چطور؟ آیا تا به حال به درآمد دی جی ها فکر کرده اید و می دانید که آن ها در یک شب به طور متوسط چقدر درآمد دارند؟ اگر پاسخ این سوال ها را نمی دانید و به دنبال آن ها هستید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در رابطه با دی جی بودن و مهارت های مورد نیاز برای آن، درآمد دی جی و راه های افزایش آن را در اختیار شما قرار دهیم.

درآمد دی جی ها چقدر است؟

درآمد دی جی

اگر تا به حال به فکر دی جی شدن بوده اید و به این شغل علاقه داشته اید، قطعا از خود پرسیده اید که درآمد آن ها چقدر است؟ پاسخ ممکن است کمی عجیب و غریب به نظر برسد؛ زیرا ملاک های زیادی برای تعیین قیمت کار یک دی جی هستند. برای مثال محلی که در آن می خواهید کار خود را شروع کنید، امکاناتی که با خود به همراه دارید، میزان ساعت برگزاری جشن و ... همه و همه بر روی درآمد شما تاثیر می گذارند. بنابراین نمی توان به صورت دقیقی درآمد دی جی ها را محاسبه کرد؛ اما اگر بخواهیم به صورت حدودی نرخی را بیان کنیم، درآمد دی جی ها چیزی حدود یک میلیون تومان برای هر ساعت است که طبق صحبت های قبلی قطعا به شرایط و امکانات بستگی دارد و تغییر می کند.

پس به یاد داشته باشید که عوامل بسیار زیادی برای سقف درآمد شما کلیدی هستند. اگر شما در یک کلوپ تازه تاسیس می خواهید شروع به کار کنید و هنوز مردم زیادی آنجا را نمی شناسند، ممکن است درآمد کمی داشته باشید؛ اما در نظر بگیرید که تا ابد اینگونه نخواهد ماند و قطعا برگزاری یک ایونت در کلوپ های محبوب و معروف می تواند درآمد چند برابری برای شما داشته باشد. علاوه بر این ها، مهمانانی که در ایونت ها حضور دارند می توانند به شما انعام بپردازند که این کاملا به مهمان و عملکرد و استعداد شما دارد.

چگونه به عنوان یک دی جی درآمد خود را افزایش دهیم؟

چگونه به عنوان یک دی جی درآمد خود را افزایش دهیم
  1.  با گذشت زمان نرخ کار خود را افزایش دهید

در همین حین که روز های کاری شما در حال سپری شدن است؛ شما باید بدانید که در حال حرفه ای تر شدن هستید و دیگر یک دی جی تازه کار محسوب نمی شوید. بنابراین منطقی است که پس از مدتی نرخ کاری خود را بالا تر ببرید و خدمات حرفه ای تری را به مشتریان خود ارائه دهید. همان گونه که قیمت دیگر خدمات پس از مدتی بالاتر می رود، شما نیز باید در مورد نرخ کار خود تجدید نظر کنید.

علاوه بر تغییر نرخ کاری و درآمد دی جی برای پیشنهاد های جدید، در رابطه با همکاری های گذشته و ادامه دار نیز تجدید نظر کنید. به خصوص اگر برای مدت زیادی است که نرخ را تغییر نداده اید. این ها به شما کمک می کنند تا درآمد خود را به عنوان یک دی جی حرفه ای بالا تر ببرید و به یک دی جی مستقل تبدیل شوید.

  1. پروژه های بزرگ تر و بیشتری را بپذیرید

اگر شما در حال حاضر یک دی جی تازه کار هستید، سعی کنید تا ارتباط های بهتری را برقرار کنید و در مراسم ها و مهمانی های بزرگ نقش پشتیبانی داشته باشید تا بتوانید خود را به مردم بیشتری معرفی کنید، اعتماد آن ها را نسبت به خود جلب کنید و از آن ها برای توسعه کسب و کار خود بهره مند شوید. حتی اگر دستمزد بالایی را برای شما در نظر نگیرند، سعی کنید که در ابتدای کار خود همه پیشنهاد ها را بپذیرید و کار خود را توسعه دهید.

پروژه های بزرگ تر و بیشتری را بپذیرید

 می توانید شروع به همکاری با هنرمندان بزرگ تر کنید و دستیار آن ها باشید تا بتوانید از هوش و تجربه آن ها استفاده لازم را ببرید. در نهایت حتما به یاد داشته باشید که در مراسم ها خود را به مردم معرفی کنید، خدمات خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید و آن ها را برای دوستان و نزدیکان خود بفرستید تا شانس خود را برای دریافت پروژه های بیشتر افزایش دهید.

جمع بندی

در نهایت، برای بهبود شرایط خود و افزایش درآمد، سعی کنید تا همیشه به روز باشید و فراموش نکنید که از مد و استایل های به روز استفاده کنید. توصیه می ‌کنیم یک قدم جلوتر بروید و با لباس ‌ها و تجهیزات مناسب دی جی، عکس‌ های حرفه ‌ای از خود بگیرید. شما همچنین باید کار های دیگری نیز انجام دهید، مانند تلاش برای کاهش یا افزایش وزن اگر وزن ایده آل خود را ندارید. موارد دیگری نیز مانند مراقبت از پوست یا شروع به بدنسازی بسیار مفید خواهد بود؛ زیرا زیبایی شما را تقویت می کند. این می تواند کمک بزرگی باشد و ممکن است ارزش شما را نه تنها در بین دی جی های دیگر بلکه در بین مالکان کلوپ نیز افزایش دهد. امید است که این مقاله به کمک شما آمده باشد تا درآمد دی جی ها را بهتر شناخته باشید و اگر دی جی هستید، راه های افزایش درآمد خود را توانسته باشید بشناسید و از آن ها برای ارتقا کار خود استفاده کنید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *