مروری بر زندگی Stan Kolev

مروری بر زندگی Stan Kolev

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

استن کلو Stan Kolev یک دی جی و آهنگساز بلغارستانی است که در تاریخ ۳۱ آگوست ۱۹۷۱ (۴۹ ساله) در شهر سوفیا چشم به جهان گشود. او بیشتر برای موزیک های سبک پروگرسیو هاوس خود شناخته شده است که بسیاری از موزیک های او به چارت های ۱۰ موزیک برتر Beatport راه یافته اند و همچنان یکی از صدر نشینان این سبک است. موزیک های او با ملودی های تسخیر کننده و دلهره آور و آوازهای هیپنوتیزم کننده و بیشتر از همه در قلب همه اینها سینتی سایزر های جذاب هستند که باعث شده این دی جی و آهنگساز مستقر در میامی به صدای کامل و امضای خودش دست پیدا کند.

Stan Kolev

استن کلو در بین برترین آهنگسازان پروگرسیو هاوس و پرطرفدارترین آنها جا گرفته است. موزیک او با تجسم روح پر انرژی خودش و با نشاط بی همتایی به سالن های دنس گره خورده است. استن در سن پایین از بلغارستان به میامی مهاجرت کرد. او آهنگسازی را در سال ۱۹۹۶ آغاز کرد و در سال ۲۰۰۳ ترک هیت جهانی De Moma De را با نام مستعار پیشین خودش یعنی Casa Flava منتشر کرد که در چارت ۴۰ موزیک دنس برتر UK جا گرفت.

Stan Kolev

استن کلو اکنون یکی از پر فروش ترین هنرمندان Beatport است و او چندین بار به با ترک هایش جایگاه شماره یک را از آن خود کرده است و ترک هایش در مجموعه های بسیاری نیز پدیدار شدند. او بیش از ۷۰۰ ترک اورجینال میکس و ریمیکس را در معتبرترین لیبل های جهان مانند Global Underground، Armada, Spinnin، Black Hole، Baroque، Plastic Fantastic، Ready Mix، Unreleased Digital، Outta Limits، Bonzai Progressive، Glasgow Underground، Subliminal Records منتشر کرده است که اینها تنها شمار کمی از نام این لیبل ها بودند.

این هنرمند پنج آلبوم رسمی را نیز منتشر کرده است که آلبوم Emotional Content را در سال ۲۰۰۷ در لیبل Ready Mix، Grace Light را در سال ۲۰۱۱ در لیبل Unreleased Digital، آلبوم Higher Self را در سال ۲۰۱۴ در لیبل Unreleased Digital، آلبوم Universe One را در سال ۲۰۱۷ در لیبل Outta Limits و آلبوم Percieve را نیز در سال ۲۰۱۸ درلیبل Outta Limits منتشر کرده است.

Stan Kolev

همچنین موزیک استن کلو به بیرون از بازه موزیک های کلاب و دنس هم راه پیدا کرده و او برای تبلیغات تلوزیونی ماشین پورشه و همچنین سریال تلوزیونی CSI نیز موزیک می سازد و برای چندین سال پیاپی در بیرون از صحنه های کلاب نیز فعالیت موزیکال بسیار خوبی داشته است. وی همچنین سری پادکست های Awakening را در سال ۲۰۱۱ آغاز کرد که نمایشی برای ورود به دروازه ی سبک DEEP Progressive/Tech می‌باشد.

منبع دی جی سنتر :‌ هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *