جوراب های جاذب صدا از کمپانی ADAM Audio

جوراب های جاذب صدا از کمپانی ADAM Audio

در دسته بندی : آهنگسازی

همانگونه که میدانید آکوستیک اتاق یکی از با ارزش ترین کنش گرها در کیفیت و چگونگی وضعیت شنیدن دلخواه میباشد. اما شوربختانه اینگونه امکانات در دسترس همه نیست و همچنین برپایی و یکپارچه سازی یک استودیو حرفه ای بسیار پیچیده و پرهزینه میباشد. برای همین کمپانی ADAM Audio یک کالای انقلابی تازه را ساخته است که به کاربران کمک میکند با هزینه ای کم و راهکاری ساده آکوستیک اتاق و وضعیت شنیداری خودشان را بهبود ببخشند. این کالا جوراب های جاذب صدا یا همان ابزورب ADAM است.

جوراب های جاذب صدای ADAM نخستین گزینه برای کاهش ساده زمان طنین (ریوربیشن) و رها شدن از بازتاب های کف اتاق است. همانگونه که میدانید فرکانس هرچه پایین تر باشد گرایش دارد تا زیر پای مارا بلرزاند و هرچه فرکانس بالاتر برود به نسبت در نقاط بالاتری موج فرکانس را احساس میکنید. این جوراب ها با ویژگی انحصاری خود باعث میشوند تا شما فرکانس های پایین که مهار کردن و احساس دقیق آنها در یک استودیوی خانگی یا معمولی به سختی انجام میشود را به خوبی دریافت کنید.

این جوراب های بسته به پای مشتری و اندازه اتاق آنها در همه گونه ها ساخته شده اند و فرکانس های تا ۸۰ هرتز را به خوبی جذب میکند که این کار را پنل های ابزورب به خوبی انجام نمیدهند و در پاسخ‌دهی خوب به شما ناتوان هستند. این جوراب ها افزون بر کاراییشان بسیار شیک هستند و درون کمد شما به یک المان برجسته تبدیل خواهند شد. این جوراب ها با روش بافت پیشرفته و از مواد پشتیبان و دوستدار طبیعت ساخته میشوند. آنها با امکانات کارخانه ADAM در برلین و با دست ساخته شده و آزمایشات گسترده ای را پیش از رسیدن به دست مشتری پشت سر گذاشته اند.

جوراب های جاذب صدا ADAM به صورت یک جفت همسان چپ و راست ارائه میشوند به گونه ای که تاثیر ۱۰۰ درصدی متقارنی در فضای مانیتورینگ شما دارند. این قضیه به دست نمودارهای اندازه گیر جداگانه ضریب جذب در هر جفت جوراب به ثبت رسیده است.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *