معرفی نرم‌افزار Trilian

معرفی نرم‌افزار Trilian

در دسته بندی : نرم افزار

پلاگین Trilian با طراحی جامع خود ارمغان آورنده‌ی بسیاری از انواع بیس‌های مختلف در داخل یک ساز مجازی با صدای فوق العاده است. Trilian از پایه برای تولید صداهای بیس مجازی متنوع سطح جدید طراحی شده است که در آهنگ‌های امروزی استفاده می‌شوند. عملکرد در زمان واقعی برای بیس‌های الکتریک و آکوستیک به علاوه‌ی تناژهای بیس سینتی سایزری نسل جدید با ویرایش قدرتمند و کیفیت صدای خارق العاده از ویژگی‌های بارز این سینت است.
Trilian جانشینی برای ساز مجازی برنده‌ی جایزه‌ی کمپانی Spectrasonics یعنی Trilogy می‌باشد که ارائه دهنده‌ی یک کنترل عمیق از ابراز موسیقیایی و انعطاف پذیری بسیار بالای شکل دهی به صدا می‌باشد. کتابخانه‌ی ۳۴ گیگابایتی Trilian تقریبا ۱۰ برابر بزرگ‌تر از کتابخانه‌ی Trilogy است و تمامی بیس‌های سینتی سایزری، آکوستیک‌های جدید و الکتریک را در خود جای داده‌ است.

معرفی نرم‌افزار: پلاگین Trilian

این سینتی سایزر توسط تکنولوژی موتور STEAM نسل آینده قدرت یافته است. Trilian اولین ساز برای ویژگی ادغام کتابخانه‌ی هسته‌ی پرچم‌دار کمپانی Spectrasonics یعنی سینت Omnisphere است که اجازه می‌دهد صداهای Trilian برای طراحی صدای مجدد و از هم جدا کردن بیس/کیبورد در داخل Omnisphere استفاده شوند.
کمپانی Spectrasonics همیشه طرفدار سرسخت صداهای بیس بوده است. این یکی از یادداشت‌های Eric Persing بنیان گذار و مدیر خلاق این کمپانی می‌باشد. هنگامی که این کمپانی حدود ۱۵ سال پیش شروع به کار کرد، اولین محصولش کتابخانه‌ی سمپل افسانه‌ای صدای بیس بود که پرفروش‌ترین محصولش بوده است. پس از آن در سال ۲۰۰۲، Trilogy را معرفی کرد که اولین ساز مجازی صدای بیس در دنیا به حساب می‌آمد.
حال نسخه‌ی جدید این سینت Trilian می‌باشد که نسل جدیدی از توسعه‌ی صدای بیس است. Trilian بر روی موتور STEAM Engine ساخته شده است که سینت Omnisphere را نیز قدرت داده است و امکان ایجاد انعطاف پذیر‌ترین و گویاترین صداهای بیس را فراهم کرده است. بیس‌های الکتریک و آکوسیتیک Trilian در بالاترین سطح از جزئیات نمونه برداری شده است. آن ترکیبی از منتخب‌های بصری و خودکار از عملکردهای مفصلی است که برای ساخت بیس لاین‌هایی با صدای طبیعی و مکرر مناسب است و یک تجربه‌ی پویاتر و دقیق‌تری را ارائه می‌دهد.
آن دارای بیش از ۶۰ بیس الکتریک ۴،۵،۶ و ۸ رشته‌ای است که در انواع تکنیک‌های انگشتی، پیک شده، fretless، اسلپ شده، تپ و بی صدا ارائه شده است. آن همچنین ارائه دهنده‌ی انواع گسترده‌ای از صداهای متنوع برای هر سبک موسیقی می‌باشد. برترین‌های بیس‌های الکتریک آن شامل Music Man™ 5-string Studio Bass، Chapman Stick، Lakland™ Rock P-Bass، Clean Fender® Jazz Bass، Hardcore Rock Bass، Epiphone® Viola Bass ۱۹۶۰ و بسیاری دیگر...
Trilian بیس آکوستیک گیج کننده‌ای است که یکی از دقیق‌ترین سازهای Spectrasonics است که تاکنون منتشر شده است، ۴ کانال صوتی و ۲۱۰۰۰ سمپل برای ایجاد این ساز استفاده شده‌اند.

معرفی نرم‌افزار: پلاگین Trilian

برای صداهای این سینت، Trilian از الگوهای فیلتر Power و Juicy چهار قطبی جدید و گسترش یافته به همراه رزونانس نوسان که برای بیس الکترونیک اید‌ه‌ آل می‌باشد استفاده می‌کند. صدها منبع صوتی سینت با استفاده از بیش از ۳۰ عدد سینتی سایزر سخت افزاری عجیب و غریب و دوست داشتنی تولید شده‌اند که از پدال‌های Taurus کمپانی Moog گرفته تا جدیدترین سینتی سایزرهای ماژولار آنالوگ بوتیک در تولید این صداها نقش داشته‌اند.
در این سینت بسیاری از کنترل های ویرایش بسیار قدرتمند برای طراحی صدا در دسترس می‌باشند. از جمله سیستم مدولاسیون "FlexMod"، فیلترهای دوگانه با بیش از 19 نوع فیلتر، 6 انولوپ لوپ کننده‌ی چند مرحله ای، 6 LFO کاملاً برجسته ، مدولاسیون مورفینگ دوگانه، قفسه های قابل تنظیم FX و موارد دیگر...
قفسه‌ی FX این سینت شامل تمامی پردازند‌ه‌ های FX مشهور از Omnisphere و Stylus RMX می‌باشد که شامل طیف گسترده‌ای از مدل های آمپ و اسپیکر، دیستروشن، پردازنده‌های داینامیک، اکولایزرها، کورس، فیزر‌ها، فلنجرها، دیلی‌ها، ریورب‌ها، FXهای تخصصی منحصر به فرد و ... است.
Trilian که از سازهای مجازی بیس نسل جدید به حساب می‌آید شامل نسخه‌های بهبود یافته‌ و بازسازی شده‌ی کتابخانه‌ی هسته‌ی Trilogy می‌باشد. همچنین بیس‌هایی نیز به عنوان حق امتیاز ویژه در این سینت قرار گرفته‌اند که شامل Abraham Laboriel،John Patitucci و Marcus Miller. آرپژگیتور Trilian شامل تکنولوژی Groove Lock می‌باشد که در سینت‌های Omnisphere و Stylus RMX پیشگام بوده است که قابلیت همگام‌‌سازی بین این سه سینت را به راحتی ایفا می‌کند.
رابط کاربری جدید آن نیز در صفحه‌ی اصلی هر پچ ارائه دهنده‌ی کنترل‌های اصلاح کننده‌ی صدای جذاب و کاربردی می‌باشد و حتی یک کنترل توانایی اصلاح تعداد زیادی از پارامترها برای خلق FX منحصر به فرد را دارد و همه‌ی کنترل‌های سفارشی قابلیت MIDI Learn و اتومیشن شدن را دارا هستند و کاربران می‌توانند تنظیمات شخصی خود را بر روی آنها اعمال کنند.

منبع دی‌جی سنتر هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *