نخستین عکس های لو رفته از کنترلر سراتو با جاگویل‌های موتورایز از کمپانی Rane

نخستین عکس های لو رفته از کنترلر سراتو با جاگویل‌های موتورایز از کمپانی Rane

در دسته بندی : اخبار

امسال با جایگزین مجازی جشنواره NAMM 2021 پر از خبرهای داغ و تازه ترین ابزارهای موزیک بوده است. کمپانی Rane چیز زیادی ارائه نکرده است و با توجه به عکس های لو رفته و منابع موسخ ما اطلاعاتی را به شما ارائه میدهیم. بله کنترلر مدل Rane One واقعی است و از اویل ۲۰۲۱ نمایش خودش را آغاز کند.

عکس های لو رفته

هرکسی که دو چشم داشته باشد و اطلاعات کمی از صنعت دی جی هم داشته باشد میتواند بفهمد که این یک فریب یا فتوشاپ نیست. این یک تصویر واضح است که توسط یک خرده فروش به  وضوح درز کرده است. به دیگر محصولات در پس زمینه عکس توجه کنید. کمپانی Rane در اینجا واقعا میخواهد جاگویل های بزرگش را به رخ بکشد و به نظر میرسد که جاگویل‌های آن ۷ اینچی واقعی باشند.

همچنین به نظر میرسد که برچسب Mag Four X3 در بالای کراسفیدر وجود دارد و به معنی آن است که کراس فیدر آن برای ترنتیبل بازهای حرفه ای طراحی شده است و هم رده کراسفیدر میکسر Seventy Two MKII میباشد. این کنترلر دارای پدهای با اندازه خوب و شاسی هایی برای افکت ها نیز در زیر میکسر دو کانال آن به چشم میخورد. همچنین در بالای هر دک یک نوار باریک لمسی وجود دارد که میتواند برای لوپ گیری و حتی اعمال افکت نیز باشد.

نخستین عکس های لو رفته از کنترلر سراتو با جاگویل‌های موتورایز از کمپانی RANE

اینگونه که به نظر میرسد کمپانی Rane با نیروی زیادی در حال ورود به دنیای کنترلرهای دی جی است و میخواهد تنوع و گستره کالاهای مقرون به صرفه خود را زیاد کند تا طرفدارای بیشتری پیدا کند. گرچه این کمپانی در گذشته دو کنترلر یعنی دو نسل مدل Rane Twelve را تولید کرده بود اما کنترلر مدل One یک واکنش آشکار برای ورود به سرزمینی تازه است که به وضوح برای تازه کاران علاقه مند به دستگاه های حرفه ای طراحی شده است.

این یک زاویه ی تازه و هوشمندانه است، زاویه ای که کمپانی پایونیر سالهاست در آن مشغول است و انواع کنترلرها برای مبتدی تا حرفه ای را تولید میکند و این خط تولید کاملا جدا از خط تولید ابزارهای حرفه ای دی جی آنها است و بازار خودش را دارد. گرچه کمپانی Rane و کمپانی های دیگری از جمله Numark، AKAI، Alesis، M-Audio، Denon و جندین کمپانی بزرگ دیگر همگی زیر مجموعه مولتی برند inMusic هستند اما کمپانی Rane یک کلاسیک قدیمی است و کار نارس و نپخته را به بازار عرضه نمیکند و همین کنترلرها تا چند وقت دیگر در دست بسیاری از دی جی های پایونیر باز نیز دیده میشود، Rane One یک کنترلر بر پایه فکوس روی دی جی واقعی به همراه گزینه های احساس واقعی پلترهای جاگویل موتوری و اسکرچ های با احساس کاملا واقعی و کیفیت برتر کمپانی Rane است.

منبع دی جی سنتر :‌هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

2729 دیدگاه

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.