معرفی مجله ی آنلاین Resident Advisor

معرفی مجله ی آنلاین Resident Advisor

در دسته بندی : دی‌جی

 Resident Advisor که با نام مخفف RA نیز شناخته می شود، یک مجله و پلتفرم جامعه ی آنلاین موسیقی است که به نمایش موسیقی الکترونیک، هنرمندان و رویداد های سرتاسر دنیا اختصاص داده شده است. این رسانه در سال ۲۰۰۱ راه اندازی شده است. تیم RA خبر ها، بررسی موزیک و رویداد ها و همچنین فیلم ها، مصاحبه ها و برترین ها را ارائه میدهد. همچنین وبسایت آنها سرویس هایی که شامل لیست رویداد ها، فروش بلیت، کلاب و پروموت کننده ها، راهنما، گالری عکس ها، پروفایل هنرمندان و لیبل های ضبط، چارت های دی جی، جامعه ی آنلاین و پادکست های RA را مدیریت میکند.

این کمپانی دارای یک دفتر مرکزی در لندن به همراه یک دفتر اضافه در برلین، لس آنجلس، سیدنی و توکیو می باشد. و وبسایت آنها در سال 2008 موفق به دریافت جایزه ی صدای مردم در دوازدهمین مراسم سالیانه ی Webby Awards شد.  RA  در سال ۲۰۰۱ به دست Paul Clement  و  Nick Sabine به عنوان سایتی برای ارائه ی خبر و اطلاعاتی در مورد صحنه های موسیقی رقص استرالیا تاسیس شد. این سایت تمرکز انحصاری خود در موسیقی استرالیا را از بین برد و تا سال ۲۰۰۲ اخبار و اطلاعات مربوط به موزیک الکترونیک را در سطح جهانی پوشش داد.

سال ۲۰۱۱ یک نسخه ی ژاپنی از این سایت راه اندازی شد و در ۲۰۱۴ سایت با یک طراحی مجدد و پشتیبانی از تلفن های همراه و لوگو ی جدید دوباره به روز شد و همچنین با SoundCloud در صفحات هنرمندان و دیگر ویژگی ها به یکپارچگی کامل رسید. در یک مقاله در روزنامه ی نیویورک تایمز که در جولای ۲۰۱۵ منتشر شد اعلام شد که این سایت در ماه ۲.۵ میلیون کاربر فعال دارد.  RA  در سال ۲۰۱۱ یک سری از مستند های کوتاه با نام Real Scenes را تولید کرد که هر قسمت آن ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است، که هرکدام بر روی یک شهر تمرکز دارد و تاثیر محیط موزیکال فرهنگی و اقلیم آب و هوایی آنجا را بر روی سرنوشت کلیدی موسیقی الکترونیک بررسی می کند. این رسانه همچنین اجرا های زنده و مصاحبه هایی را با بزرگان موسیقی الکترونیک از جمله  Nils Frahm، Chris Liebing، Nina Kraviz، Seth Troxler، Martinez Brothers  و بسیاری دیگر انجام داده است. به جرات میتوان گفت که این سایت بزرگترین مرکز خبررسانی موزیک الکترونیک و حواشی آن در جهان می باشد.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *