سکوئنسر و میدی کنترلر Oxi One از کمپانی Oxiinstruments

سکوئنسر و میدی کنترلر Oxi One از کمپانی Oxiinstruments

در دسته بندی : راهنمای خرید

کاری نیست که این میدی کنترلر از پس آن برنیاید. مود های گوناگون و گزینه های اتصال همگی دال بر این است که این میدی کنترلر یک چهارراه استودیویی همه کاره است و میانبرهای بسیار سرراست و خلاقانه ای را پیش پای شما میگذارد. با Oxi One که یک سکوئنسر میدی و کنترلر از کمپانی Oxiinstruments است کارهای زیادی را میتوان انجام داد و ویژگی های زیادی برای تبدیل شدن به هسته مرکزی استودیو شما را دارد.

در حقیقت Oxi One دارای چهار سکوئنسر تنظیم پذیر است که هر کدام امکان سکوئنس کردن تا ۱۲۸ استپ را فراهم میکنند و این تنها در یکی از چهار مود آن قابل اجرا است.

حالت multi به شما این امکان را میدهد که به هشت ترک دسترسی داشته باشید که هر کدام از آنها دارای پارامترهای جداگانه ای برای خودشان میباشند و این یعنی شما میتوانید تا ۳۲ آهنگ را همزمان اجرا کنید.

حالت Chord ویژگی های ساخت آکورد را به شما ارائه می دهد تا بتوانید پیشرفت آکوردها را ایجاد کنید.

حالت Mono کنترل یک ترک مونوفونیک را به شما ارائه میدهد و حالت Poly نیز ارائه دهنده سیگنال ها تا ۷ صدا است که ۴ CC و چندین پارامتر بر روی هر استپ را برای شما فراهم میکند.

با این همه اینجا تازه آغاز کار است و با تنظیم حالت های بیشتر در آپدیت های آینده میتوانید سیستم عامل آن را به روز کنید. شما میتوانید تا ۱۲۸ استپ را بر روی هر سکوئنسر داشته باشید. به علاوه‌ي همه ی اینها Oxi One میتواند به عنوان یک کیبورد با چهار لاین گوناگون پیانو رول نیز عمل کند، همچنین بر روی آن یک بازه ۸ اکتاو وجود دارد که شما میتوانید روی آن Pitchbend، Pressure، Modulation و ولوسیتی را با ناب های اختصاصی کنترل کنید. شما میتوانید نواختن در مقیاس های خاصی را برگزینید و آکوردهای درست را برای آن مقیاس با گستره ای از صداها و متغیرهای مختلف دریافت کنید.

ویژگی های دیگر آن آرپژگیتور با چندین مود است. مود Song/Arranger شامل چهار LFO، پارامترهای قابل مسیردهی و پارامترهای درونی، کنترل MIDI و ولتاژ به همراه چهار Loop کننده است. اتصالات این دستگاه شامل هشت CV، هشت Gate و یک ورودی CV است بنابراین شما همه ی تنظیمات برای کنترل ابزارهای مدولار را در اختیار دارید. Oxi One میتواند با نیروی باتری کار کند و با MIDI بلوتوث سازگاری دارد و میتوانید به صورت بی سیم از آن استفاده کنید. قیمت این میدی سکوئنسر ۶۹۹ دلار است.

منبع oxiinstruments

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *