نخستین هدفون با نویز کنسلینگ واقعی از کمپانی Korg

نخستین هدفون با نویز کنسلینگ واقعی از کمپانی Korg

در دسته بندی : راهنمای خرید

کمپانی Korg در یک رویداد نادر دست به تولید هدفون زده است و هدفون مدل NC-Q1 را به بازار عرضه کرده است که با هدف قرار دادن موزیک حرفه ای و دی جی ها طراحی و ساخته شده است. NC-Q1 در نخستین نگاه احساس خوبی را به شما میدهند. وزن این هدفون به اندازه ای کم است که نشانگر حرفه ای بودن آن است و استفاده از آن در مدت زمان طولانی برای شما آزار دهنده نخواهد بود.

korg NC-Q1

ویژگی های بسیار زیادی درون NC-Q1 وجود دارد. NC-Q1 دارای کلید روشن و خاموش و LED نشانگر وضعیت میباشد و همچنین یک کلید دیگر برای فعال و غیر فعال کردن نویز کنسلینگ وجود دارد. این هدفون دارای بلوتوث نسخه 4.1 است و تا ۳۶ ساعت میتواند با باتری به کارش ادامه دهد. این هدفون با کاپ های دور گوشی و ساختار پشت بسته نویزهای بلند و مزاحم محیط را حذف میکند و اتاقک خوبی را دور گوش شما ایجاد میکند.

korg NC-Q1

سراسر گوشی سمت راست این هدفون دارای سنسور لمسی برای تنظیم محیط مانیتورینگ صدا است. NC-Q1 دارای یک کابل برای اتصال به میکسر یا کارت صدا است که میتوانید از هر دو سوی هدفون کابل را به آن متصل کنید که برای دی جی ها انعطاف پذیری خوبی به شمار میرود. مانیتورنیگ صدای محیط دارای ولوم کنترل خودش است که در هنگام نیاز به برقراری ارتباط بسیار خوب عمل میکند. همچنین دارای یک کلید افزایش صدا است که اکولایزر مانیتورینگ اتاق را تنظیم میکند.

korg NC-Q1

NC-Q1 همچنین دارای کلید تضعیف کننده ای است که در هنگام قرار گرفتن در یک اتاق پر صدا به شما اجازه کنترل لول ورودی نویز کنسلینگ را میدهد و در پایان یک کلید چند منظوره برای کنترل انتقال و پخش نیز وجود دارد. این هدفون با قیمت ۳۴۹ دلار به گونه ای ساخته شده است که هم برای کاربردهای شخصی و هم برای کاربردهای حرفه ای بسیار ایده آل است و ویژگی نویز کنسلینگ آن به شما اجازه میدهد تا در یک محیط پر از صدا با خیال آسوده مدت زیادی را با صدایی متعادل به موزیک گوش دهید. حذف نویز های بیرونی به طور کامل برای یک دی جی خیلی خوب نیست بلکه بهتر است فرکانس های برجسته بیرونی مانند صدای Kick را بشنوند، اما این هدفون دارای سیستم نویز کنسلینگ بسیار موثر و به خوبی تنظیم شده است که با وجود صدای بیس عالی درون هدفون میتوانید برخی از فرکانس های برجسته از ترک در حال پخش را برای میکس خوب بشنوید.

منبع Korg

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *