انتشار بسته ی سینتی سایزرهای Moog Sound Studio ابزاری برای یادگیری ساده و سرگرم کننده ی سنتز صدا

انتشار بسته ی سینتی سایزرهای Moog Sound Studio ابزاری برای یادگیری ساده و سرگرم کننده ی سنتز صدا

در دسته بندی : راهنمای خرید

کمپانی Moog اکنون یک پکیج جدید را به بازار عرضه کرده است که برگرفته از سیاست ها نو این کمپانی است. آنها سه سینت آنالوگ را در یک رک سه طبقه آماده فروش کرده اند. این محصول از Moog یک استودیوی همه جانبه با گلچینی از بهترین صداها است. این سه سینت نیمه مدولار که در رک سه طبقه ارائه شده اند شامل DFAM، Subharmonicon و Mother-32 میباشند که به همراه یک پکیج آموزشی بسیار حرفه ای به صورت کارت های بازی ارائه میشود و هدف از این کار بالا بردن دانش کاربران در یک روش ساده و سرگرم کننده است.

این پکیج در دو نوع دیگر با ترکیب  DFAM + Subharmonicon و DFAM + Mother32 ارائه شده است که در هر کدام از این بسته ها یک میکسر ۴ کانال ویژه استریو با پاور سه گانه همراه است تا بتوانید با سازگاری و انعطاف پذیری بالایی نیروی برق مورد نیار هر کدام از سینت ها را به سادگی از یک منبع تغذیه دریافت کرده و همچنین سیگنال های خروجی هر سینت را به سادگی به آن بفرستید و صدای خروجی را در هدفون یا سیستم پخش خود دریافت کنید. اما کمپانی Moog همه ی نیازها را در نظر گرفته است و یک پاور جداگانه برای هر کدام از سینتی سایزرها نیز درون بسته گذاشته است.

Moog Sound Studio محصول جدید این کمپانی یک محیط جادویی و تجربه ی عملی بسیار کارآمدی را برای دوستداران سینت های آنالوگ فراهم کرده است و ابتکار عمل آنها در طراحی و ساخت یک مفهوم آموزنده و کارگاه یادگیری سینتی سایزر و بلوک های سازنده ی آن بسیار چشمگیر بوده است زیرا کارت های یاد گیری و پازل هایی که آنها برای آموزش و تمرین و سرگرمی کاربران ساخته اند بسیار کاربردی بوده و با نهایت سرگرمی به کاربران مفاهیم مورد نیاز را آموزش میدهند.

تصاویر این بازی کارتی به دست Kate Dehler کشیده شده اند که ایده ها و فضاسازی ها را با روش خطوط عجیب و غریب و رنگ ها و بافت های شگفت انگیز به شما منتقل میکنند. این نخستین باری است که یک کمپانی سازنده ی سینتی سایزر تا این اندازه به یادگیری کاربران ارزش میگذارد و به طور کلی طراحی و تکمیل این ایده در کارولینای شمالی و در Moog HQ انجام شده است که ترکیب برخی از این کارت ها پریست ها و دستور العمل های شگفت آوری را به کاربران ارائه میدهند.

منبع Moogmusic

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *