معرفی محصول: Matrix Mixer از کمپانی Erica Synths

معرفی محصول: Matrix Mixer از کمپانی Erica Synths

در دسته بندی : راهنمای خرید

کمپانی دوست داشتنی و پر طرفدار Erica Synths محصول جدید خودش که یک  ماتریکس چندکاره است را معرفی کرد. Matrix Mixer یک ماتریکس پچ رومیزی با ۱۶ ورودی و خروجی است که فقط برای یورورک ساخته نشده است و میتوانید آن را به همراه سینتی سایزرهای مدولار و سکوئنسرهای جداگانه به کارببرید. این دستگاه پدید آورنده ی یک چالش در تغییرات ریشه ای پچ ها در هنگام اجرای زنده میباشد و گستره ی خلاقیت بسیار بزرگی را به روی شما برای دستکاری صدا باز میکند.

Matrix Mixer از این کمپانی یک ماتریکس پچ رومیزی است که توانایی روت کردن و میکس سیگنال ها یا دقت بالا را داشته و چندگانه های میانگیر شده را خلق میکند و توانایی ساخت پچ های رندوم را نیز دارد. Matrix Mixer توانایی ارتباط دستگاه های خارجی با یورورک شما را فراهم میکند اما محدود به یورورک نمیباشد.

در Matrix Mixer همگی مسیرهای سیگنال آنالوگ میباشند و ۱۶ ورودی بافر شده همراه با DC و ۱۶ خروجی جداگانه ی بافر شده همراه با DC دریافت میکنید. آن دارای ۲۵۶ جایگاه اتصال است که هرکدام با ۳ لول تضعیف ارائه شده اند. آن همچنین دارای مود الگوی رندوم به همراه تراکم و منطقه ی تصادفی قابل تعریف میباشد و افزون بر آن دارای ۲۵۴ حافظه ی ذخیره سازی است. شما میتوانید الگوهای خودتان را با پیام های تغییر برنامه MIDI تغییر دهید که یک گزینه ی نو و نوآوری بسیار خوبی به شمار میرود. این ماتریکس دارای ۳۲ سوکت جک ۳.۵ میلیمتری و چهار سوکت جک ۶.۳ میلیتری است.

دستگاه SYNTRX از Erica Synthns یک ساز سرگرم کننده و باور نکردنی است که یکی از منحصر به فرد ترین بخش های آن همان ماتریکس پچ هایش میباشد. این یادآور سیستم پچ بر پایه پین Synthi از کمپانی EMS است. در هر دوی این دستگاه ها این سیستم مدولار به کار رفته است اما اکنون Erica Synths آن بخش را به صورت یک ماژول جداگانه تولید کرده است. با فشاردادن انکودرها میتوانید یک اتصال را فعال کنید و سپس با چرخاندن لول های مختلف attenuation از ۱۰۰ تا ۳۰ درصد را برگزینید.

Matrix Mixer حتی میتواند پیش تنظیمات شما را نیز ذخیره کند و به شما این امکان را میدهد که به سرعت پچ های خاصی را بار گذاری کنید، هرچند باید همه پارامترهای ماژول های خود را به صورت دستی تنظیم کنید. Erica Synths یکی از بهترین ویژگی های SYNTRX را برای مخاطبان گسترده تر به ارمغان آورده و انعطاف پذیری آن را گسترش داده است. اما آن ارزان نیست. در حال حاضر با قیمت 490 یورو یا 599 دلار برای پیش سفارش در دسترس است و انتظار می رود در تاریخ 26 ژوئیه فرستاده شود.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *