مروری بر زندگی Jeremy Olander

مروری بر زندگی Jeremy Olander

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

Jeremy Olander یک دی جی و آهنگ ساز سوئدی مقیم استکهلم، سوئد است. او در شهر فیرفکس از ایالت ویرجینیا ی آمریکا به دنیا آمد و در سنین نوجوانی به استکهلم سوئد نقل مکان کرد. سبک او در EDM به عنوان یک برند معتبر حد وسطی از Progressive house و melodic House و Techno می باشد.

معرفی و مروری بر زندگی: Jeremy Olander

در سال 2011 ، Olander به اولین هنرمندی تبدیل شد که برای چندین انتشار با لیبل Pryda Friends قرارداد امضا کرد. این لیبل متعلق به یکی از منبع الهامات موسیقیایی او یعنی دی جی و آهنگساز سوئدی Eric Prydz می باشد. او تا به امروز 6 مرتبه در این لیبل، موسیقی منتشر کرده و برخی از آنها به پر فروش ترین های این لیبل تبدیل شده اند و موفق ترین ترک منتشر شده ی او در این لیبل "Let Me Feel" است که در سال 2013 منتشر شد و در چارت کلی Beatport تا رتبه ی 10 بالا آمد.
در دوران حضور او در لیبل Pryda Friends، او ترک‌هایی را در لیبل‌های موسیقی Dance از جمله Sudbeat Music  که متعلق به Hernán Cattáneo است و لیبل‌های Toolroom Records متعلق به Mark Knight و Cr2 Records متعلق به Mark Brown منتشر کرده است. ترک‌های "Jackie" همراه با "Lauderdale" و "DLIGTY" در چارت ۱۰۰ ترک برتر Beatport به رتبه ی نخست رسیدند و Aphex Twin را از رتبه‌ی اول کنار زد.

معرفی و مروری بر زندگی: Jeremy Olander

Olander همچنین یک نام مستعار دیگر برای یک سبک خاص از موسیقی خود انتخاب کرده است که Dhillon نام دارد که برای سبک‌های محرمانه‌تر و Techno عمیق زیر‌زمینی به کار می‌برد. موفق‌ترین انتشارات او با این نام در لیبل آلمانی دی جی و آهنگساز معروف سوئدی Adam Beyer یعنی DrumCode منتشر شده است. در سپتامبر سال ۲۰۱۴ Olander اولین اجرای خودش با نام مستعار Dhillon را در کلاب شبانه‌ی Sound در لس آنجلس کالیفرنیا پلی کرد و در همان سال در  EPIC 3.0 که توسط Eric Prydz در Madison Square Garden برگزار شده بود نیز اجرا کرد. او با نام Jeremy Olander در مجموع ۲۱ آلبوم ,EP ۶  و ۱۰ رمیکس منتشر کرد. همچنین با نام Dhillon  سه EP و دو ترک را نیز منتشر کرده است.

معرفی و مروری بر زندگی: Jeremy Olander

او در اوایل موفقیت خود در این لیبل, در لیبل های Dance دیگری نیز چندین کار منتشر کرد و رمیکس های متعددی را نیز برای هنرمندان EDM درست کرد. 
او در سال 2014 اولین اجرایش با نام Dhillon را در Sound Nightclub لس آنجلس برگزار کرد. در 2015 او به دنبال مکان های کوچک تر از کلاب و یک محیط صمیمانه تر برای اجرای زنده بود و یک سری ایونت هایی با نام Lo-Fi ایجاد کرد که بلیت های افتتاحیه ی این ایونت ها در عرض سه روز تمام شد و اولین اجرای آن در یک پناهگاه بمب متروکه در استکهلم برگزار شد و هدفش از اینگونه اجرا ها در مکان های غیر معمول ایجاد یک تجربه ی ساده ولی قدرتمند بود.
در سال 2015 او اولین ترک پراگرسیو هاوس خودش را در لیبل کانادایی تکنو و پراگرسیو هاوس microCastle که ترک هایی از GuyJ، Henry Saiz و هنرمندان معروف دیگری را منتشر کرده بود، منتشر کرد. در 2015 او اولین کارش در لیبل اسپانیایی و معروف Suara را با ریمیکس ترک "Runnerpark" از Dosem در یک EP منتشر کرد. در این EP رمیکس کننده های دیگری نیز از جمله Henry Saiz نیز حضور داشتند که مورد حمایت Eric Prydz ،Paco Osuna ،John Digweed ،Hot Since 82 ،Adam Beyer ،Monika Kruse و Joseph Capriati قرار گرفت و رمیکس Olander به رتبه ی چهارم Beatport دست یافت.
یکی از مهمترین مراحل زندگی او زمانی بود که ترک "Last Dance" را در لیبل متعلق به John Digweed یعنی Bedrock Records منتشر کرد و به مدت 10 روز شماره یک چارت پراگرسیو هاوس beatport بود و در چارت انتشار کلی به رتبه ی 29 رسید و در مورد انتشار این ترک در این لیبل گفت "قطعا رویا تبدیل به واقعیت می شود."

منبع دی جی سنتر هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *