چطور به صورت قانونی از میکس تیپ‌ها و اجراهای زنده دی‌جی پول در بیاوریم؟

چطور به صورت قانونی از میکس تیپ‌ها و اجراهای زنده دی‌جی پول در بیاوریم؟

در دسته بندی : دی‌جی

آیا به دنبال روشی هستید که علاوه بر اینکه ست‌هایتان را به صورت قانونی منتشر کنید، بتوانید از آنها درآمد کمی هم داشته باشید؟ این کار از طریق Mixcloud Select ممکن شده است، آن یک طرح مانند Patreon است که از طرف Mixcloud برای طرفداران دی‌جی ساخته شده است. Mixcloud یک سرویس اشتراک گذاری میکس دی‌جی و اجرای آنلاین قانونی است و Mixcloud Select به دی‌جی‌ها این امکان را می‌دهد تا در ازای شارژ کردن بهترین طرفدارانشان یک مبلغی را به صورت ماهیانه به عنوان مزایا دریافت کنند.

Mixcloud Select

در حالی که بسیار بعید به نظر می‌رسد که شما بتوانید از این امر پولدار شوید، موفق‌ترین دی‌جی‌ها و کمپانی‌هایی که از Mixcloud Select استفاده می‌کنند، سالیانه یک مبلغ پنج رقمی را از این سرویس کسب می‌کنند، خب پس نتیجه میگیریم که پولدر شدن از این راه هم ممکن است. نگاهی به برخی از موفق‌ترین دی‌جی‌ها در اینجا بیاندازید. شما به زودی میبینید که برخی از آنها دی‌جی‌های مشهوری هستند،‌ اما برخی دیگر نه.

Mixcloud Select

چطور این کار را انجام دهیم؟

هر دی‌جی که از Mixcloud استفاده می‌کند صفحه‌ی مخصوص خودش را دارد و شما می‌توانید یکی از آنها را با ویژگی‌های محدود به صورت رایگان دریافت کنید. اما هنگامی که شما Mixcloud Pro را با عضویت ۹ تا ۱۵ یورو در ماه ثبت نام کنید (برای بار اول ثبت نام، ۹۰ روز رایگان است) ویژگی‌های خالق برای شما باز می‌شوند که برای استفاده کردن از سرویس Select لازم است. پس این اولین قدم شما است.

این کار همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق این پلتفرم به اجرای زنده بپردازید، تجزیه و تحلیل مخاطبان را ببینید و بر روی نحوه‌ی اشتراک گذاری میکس‌های خودتان کنترل بیشتری داشته باشید. بنابراین اگر شما در مورد ساختن یک فهرست آنلاین میکس دی‌جی جدی هستید بدون توجه به اینکه قصد داشته باشید از آن سودی ببرید، احتمالا ارزشش را دارد. هنگامی که شما یک کاربر حرفه‌ای باشید می‌توانید Mixcloud Select را در اکانت خود فعال کنید. کارهایتان ، متنی را از شرح خودتان و چیزی که ارائه می‌دهید را اضافه کنید و همچنین انتخاب کنید که طرفداران شما به ازای اشتراک چه مزایایی را دریافت کنند.

Mixcloud Select

از همه مهمتر، شما همچنین می‌توانید انتخاب کنید که آنها هر ماه چه پولی را پرداخت کنند، که کمترین مقدار آن ۲.۹۹ دلار است و بعد از اینکه پول همه‌ی هنرمندان، لیبل‌ها، ناشران و خود Mixcloud پرداخت شد، شما کمتر از ۶۰ درصد آن پول را دریافت می‌کنید و این کاملا قانونی بوده و دارای مجوز است و واضح تر که بگویم این یعنی اگر موسیقی کسی را پخش کنید هزینه‌ی آن گرفته می‌شود.

Mixcloud Select

یکی از مزایای بزرگ برای مشترکان قابلیت دانلود اجراهای شما برای گوش دادن رایگان در اپلیکیشن Mixcloud است. اما شما می‌توانید اجراهای منحصر به فردی را تنها برای مشترکان خودتان ارائه دهید، همچنین به زودی می‌توانید اجراهای زنده‌ی آنلاین را نیز فقط برای مشترکان خود ارائه دهید، شما می‌توانید میکس‌های خودتان را window کنید تا مشترکان آنها را در ابتدا دریافت کنند که به گفته‌ی Mixcloud این موفق‌ترین ابزار درآمد‌ زایی است، همچنین می‌توانید کد‌های تخفیف را نیز ارائه دهید که این مورد واقعا به خود شما بستگی دارد.

هنگامی که فرایند فعال سازی صفحه‌ی Mixcloud Select را طی می‌کنید، خواهید دید که برخی از ایده‌های از پیش تعیین شده‌ی Mixcloud وجود دارند که می‌توانید آنها را روشن یا خاموش کنید و زمانی که شخصی صفحه‌ی شما را مرور می‌کند برایش ظاهر می‌شود و تصمیم می‌گیرد که مشترک شما بشود یا خیر. هنگامی که Pitch خود را نوشتید و صفحه‌ Select را به صورت زنده ارائه کردید، صفحه‌ی Home شما روی Mixcloud تغییر می‌کند و شامل پیامی می‌شود که مردم را ترغیب به اشتراک در صفحه‌ی شما می‌کند. این پیام در حال حاضر ثابت است و در نوشته‌ی کوتاهی از بازدید کنندگان درخواست حمایت از هنرمندان در دوره‌ی COVID-19 را دارد.

منبع دی جی سنتر :‌ هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *