معرفی محصول  کارت صدا میکسر Go Mixer Pro-X  از کمپانی Roland

معرفی محصول کارت صدا میکسر Go Mixer Pro-X از کمپانی Roland

در دسته بندی : راهنمای خرید

میکسر و کارت صدای Go:Mixer Pro-X از کمپانی Roland یک دستگاه حرفه ای برای رکورد و بردکست و کار با گوشی های هوشمند است که اندازه ی یک کف دست میباشد و به شما این امکان را میدهد تا چندین کانال صدا را برای رکورد یا پخش زنده با کیفیت بالا به دستگاه خود وارد کنید. این دستگاه کوچک و جمع و جور و انعطاف پذیر با دستگاه‌های iOS و Android شما به خوب کار میکند و پیشرفت هایی نسبت به مدل پیشین خودش یعنی GO: Mixer Pro را داشته که یکی از آنها بهره‌مندی از باتری درونی و شارژ مستقیم آن با USB است که میتوانید به صورت جداگانه و مستقل نیز آن را به کار ببرید.

go-mixer-pro-x-roland

Go:Mixer Pro-X مانند مدل پیشین با دو رنگ سفید و مشکی عرضه شده است و کنترل ها و ورودی خروجی های آن در چهار سو و پنل های کناری و جلویی آن پخش شده اند. جای باتری آن در بالای دستگاه میباشد و نیروی فانتوم پاور مورد نیاز میکروفون های کاندنسر را نیز فراهم میکند. در جلوی این جای باتری یک شیار برای جاگذاری گوشی هوشمند شما کارگذاشته شده است که گوشی را در زاویه ی خوبی روبروی شما نگه میدارد. کابل های USB-C و Lightning و همچنین یک کابل TRRS به TRRS برای اتصال به گوشی های هوشمند همراه با Go:Mixer Pro-X ارائه شده اند.

go-mixer-pro-x-roland

شاید نمای این کارت صدا / میکسر در نخستین نگاه چیپ و ارزان به گمان برسد ولی به اندازه ی قابل قبولی دارای ساختار نیرومند و بدنه ای قوی است که جای هیچ نگرانی برای آن وجود ندارد، همچنین دارای ۵ ناب بر روی پنل جلویی اش است که برای کنترل ولوم ورودی های ساز، میکروفون، گیتار و خروجی هدفون و گین اصلی میباشند. ورودی های سمت چپ دستگاه از نوع مونو / استریو TRS ۱.۴ اینچی هستند و ورودی پری آمپ XLR کومبو میکروفون نیز در بالا و سمت راست آن کارگذاشته شده است و در پایین تر نیز سوئیچ فانتوم پاور، ورودی خروجی TRRS برای گوشی هوشمند و ورودی گیتار بیس کار گذاشته شده است که میتوانید با استفاده از سوئیچ پد آن از آن به عنوان یک ورودی برای سینت های مونو نیز استفاده کنید.

go-mixer-pro-x-roland

در لبه ی جلویی این کارت صدا / میکسر دو ورودی مینی جک ۱.۸ اینچی نیز کار گذاشته شده اند که دارای کنترل میکسر نمیباشند. همچنین یک سوئیچ لوپ بک برای تغذیه ی دوباره خروجی کامپیوتر به میکسر نیز کار گذاشته شده است. برای استفاده از میکروفون های کاندنسر شما باید از چهار باتری اندازه AAA استفاده کنید تا نیروی فانتوم پاور نیازین را تامین کند و در غیر اینصورت نیازی به باتری نیست و نیروی دستگاه از انرژی دستگاه شما تامین میشود.

go-mixer-pro-x-roland

بر روی پنل جلویی آن دو چراغ LED برای نشان دادن روشن و خاموش بودن و پیک های ورودی میباشد و همچنین درگاه USB و سوئیچ روشن و خاموش باتری آن نیز در پشت Go:Mixer Pro-X کار گذاشته شد اند و به نظر میرسد کمپانی رولند این جاگذاری ها و دسترسی ها را به خوبی و در بهترین جای ایده آل تامین کرده است.

منبع Roland

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *