کارت صدای GIGAPORT eX از کمپانی ESI

کارت صدای GIGAPORT eX از کمپانی ESI

در دسته بندی : راهنمای خرید

کارت صدای مدل GIGAPORT eX از کمپانی ESI یک مبدل سیگنال دیجیتال به آنالوگ ۲۴ بیت /۱۹۲ کیلوهرتز با ۸ خروجی آنالوگ و درگاه پیوست USB-C است. این یکی از قدرتمند ترین و جمع و جور ترین کارت صداهای ساخته شده تاکنون می‌باشد که نمونه ی اولیه ی آن در نمایشگاه NAMM امسال رونمایی شد. این کارت صدا با ۸ خروجی TS جداگانه و یک اندازه‌ی کوچک با طول و عرض ۷ در ۱۲ و ارتفاع ۲ سانتیمتر یک مبدل حرفه‌ای برای پخش بیس های قدرتمند و تریبل های با جزئیات بالا در سیستم های بی شماری می‌باشد.

با به کار گیری این کارت صدا دیگر نیازی نیست که بخواهید با سیستم صوتی خودتان سازش داشته باشید و همه‌ی ۸ کانال خروجی قابل استفاده بوده و کیفیت خروجی یکسانی دارند و GIGAPORT eX با متمرکز کردن پردازش سیگنال، کیفیت صدای بی همتایی را ارائه می‌دهد. این کارت صدا دارای درایور قابل اعتماد از خود کمپانی ESI بوده و با PC، Mac، iOS یا iPad نیز سازگاری دارد. درگاه USB آن نسخه‌ی ۳.۱ بوده و از درگاه USB-C برق نیازی خودش را دریافت می‌کند.

صدای فراگیر ۷.۱ با بهترین کیفیت صدا یک گزینه ی بسیار خوب برای آهنگسازان، هنرمندان صوتی و دی‌جی ها است. شما می‌توانید همه ی ۸ خروجی آن را کنترل کنید و از این رو GIGAPORT eX برای کاربردهای چند رسانه‌ای و ساخت فیلم نیز مناسب می‌باشد. زیرساخت‌های این کارت صدا برای دی‌جی ها نیز زیاد است و راحتی زیادی را ارائه می‌دهد. برای نمونه می‌توانند از چندین خروجی آن برای میکس‌های مختلف،‌ زیر گروه ها یا افکت ها به روش موازی استفاده کرد. همچنین وجود دو درگاه هدفون نیز به دی‌جی ها این گزینه را می‌دهد تا از یکی از آنها برای پخش سیگنال های پلی بک و از دیگری برای پخش سیگنال های میکس شده استفاده کند. GIGAPORT eX همچنین دارای لایسنس نرم‌افزار دی جی Deckadance LE v2 نیز می‌باشد.

رنگ آمیزی قرمز این سری کارت صداهای جمع و جور از کمپانی ESI نیز بسیار جالب توجه است و این سری کارت صداها با رنگ قرمز / مشکی و کیفیت صدای ۱۹۲ کیلو هرتز ساخته خواهند شد و قیمت آن نیز ۱۴۷ یورو می‌باشد. این کارت صدا یک نوآوری و بازسازی از روی مدل GIGAPORT HD+ بوده و خروجی صدای آن نیز برابر با ۱۱۴ دسیبل می‌باشد که بسیار قابل قبول و در سطح حرفه ای است. آن همچنین دارای یک برنامه‌ی جدید inTone 2 ESI Edition  از کمپانی Audified است که یک نرم‌افزار اجرا و تولید میکس‌ها از چندین سیگنال صدا و ساز بوده و قابلیت پخش ، ویرایش و آماده سازی استم ها برای پادکست و ضبط بوده و دارای افکت های مختلفی هم می‌باشد.

منبع دی جی سنتر :‌هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *