ارائه ویژگی ۱۰۰۰ ترک آفلاین توسط Beatport LINK

ارائه ویژگی ۱۰۰۰ ترک آفلاین توسط Beatport LINK

در دسته بندی : دی‌جی

Beatport LINK ، سرویس آنلاین پخش موزیک از Beatport ، اکنون گزینه ای را برای نگه داشتن ۱۰۰۰ آهنگ به صورت آفلاین ارائه داده است، به این معنی که میتوانید آهنگ ها را در ست های DJ بدون نیاز به اتصال به اینترنت پخش کرد.

این یک ارتقاء ۲۰ برابری از محدودیت اولیه ی موجود ۵۰ آهنگی است و این ویژگی را واقعاً مفید میکند، زیرا محدودیت ۵۰ آهنگ برای بیشتر اهداف دی جی بسیار محدود و ناکارآمد بود. مانند همیشه، برای استفاده از آهنگ های آفلاین، دی جی ها به سادگی آنها را یکراست در حافظه آفلاین خود قرار میدهند تا آنها را دانلود کنند.

Beatport LINK offers 1000 offline tracks feature-cover

به گفته Beatport ، « دی‌جی‌های کاربر سرویس LINK اکنون تمام آنچه را که برای اجرای مجموعه‌ ست های متنوع و گسترده در هر مکانی نیاز دارند را بدون نیاز به اتصال وای فای خواهند داشت ».

البته گفتنی است که حالت آفلاین ۱۰۰۰ آهنگ تنها برای کاربران Beatport LINK Pro است که با هزینه نسبتاً سنگین ۳۰ دلار در ماه ارائه میشود که در برابر حالت آفلاین نامحدود در همه برنامه ها با سرویس های پخش مصرف کننده مانند Spotify نیز یکی دیگر از موارد بحث بر انگیز است.

Beatport LINK offers 1000 offline tracks feature-cover

همچنین، توجه داشته باشید که فقط با سیستم‌های دی جی سازگار کار میکند – برای نمونه، حالت آفلاین در دیگر دستگاه های  مستقل  Engine OS اصلاً کار نمیکند. اما با این همه این یک پیشرفت عالی است و یکی از ایرادات بزرگ در مورد دی جی کردن با پخش موزیک آنلاین (Streaming) را در یک لحظه برطرف میکند.

Beatport LINK offers 1000 offline tracks feature-cover

و البته، Beatport همچنین دارای مزایای قابل توجهی است که یک پلتفرم موزیک الکترونیکی اختصاصی ساخته شده به دست دی‌جی‌ها و برای دی‌جی‌ها می تواند ارائه دهد ، این اهمیت زیادی دارد، زیرا ویژگی های کاربردی آن را هیچ یک از دیگر سرویس های پخش موزیک آنلاین ندارند.

منبع Beatport

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *