کمپانی Universal Audio پدال های مدل UAFX را معرفی کرد: ریورب، اکو و مدولاسیون

کمپانی Universal Audio پدال های مدل UAFX را معرفی کرد: ریورب، اکو و مدولاسیون

در دسته بندی : راهنمای خرید

UNIVERSAL AUDIO در یک اقدام سوپرایز کننده پدال های برتر خودش یعنی Golden Reveberator، Starlight Echo Station و Astra Modulation Machine را معرفی کرد.

Universal Audio یک سازنده پیشرو در زمینه سخت افزارها و نرم افزارهای رکورد صدا است که با افتخار نخستین خط تولید پدال افکت های خودش را نیز راه اندازی کرده که دارای شبیه سازی صدای معتبر از مدارهای ریورب، دیلی و مدولاسیون کلاسیک است.

نتیجه تحقیق و گسترش چندین ساله آنها، UAFX Golden Reverberator،Starlight Echo Station  و Astra Modulation Machine است که دارای ساختار نیرومند دو پردازنده ای هستند و هر پدال رساننده سه صدای وینتیج متمایز می‌باشد که با طراحی حرفه ای و ساختار آنالوگ بی نقص UA درهم آمیخته اند.

ویژگی های برجسته پدال های UAFX شامل مود های دیداری Live / Preset، Dry کردن سیگنال آنالوگ، عملکرد استریو / مونو دوگانه با سوئیچینگ بی صدا، افزودن افکت های دانلودی از تیم ستایش شده ی الگوریتم UAD و ... می‌باشد. پدال های UAFX از بهار ۲۰۲۱ در دسترس هستند و با قیمت تخمینی ۳۹۹ دلار عرضه می‌شوند.

Golden Reverberator

Golden Reverberator: ریورب های کلاسیک، که به طرز استادانه ای به چنگ آورده شده اند

از صدای متراکم پلیت های استودیویی دهه ۱۹۵۰ گرفته تا ریورب اسپرینگ با رانش لامپی کلاسیک آمپ های گیتار دهه ۶۰ و الگوریتم های بی پایان و شگفت انگیز صداهای ریورب دیجیتال وینتیج، همگی در کنار هم آورده شده اند تا Golden Reverberator را تبدیل به یک پکیج جمع و جور و زیبا از بهترین صداهای ریورب نمادین کنند. Spring ۶۵ تا، Plate ۱۴۰ تا و Hall نیز ۲۲۴گونه  افکت را ارائه می‌دهند که هر کدام با عملکرد مدولاسیون یک طیف رنگی ضروری از بافت های ریورب وینتیج را ارائه می‌دهند.

Starlight Echo Station

Starlight Echo Station: دیلی های شناخته شده ی آنالوگ و دیجیتال

بهره وری از خبرگی ژرف UA در شبیه سازی آنالوگ باعث شده تا Starlight Echo Station ارائه دهنده بهترین افکت های دیلی کلاسیکی باشد که تاکنون روی یک پدال افکت رکورد شده – آن با دارا بودن ۳ مود دیلی ـ Tape EP-lll، Analog DMM و Precision – از سخت افزارهای نمادین ۶۰ سال گذشته پیکربندی های افزوده بر سازمان را برای پوشش Tape، مدولاسیون و Preamp Color را برای به دست آوری تن صداهای بی پایان فراهم کرده است.

Astra Modulation Machine

Astra Modulation Machine: افکت های مدولاسیون سه گانه بی پایان

Astra Modulation Machine یک ایستگاه کاری صدای فراگیر است. Astra از تن های افکت فلنجر استودیویی فضایی دهه ۷۰ گرفته تا کورس bucket-brigade ریزبافت و ترمولو لامپی opto دلپذیر را دارا است. Astra ۳ صدای مدولاسیون به خوبی شبیه سازی شده را به زیر پای شما می‌آورد. پیکربندی های Chorus Brigade، Flanger DBLR و Trem 65 – با مودهای ثانویه برای ویبراتو، دوبلینگ و ... نیز برای فراوانی دستکاری های خوش سلیقه هستند که در یک پدال باهم ترکیب شده اند.

ویژگی های کلیدی پدال های UAFX

Astra Modulation Machine

- پدال ریورب، دیلی و مدولاسیون برجسته دارای موتور نیرومند دو پردازنده ای UAFX با اصالت صوتی فراتر از دیگر پدال های افکت.

- مود های Live / Preset برای بازآوری یکراست صداهای دلخواهتان

- افکت های دانلودی افزوده بر سازمان و ساخته شده توسط تیم شناخته شده و جهانی UAD

- بایپس واقعی یا بافردار با سوئیچینگ بیصدا و دنباله دار (Golden، Starlight)

- خشک کردن سیگنال آنالوگ (Golden، Starlight)، عملکرد مونو دوگانه / استریو

- طراحی آنالوگ UA کلاسیک و ساخت تنومند ساخته شده برای دهه های گذشته

- بایپس سوئیچ پذیر True/Buffered از راه کنترل نرم افزاری UAFX

منبع دی جی سنتر :‌ هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *