معرفی محصول Apogee Duet 3

معرفی محصول Apogee Duet 3

در دسته بندی : راهنمای خرید

این کارت صدای تازه وارد از کمپانی Apogee دارای کیفیت صدای باور نکردنی با یک رابط کاربری دیجیتالی است که به کمک مهندسان صدای حرفه ای آمده است. این کارت صدا دارای مبدل های AD/DA (آنالوگ به دیجیتال – دیجیتال به آنالوگ) است که دارای صدایی بسیار تمیز و شفاف هستند که طیف هارمونی های کاملی از منابع صدا را برداشت و پخش میکنند.

Apogee Duet 3

Duet 3 با دو ورودی و چهار خروجی افسانه ای مبدل های AD / DA Apogee، افزون بر دو پری آمپ کلاس جهانی، یک رابط  عالی برای استودیوی خانگی و گوشی هوشمند شما است. شما میتوانید میکروفون، ساز، گیتار، کیبورد سینتی سایزر و هر منبع صوتی را با خیال راحت و اطمینان از برداشت بهترین صدا با طیف کامل صوتی بر این کارت صدا تکیه کنید. پری آمپ های این کارت صدا با گین ۶۴ دسیبل و فانتوم پاور ۴۸ ولت صدایی با شفافیت و صدای کریستالی باور نکردنی را برای شما فراهم میکند.

Apogee Duet 3

این کارت صدا دارای پلاگین های DSP برای پردازش FXها میباشد و با استفاده از آنها میتوانید صدایتان را به خوبی پردازش کنید. Duet 3 دارای پهنای باند و کیفیت ۴۴.۱ تا ۱۹۲ کیلوهرتز میباشد. این کارت صدا بر پایه شبیه سازی سخت افزارهای وینتیج و با طراحی دقیق ساخته شده است تا امکان ویرایش و فرم دهی دقیق به سیگنال صدا را برای شما فراهم کند. Duet 3 علاوه بر داشتن کیفیت باور نکردنی دارای نمایی بسیار جذاب و مدرن میباشد. همچنین شما دسترسی بسیار خوبی از گین پری آمپ ها و لول شنوایی مانیتورینگ را نیز دریافت خواهید کرد که امکان تنظیم دقیق لول صدا را برای شما فراهم میکند.

Apogee Duet 3

این کارت صدا دارای یک ناب بزرگ چند کاربرده میباشد که احساس بسیار خوبی از تنظیم دقیق لول ها را برای شما فراهم میکند و این در حالی است که LEDهای بنفش پس زمینه در از عملکرد دستگاه و حضور سیگنال به شما آگاهی های لازم را میرسانند. Duet 3 یک کارت صدای رومیزی با یک زاویه ایده آل است که امکان تنظیمات سریع و نمایش بسیار خوب لول مترها و عملکرد دستگاه را به شما ارائه میدهد.

Apogee Duet 3

Duet 3 دارای یک خروجی ۳.۵ میلیمتری برای هدفون در پنل جلویی اش میباشد که دارای کیفیت صدای باور نکردنی است و همچنین بر روی پنل پشتی اش دارای کابل برک اوت میباشد که ورودی خروجی های آن را به صورت یک دسته کابل به شما ارائه میدهد و در کنار آن نیز خروجی های USB آن نیز تعبیه شده اند. این کارت صدا دارای دو ورودی پری آمپ و دو ورودی ساز و دو خروجی TS میباشد. آن همچنین به همراه یک کیف مخصوص نگهداری و جابجایی ارائه میشود که از کارت صدای شما در برنامه های سیار و در سفر به خوبی محافظت میکند.

Apogee Duet 3

Duet 3 دارای یک درگاه USB-C دوگانه است که یکی از آنها برای اتصال به کامپیوتر و دیگری میتواند به عنوان USB هاب مورد استفاده قرار بگیرد. آن همچنین دارای پردازشگر سیگنال دیجیتالی است که امکان تنظیم دقیق سیگنال های ورودی را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بهترین بازده از صداهای رکورد شده را دریافت کنید.

منبع apogeedigital

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *