چند روش ساده برای میکس ترک بعدی

چند روش ساده برای میکس ترک بعدی

در دسته بندی : دی‌جی

میکس کردن اینترو ترک دک B بر روی اوترو ترک دک A ساده ترین میکسی است که وجود دارد، اما انجام این کار برای همیشه میکس شما را خسته کننده میکند. همانطور که مهارت های شما رشد میکنند، شما باید تنوع بیشتری را در ست های خود داشته باشید و خلاقیت بیشتری به آن بیافزایید و سطح انرژی میکس هایتان را بهتر کنترل کنید. در این نوشتار چند ایده ساده برای میکس کردن ترک بعدی وجود دارد. در این روش های ساده فرض شده است که شما با ساختار یک ترک Dance معمولی آشنا هستید.

اینترو بر روی اوترو:

ساده ترین میکس همیشه کم خطر ترین میکس بوده است، زیرا آن روش حتی اگر که شما آهنگ های خودتان را به خوبی نشناسید به درستی پاسخ نیاز شما را میدهد. ترک B را به عنوان ترک جدید در اوترو ترک A پلی کنید و آن را بعد از ۸ یا ۱۶ بار (در موزیک Dance هر بار یا میزان دارای چهار ضرب صدای Kick میباشد) به درون میکس بیاورید. و سپس ۵ یا ۶ دقیقه ی کامل از هر کدام از ترک ها در این مدل میکس ، پخش کنید.

اینترو بر روی آخرین کورس:

ترک دک B را بر روی آخرین کورس ترک دک A شروع کرده و پس از ۱۶ بار، شروع به آوردن آن به درون میکس کنید. از آنجایی که ترک A کامل تمام نشده است نیازمند کمی اکولایز شدن در آن بخش میباشد و باید Kick هایش را با کیک های ترک ورودی جابجا کنید.

اینترو بر روی برک دان:

علاوه بر اوترو ها برک دان ها نیز یکی دیگر از بخش های ایده آل و طبیعی برای میکس کردن ترک تازه وارد میباشند. ترک B را درست سر ضرب برک دان ترک A آغاز کنید، که درست بعد از دومین یا سومین کورس میباشد. و در این میکس شما زمان زیادی را در اختیار ندارید چون برک دان معمولا ۳۲ بار طول میکشد و شما برای گذر از ترک A به ترک B همین اندازه زمان دارید تا میکس خود را بسازید و ساختار آن دو را با هم میکس کنید.

اینترو بر روی کورس پیش از آغاز برک دان:

ترک B را بر روی کورس ترک A قبل از برک دان پلی کرده و سپس شروع به آوردن آن به درون میکس کنید. این نوع میکس به شما کمک میکند تا همه مشکلات را در هدفون خود بررسی و حل کنید. اکولایز کردن دقیق این میکس برای ترکیب تمیز تر امری حیاتی و مورد نیاز میباشد. و اگر اینترو ترک B کوتاه باشد ممکن است به خوبی میکس نشود.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *