۵ روال همیشگی آهنگسازان موفق

۵ روال همیشگی آهنگسازان موفق

در دسته بندی : آهنگسازی

آیا تاکنون به آن فکر کرده اید که چرا برخی از آهنگسازان موفق و پربار هستند. شاید شما آهنگسازان زیادی را دیده باشید که موفق و پر بار بوده باشند، راز این موفقیت در چه است؟ آهنگ هایی که بیرون می‌دهند همیشه خوب و موفق است؟ همکاری های خوبی دارند و برنامه های تور و اشتراک گذاری مداومی را با جهانیان برگزار میکنند. ما در این نوشتار چندگونه از روال های همیشگی و با ارزش برای دستیابی به این چنین شاهکارهای بزرگی که آهنگسازان موفق به آن رسیده اند را به شما میگوییم.

فعال بودن

-فعال بودن

آهنگسازان فعال و کسانی که نمیتوانند یک جا بنشینند و همیشه در حال تلاش برای ساخت موزیک و میکس و ... هستند اهمیت انجام کارهای لعنتی را میدانند و سعی میکنند از لحظه به لحظه خودشان سود بهینه ای ببرند.

ایده های شما در ذهن شما جرقه میخورند و آغاز میشوند

-ایده های شما در ذهن شما جرقه میخورند و آغاز میشوند

هیچ آهنگساز موفقی هرگز یک آهنگ تازه، ‌EP، آلبوم یا پروژه تازه ای را تا زمانی که به یک ذهن آرام و متمرکز دست نیافته باشد نمیسازد و زمانی که به آن نقطه تمرکز رسید میتواند انگیزه نهایی خودش را به روشنی تجسم کند. همچنین آنها با دیدن فیلم و انیمیشن، مطالعه، رفتن به طبیعت و موزه های هنری و تاریخی، موزیک های گوناگون و... خودشان را سرگرم و ذهنشان را باز میکنند و میتوانند با دید بازتر و چند جهته به استقبال پردازش ایده های درون ذهن خودشان بروند.

آنها به طرز بیرحمانه ای متمرکز هستند و کارهایشان اولویت بندی شده است

-آنها به طرز بیرحمانه ای متمرکز هستند و کارهایشان اولویت بندی شده است

هیچوقت نخواهید برای روند برنامه و جدی بودن یک چک لیست بردارید و مانند فیلم ها کارهایتان را خط بزنید در واقع این کار نوعی تقلید است. شما باید درونمایه ی این کار را درک کنید و زمانی که ارزش آن کار را دریافتید دیگر کار مهمی نیست که فراموشش کنید. شما با داشتن این طرز فکر کارهای مهم خودتان را سر وقت انجام میدهید و کارهای غیر فوری و ضروری را روی کاغذ خود یادداشت میکنید. در واقع کارهای مهم باید در ذهن شما نوشته شوند و روح و بدن شما با آنها هماهنگ باشد تا اینکه بخواهید آنها را از روی یک تکه کاغذ دنبال کنید. اگر آن کاغذ یا نوشته چک لیست روزانه برای کارهای مهم شما گم بشود چه؟ اکنون چه خواهید کرد؟

آنها با دیگر آهنگسازان همکاری دارند

-آنها با دیگر آهنگسازان همکاری دارند

چه موضوع همکاری بر روی یک پروژه باشد و چه یک رمیکس، آهنگسازان موفق همیشه در حال همکاری و به اشتراک گذاری داده ها و دانش خودشان هستند و این داد و ستد هر روز چیزهای تازه ای به آنها میآموزند.

-آنها به ذهن و سلامتی خودشان میرسند

-آنها به ذهن و سلامتی خودشان میرسند

این آهنگسازان همیشه غرق در کار هستند و در حال مطالعه و بررسی روش های تازه و تکنیک های جدیدی هستند تا خودشان و حرفه شان را ارتقا دهند. همچنین این گونه آهنگسازان همیشه خورد و خوراک خوبی دارند، ورزش منظم انجام میدهند، استراحت کافی دارند و در هر چیزی تعادل را برقرار میکنند تا چیزی آنها را تحت فشار نگذارد.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *