قیمت دستگاه دی جی دست دوم

قیمت دستگاه دی جی دست دوم

در دسته بندی : دی‌جی , راهنمای خرید

اگر می خواهید کار خود را به عنوان یک دی جی شروع کنید و سرمایه بالایی برای خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز ندارید؛ بهترین راهکار این است که به سراغ دی جی های حرفه ای تری بروید که دستگاه های خود را آپدیت کرده اند و می خواهند دستگاه های قدیمی خود را به فروش بگذارند. اما این کار بسیار درد سر دارد و باید در هنگام خرید به موارد زیادی توجه کنید تا پول خود را دور نریزید. برای مثال شما باید هنگام خرید، از قیمت دستگاه دی جی دست دوم آگاه باشید و امکانات مورد نیاز دستگاه مورد نظر خود را بدانید. ما در این مقاله به مواردی که در هنگام خرید وسایل دی جی دست دوم به شما کمک می کند می پردازیم و در آخر نیز قیمت دستگاه دی جی دست دوم را با یکدیگر بررسی می کنیم تا بتوانید خریدی موفقیت آمیز را انجام دهید و لذت ببرید.

اجاره می کنید یا می خرید؟

قیمت دستگاه دی جی دست دوم

اولین چیزی که از خود باید بپرسید این است که آیا قصد خرید یک محصول دست دوم را دارید یا می خواهید آن را برای مدتی اجاره کنید؟ عجله نکنید و هر چیزی را نخرید؛ زیرا اجاره کردن نیز مزایای بسیاری دارد و ممکن است مورد نیاز شما واقع شود. اگر اجاره کردن را انتخاب کنید، فرصتی پیدا می کنید تا تمام مدل ها و برند های مورد نظرتان را امتحان کنید و از بین آن ها بهترین انتخاب را انجام دهید.

شما می توانید با اجاره کردن، تجهیزات دی جی را تست کنید و بهترین گزینه را برای کار خود خریداری کنید. با این وجود، شما این امکان را دارید تا در خرید خود صرفه جویی کنید و پولتان برای یک خرید اشتباه هدر ندهید. همچنین می توانید قیمت دستگاه دی جی دست دوم را چک کنید و خرید خود را به صورت دست دوم انجام دهید تا بتوانید هزینه خود را کمتر کنید و صرفه جویی بیشتری انجام دهید. گاهی ممکن است بتوانید با قیمت یک دستگاه نو، دو دستگاه دست دوم را خریداری کنید و کار خود را بیشتر توسعه بدهید و از آن ها در زمینه ارتقای کاری استفاده کنید. ناگفته نماند که در صورت خرید دست دوم شما با مشکلاتی رو به رو می شوید. برای مثال ضمانت ها را از دست می دهید و یا ممکن است دستگاه خریداری شده مشکلی داشته باشد. اما نگران نباشید؛ زیرا ما در ادامه به شما توضیح می دهیم که چگونه یک خرید خوب انجام دهید و در خرید های دست دوم خود موفق عمل کنید.

فرسودگی فیزیکی

فرسودگی فیزیکی

همان طور که می دانید بسیاری از دی جی ها دائما در حال سفر هستند و وسایل و دستگاه های خود را به طور پیوسته با خود در مسافرت ها و ایونت های شان حمل می کنند. آن ها اگر دی جی حرفه ای باشند؛ قطعا برای کیف های محافظ دستگاه ها هزینه می کنند تا از وسایل و دستگاه دی جی خود محافظت هرچه تمام تر را انجام دهند. اگر شما قصد خرید دستگاه دی جی دست دوم را دارید، باید حتما در هنگام خرید از فرسودگی ها و خراش های دستگاه مطمئن شوید و دستگاه را کاملا چک کنید تا خراش، پوسیدگی و یا ضربه ای بر روی دستگاه وجود نداشته باشد. درست است که خراش بر روی دستگاه ها می تواند این را نشان بدهد که دستگاه در شرایط سخت مقاوم است و بدنه آن نمی گذارد ضربه شدیدی به آن وارد شود؛ اما با تمام این ها، وجود خراش بر روی دستگاه به این معنی است که صاحب قبلی از آن به خوبی مراقبت نکرده است و احتمال خرابی از درون نیز ممکن است وجود داشته باشد. همچنین ممکن است دستگاهی که قصد خرید آن را دارید به سال های آخر عمر مفید خود رسیده باشد و در داخل دچار پوسیدگی یا اتصالی باشد.

علاوه بر خراش ها، باید از لق نبودن کلید ها و نداشتن اتصالی در هنگام اتصال کابل ها اطمینان لازم را کسب کنید. اگر جایی از دستگاه می بینید که شل است و یا کمی لق می زند حتما بررسی های بیشتری را انجام دهید؛ زیرا در آینده ممکن است مشکل ساز شود و شما را در درد سر بیندازد و از خرید خود پشیمان شوید. پس حتما به یاد داشته باشید که این مسئله را در هنگام خرید موشکافی کنید. اگر هنگام اتصال کابل ها به دستگاه، اتصالی را مشاهده کردید و یا صدای نویز خاصی می آمد باید حتما پرس و جو کنید که آیا تعمیری بر روی دستگاه انجام شده است یا خیر و یا این قطعه های دستگاه اصلی هستند یا تعویض شده اند.

 دستگاه دی جی دست دوم

قبل از خرید دستگاه حتما آن را تست کنید و از قیمت دستگاه دی جی دست دوم اطلاع داشته باشید. وقتی همه چیز را چک کردید و خراش یا ضربه ای بر روی دستگاه وجود نداشت و به سراغ خرید آن رفتید، از اینکه صاحب دستگاه نمی گذارد دستگاه را امتحان کنید بترسید. خرید دستگاه دست دوم همیشه با ریسک همراه است. اگر صاحب دستگاه نمی گذارد که شما قبل از خرید دستگاه آن را تست کنید، قطعا دستگاه مشکلی دارد. فروشنده ای که از سلامت دستگاه خود مطمئن است، از تست کردن آن توسط مشتری باکی ندارد و قطعا نمی خواهد که عملکرد دستگاه را از شما پنهان کند. اگر فرصتی برای تست دستگاه ندارید و یا از فروشگاه های آنلاین مانند دیوار در حال خرید هستید باید از امکانات بازگشت و مرجوع کردن آن اطمینان داشته باشید؛ زیرا ممکن است که دستگاه به دست شما برسد و مشکل داشته باشد. شما از قبل باید بدانید که در حال خریداری چه چیزی هستید و روی چه چیزی سرمایه گذاری کرده اید.

جمع بندی

خرید دستگاه  و وسایل و لوازم دی جی دست دوم همیشه با ریسک بسیاری همراه است و هیچ گاه نمی تواند مانند خرید دستگاه نو عالی به نظر برسد. برای همین است که قیمت کمتری دارد. با این حال دی جی ها همیشه در حال فروش دستگاه های قدیمی خود هستند؛ زیرا آن ها نیاز دارند که همیشه دستگاه های خود را به روز نگه دارند و با نسخه های قدیمی خود خداحافظی کنند. در هنگام انجام خرید از قیمت دستگاه دی جی دست دوم مطمئن شوید و خریدی عاقلانه انجام دهید تا در آینده از آن پشیمان نشوید و بتوانید در دراز مدت از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *