تجهیزات دی جی آکبند یا دست دوم؟

تجهیزات دی جی آکبند یا دست دوم؟

در دسته بندی : دی‌جی

هنگامی که به صورت یک دی جی مبتدی کار می کنید، ممکن است تجهیزاتی تهیه نمایید که در طول زمان و کسب تجربه بیشتر نیاز داشته باشید آن ها را ارتقا دهید. اما بهبود تجهیزات دی جی ممکن است نیاز به هزینه زیادی داشته باشد. با توجه به شرایط اقتصادی مردم در زندگی روزمره همواره در حال کم کردن هزینه های غیر ضروری هستند که منجر به کاهش تقاضا برای اقلام مصرفی باارزش مانند تجهیزات دی جی آکبند می‌شود. با این حال این شرایط اقتصادی فرصتی را برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در چنین تجهیزاتی هستند، ایجاد می کند. در این مقاله قصد داریم درباره قیمت و ویژگی های دی جی آکبند توضیحاتی ارائه دهیم.

قیمت تجهیزات دی جی آکبند

مردم عموما درآمد قابل تصرف کمتری دارند و تمایل دارند خرید های غیر ضروری را مانند تجهیزات دی جی آکبند و تجهیزات صوتی کاهش دهند. در نتیجه وسایل دست دوم مازاد در بازار بیشتر می شود و این اتفاق کاهش قیمت تجهیزات دی جی آکبند را در پی دارد. هدف نهایی بیشتر دی جی ها اجرای کنسرت های بزرگ و با شکوه است. شما نیز اگر چنین هدفی دارید باید برای رسیدن به آن بر کیفیت اجرای خود تمرکز کافی داشته باشید و به صورت هوشمندانه تجهیزات مناسب را تهیه نمایید.

تجهیزات دی جی آکبند بهتر است یا دست دوم؟

دی جی آکبند

در زمان ‌های چالش ‌برانگیز مالی، افراد ممکن است راه خود را از وسایل دی جی و تجهیزات خود جدا کنند و به فروش آن ها اقدام نمایند. در نتیجه طیف وسیع تری از تجهیزات مورد استفاده برای خرید در دسترس خواهد بود که برخی از آنها ممکن است نادر باشند. در این شرایط پیدا کردن قطعات خاصی از لوازم دی جی مورد نیاز برای ساختن و راه ‌اندازی یک سیستم ایده ‌آل از طریق لوازم استوک آسان ‌تر است. چه به دنبال یک میکسر خاص باشید و چه به دنبال مجموعه خاصی از بلندگو ها بگردید، ممکن است بتوانید آنچه را که می خواهید با قیمتی مناسب به صورت دست دوم پیدا کنید. البته این موضوع کاملا به شما بستگی دارد که مجموعه ای از تجهیزات دی جی آکبند حرفه ای داشته باشید یا از لوازم استوک استفاده کنید.

تنظیم بودجه برای تجهیزات دی جی آکبند

هنگام خرید تجهیزات جدید می توان به راحتی بر چند قطعه گران قیمت سرمایه گذاری بیشتری کرد و از دیگر اجزای کم اهمیت تر صرف نظر کرد. یا می توان بودجه را میان تمام لوازم مورد نیاز تقسیم کرد و تجهیزات رده متوسط تهیه کرد. شما همچنین با توجه به بودجه خود می توانید بخشی از تجهیزات مهم دی جی آکبند را تهیه و اجزای کم اهمیت تر را به صورت استوک خریداری نمایید. اما بدون شک تجهیزات دی جی آکبند خروجی با کیفیت تر و بهتری به شما ارائه می دهد.

رویای تجهیزات حرفه ای

تجهیزات حرفه ای

تقریبا هر دی‌ جی ای رویای داشتن مجموعه ای از حرفه ای ترین تجهیزات را دارد. برای رسیدن به این هدف شما باید با برنامه ریزی دقیق تجهیزات خود را تهیه نمایید. با ارتقا هوشمندانه شما می توانید در طول مسیر حرفه ای خود کم کم تجهیزات دی جی با کیفیتی تهیه کنید تا بالاخره به سیستم رویایی خود دست یابید.

به عنوان مثال، یک دی جی مشتاق اسکرچ ممکن است با یک کنترلر Numark Mixtrack Pro FX شروع به کار کند و بتواند روتین ها و الگو های اسکرچ عالی ای انجام دهد. ارتقاء به یک میکسر اسکرچ Numark و یک جفت گرامافون ممکن است او را شگفت زده کند؛ زیرا می تواند تفاوت را احساس کند و به صورت مفید تری در مسیر حرفه خود قدم بردارد.

ارتقا تجهیزات و عملکرد دی جی

همانطور که مهارت دی جی حرفه ای افزایش می یابد، نیازش به تجهیزات دی جی آکبند و جدید نیز بیشتر می شود. متداول ترین دلیل برای ارتقا تجهیزات، عملکرد دی جی است. تجهیزات حرفه ای به او اجازه می دهد تا کانال های بیشتری را به طور همزمان باهم ترکیب کند. کنترلر ها و میکسر های سطح بالاتر نیز امکان ایجاد افکت ها و کنترل بهتر بر روی آن ها را فراهم می کنند.

فناوری همیشه در حال پیشرفت است و زندگی و کار ما را آسان تر می کند. فناوری دی‌ جی نیز با سرعت زیادی پیشرفت می کند. از پخش آهنگ ‌ها گرفته تا تعویض سوزن ‌ها روی صفحه گردان با دستگاه بی‌ سیم. ارتقا به آخرین فناوری نه تنها می تواند زندگی یک دی جی را آسان تر کند، بلکه باعث می شود خلاقیت خود را به سادگی در اجرا به نمایش درآورد.

تکنولوژی جدید در تجهیزات

تجهیزات حرفه ای

بیشتر دی‌ جی‌ های مدرن تمرکز خود را بر کامپیوتر می گذارند، از اجرای نرم ‌افزاری گرفته تا آماده ‌سازی استیک‌ های USB دی جی با مجموعه‌ های موسیقی. لپ تاپ تقریبا برای تمام دی جی ها تا همین اواخر ضروری بود.

اکنون، جدید ترین فناوری Prime در تجهیزات دی ‌جی Denon به دی ‌جی ‌ها این امکان را می ‌دهد که مستقیما در جریان اجرا قرار گیرند و آهنگ ‌ها را فورا روی عرشه ‌ها تجزیه و تحلیل کنند. این متکی نبودن به کامپیوتر یک نقطه پیشرفت بزرگ است و به دی جی اجازه می دهد بیشتر بر عملکرد تمرکز کند تا آماده سازی.

کاربران DVS به کار های دی جی با صفحه های گردان عادت کرده اند؛ در حالی که راه اندازی یک صفحه گردان فرایند سریعی نیست. اخیرا تکنولوژی همه این روند را تغییر داده است. کاربر فقط باید یک کنترلر دی جی ساده را روی وینیل خود قرار دهد تا بتواند اجرایش را آغاز کند. دوران نگرانی درمورد وینیل تاب خورده یا خراشیده گذشته است. کنترل بی ‌سیم DVS سریع‌ تر تنظیم می‌ شود و پخش آن آسان‌ تر است.

نتیجه گیری

فقط شما به عنوان یک دی جی متوجه می شوید که چه زمانی نیازتان به تجهیزات بیشتر خواهد شد. گاهی برای سرعت بخشیدن و راحت بودن کار ممکن است اقدام به خرید تجهیزات دی جی آکبند کنید و گاه ممکن است به دلیل بالا بردن کیفیت خروجی به فکر ارتقا تجهیزات خود باشید. یک دی جی با تجهیزات حرفه ای می تواند از تمام خلاقیت خود بدون محدود شدن توسط تجهیزات قدیمی اجرا داشته باشد و این کار باعث افزایش انگیزه دی جی خواهد شد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *