با خرید پایه لپ تاپ به گردن درد خود پایان دهید!

با خرید پایه لپ تاپ به گردن درد خود پایان دهید!

در دسته بندی : راهنمای خرید

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به دلیل شغل یا درس خود ساعت ها روی لپ تاپ خود قوز می کنید و گردن و شانه هایتان درد می گیرد، خوب است که به خرید یک پایه لپ تاپ  فکر کنید. پایه لپ تاپ نه تنها سبب حفظ سلامت شما می شود بلکه باعث می شود که کارآمدی و سرعت شما بیشتر شود. در این مطلب، شما را با انواع پایه لپ تاپ و کاربرد آن ها آشنا می کنم. به علاوه، مزایای استفاده از پایه لپ‌ تاپ را برای شما بیان خواهیم کرد.

پایه های لپ تاپ در انواع و طرح های مختلفی تولید می شوند. هر کدام از آن ها ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی دارند. انتخاب پایه مناسب با توجه به نیاز ها و میزان استفاده تان از لپ تاپ، می تواند راحتی، بهره وری و سلامت بدن شما را افزایش دهد. بهتر است اطلاعاتی جامع درباره انواع پایه لپ تاپ به دست آورید تا بتوانید پایه ایده آلتان را تهیه کنید.

مزایای استفاده از پایه لپ تاپ

پایه لپ تاپ
 • بهبود سلامت بدن: با استفاده از پایه لپ تاپ می توانید لپ تاپتان را تا سطح چشم هایتان بالا بیاورید و در نتیجه خمیدگی بدنتان کاهش یابد. این موضوع خود سبب می شود تا از درد کمر، گردن و شانه های شما جلوگیری شود.
 • افزایش راحتی: پایه های لپ تاپ این امکان را فراهم می کنند که صفحه را در هر زاویه ای که می خواهید بچرخانید و موقعیت لپ تاپتان را در حالتی قرار دهید که بسیار راحت باشید.
 • خنک کننده های پیشرفته: اگر لپ تاپتان پس از مدت کوتاهی استفاده داغ می شود، انواع پایه های لپ تاپی وجود دارد که تهویه کننده دارد و سبب خنک شدن لپ تاپ می شود.
 • افزایش بهره وری: با حفظ وضعیت ارگونومیک و افزایش راحتی بدن، استفاده از پایه لپ تاپ می تواند بهره وری را افزایش دهد. با افزایش بهره وری، شما می توانید برای مدت طولانی تری کار کنید بدون اینکه احساس خستگی کنید. در نتیجه خروجی کار هایی که انجام می دهید بهبود می یابد.

معرفی انواع پایه لپ تاپ

معرفی انواع پایه لپ تاپ
 • پایه ‌های قابل تنظیم لپ‌ تاپ: پایه های قابل تنظیم انعطاف ‌پذیری زیادی را از نظر ارتفاع و زاویه فراهم می‌ کنند و امکان تنظیم در حالتی را که مطابق با نیاز های شما و راحتی بدن شما باشد، فراهم می کند.
 • پایه لپ‌ تاپ تاشو یا قابل حمل: پایه تاشو برای افرادی که همیشه در حال حرکت هستند و باید لپ تاپ خود را حمل کنند، ایده آل است. پایه‌ های لپ ‌تاپ تاشو سبک و جمع ‌و جور هستند و به راحتی می ‌توانید آن ‌ها را حمل کنید و به هر جا که می خواهید ببرید.
 • پایه های خنک کننده لپ تاپ: این پایه ها فن ها و دریچه هایی دارد که به خنک شدن لپ تاپ و داغ نشدن آن کمک می کند. داغ شدن لپ تاپ می تواند آسیب های جدی ای به سخت افزار وارد کند؛ در نتیجه پایه خنک کننده انتخاب فوق العاده ای است.
 • پایه لپ تاپ با فن های داخلی: پایه های دارای فن داخلی مانند پایه های خنک کننده لپ تاپ، فن هایی دارند که لپ تاپ شما را خنک نگه می دارد؛ اما این پایه ها معمولا امکانات اضافی دیگری مانند چراغ های LED و هاب USB نیز دارند.
 • پایه لپ‌ تاپ با نگهدارنده تلفن و تبلت: این پایه ‌ها نه تنها برای نگه‌ داشتن لپ‌تاپ، بلکه تلفن و تبلت شما طراحی شده ‌اند و در حقیقت یک وسیله ایده آل برای نگه داشتن بسیاری از وسایل شما هستند.
 • پایه های ارگونومیک لپ تاپ: هدف اصلی از طراحی این پایه ها کمک به حفظ سلامتی بدن شماست. این پایه ها برای بهبود وضعیت بدن شما با بالا بردن لپ تاپ تا سطح چشم و کاهش فشار بر گردن، کمر و شانه ها طراحی شده است.
 • پایه‌ های چوبی لپ‌ تاپ: این پایه ها معمولا ایده آل کسانی است که ظاهر و زیبایی و خاص بودن برایشان اهمیت زیادی دارد. پایه های چوبی ظاهر طبیعی ‌تری دارند. علاوه بر این، پایه‌ های چوبی لپ ‌تاپ بسیار محکم هستند و فضای میز کار شما را متفاوت جلوه می دهند.
پایه‌ های چوبی لپ‌ تاپ
 • پایه‌ های لپ‌ تاپ مناسب برای بازی: راحتی و دوام دو ویژگی اصلی ای هستند که گیمر ها به آن نیاز دارند. پایه های مناسب گیم، این راحتی و دوام را به شما هدیه می دهد. علاوه بر این، تهویه این پایه ها بسیار پایدار تر است. اگر گیمر هستید، این پایه ها را از دست ندهید.
 • پایه لپ‌ تاپ برای حرفه ‌ای ‌ها: این پایه‌ ها به گونه‌ ای طراحی شده‌ است که هم عملکرد خوبی داشته باشد و هم از نظر زیبایی‌ شناختی، طرح ‌های شیکی داشته باشد. این پایه ها معمولا فضای کاری بیشتری را برای شما فراهم می کند.
 • پایه لپ‌ تاپ برای دانش‌ آموزان: پایه های لپ تاپ مناسب دانش آموزان، در حقیقت نوع مستقلی از پایه نیست. پایه های قابل حمل که سبک و جمع و جور است و پایه های ارگونومیک که به حفظ سلامت بدن کمک می کند، بهترین گزینه برای دانش آموزان است.

جمع بندی

پایه ای لپ تاپ وسیله ای پر کاربرد است که مزایای زیادی دارد. این پایه ها انواع گوناگونی دارد و هر کدام از آن ها با هدف خاصی طراحی شده است. به طور کلی پایه های لپ تاپ با هدف بهبود سلامت، افزایش راحتی و کاهش احتمال آسیب دیدن دستگاه طراحی و تولید شده است. برخی از مهم ترین انواع پایه لپ تاپ عبارت است از: پایه قابل تنظیم، تاشو یا قابل حمل، خنک کننده، دارای فن داخلی، ارگونومیک، چوبی و... . ما در این مطلب از دی جی سنتر سعی کردیم تا علاوه بر بررسی مزایای استفاده از پایه لپ تاپ، توضیحی مختصر درباره هر کدام از این انواع پایه ها عرضه کنیم.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *