0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Warm Audio

کمپانی Warm Audio در سال ۲۰۱۱ به دست Bryce Young راه اندازی شد وبا هدف ساخت ابزارهای پیشرفته و درجه یک برای آهنگسازان و صدابرداران و مهندسان صدا برپا شده است و ابزارهای رکورد آنالوگ کلاسیکی را میسازند که از صدای شگفت انگیز، طراحی برجسته و کیفیت بی همتایی برخوردارند.

محصولات این کمپانی ابزارهایی با کیفیت ساخت بسیار بالا هستند که تا همین چند سال پیش موزیسین های بسیار آرزوی داشتن آنها را داشتند اما این کمپانی توانست با ساخت محصولاتش با طراحی و کیفیت بالا و قیمت پایین در بازار جهانی به جایگاه بسیار خوبی دست یابد و صنعت صدای حرفه ای را دستخوش تغییرات خوبی کند.

این کمپانی از نخستین روز راه اندازی اش مهندسان و متخصصات صدا در زمینه ساخت، بازاریابی و فروش با بیش از ۵۰ سال سابقه را گردهم آورد و یکی از بهترین راه حل های در دسترس برای داشتن کیفیت صدای افسانه ای است که سالها پیش بسیاری حسرت نداشتن چنین کیفیتی را میخوردند.

این کمپانی افزوده بر ساخت میکروفون ها سازنده کمپرسورها، پریآمپ های میکروفون، پدالهای گیتار/افکت و اکولایزرها نیز میباشد. این کمپانی برای ساخت محصولات در جه یکش دارنده جوایز TEC، Sound On Sound، Resolutions، MusicTech و Music Inc. Editors Choice میباشد و برای ساخت ابزارهای بی نقص اجزای درونی محصواتش را نیز از بزرگترین کمپانی های سازنده مانند CineMag USA Transformers، Altran USA Transformers، Carnhill Transformers، Kenetek Opto Attenuator، JJ Tubes و Tung-Sol Tubes فراهم میکند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Warm Audio WA-47Jr میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل WA-47r از کمپانی Warm Audio برای صدای پر جزئیات و ایستادگی اش در برابر دیستروشن از ارزش بالایی برخوردار است. اینها مایه ی گرایش به این میکروفون FET بدون ترانسفورمر و با کپسول سبک U47 است که برای درام Kick و دیگر سازهای کوبه ای بسیار ایده آل میباشد و شدت ضربه ی سازهای درام و پرکاشن ها را با وفاداری شگفت انگیزی نمونه برداری میکند.

12,500,000 تومان 10,400,000 تومان
خرید

Warm Audio WA-14 میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل WA-14 از کمپانی Warm Audio نمادین ترین میکروفون خازنی FET با دیافراگم بزرگ در طول تاریخ میباشد. که کارکرد شگفت انگیزی دارد و یک میکروفون استودیویی کلاسیک ب شمار میرود. 

20,500,000 تومان 16,500,000 تومان
خرید

Warm Audio WA-87 میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل WA-87 از کمپانی Warm Audio یک میکروفون بسیار خوب و حرفه ای است که کارکرد بی همتایی دارد و دنباله روی طراحی یکی از میکروفون های کاندنسر FET دیافراگم بزرگ (۱ اینچی-طلا اندود) نمادین دهه ۷۰ میباشد که در بیشتر استودیوهای حرفه ای آن زمان دیده میشد.

26,500,000 تومان
خرید