مهمترین خبرهای ماه ژوئن ۲۰۲۱ در صنعت موزیک الکترونیک

مهمترین خبرهای ماه ژوئن ۲۰۲۱ در صنعت موزیک الکترونیک

در دسته بندی : اخبار

-درام ماشین HammerHead Rhythm Station از Behringer

کمپانی بهرینگر پس از چند ماه در ژوئن با ساخته بحث برانگیز خودش به میادین بازگشت و محافل موزیک الکترونیک را به جنب و جوش انداخت. طبق معمول آنها با بررسی درباره تجهیزات و سینت های کلاسیک وینتیج و الهام از آنها درام ماشین HammerHead Rhythm Station از کمپانی Bram Bos که در سال ۱۹۹۷ تولید شده بود را بازسازی کرده اند و اکنون به صورت برنامه iOS درآمده است.

-ویژگی تازه Spotify

سرویس استریم Spotify ویژگی تجربه ی تعاملی خودش را راه اندازی کرد و به کاربران این فرصت را داد تا عادتهای منحصر به فردشان شنیداریشان را مشاهده کنند.

-ابراز نگرانی کنگره آمریکا از حالت Discovery Mode

یک خبر مهم دیگر این بود که کنگره آمریکا از حالت Discovery Mode اپلیکیشن Spotify ابزار نگرانی کرد چراکه میتواند منجر به دریافت حق امتیاز کمتری برای هنرمندان شود.

-دادخواستی برای پرداخت عادلانه سرویس های استریم

در انگلستان، اتحادیه سازندگان موزیک و اتحادیه موزیسین ها از نامه ای سرگشاده حمایت کردند که خواستار یک نهاد نظارتی جدید انگلیس برای اطمینان از پرداخت عادلانه از سرویس های استریم است.

-کمک Spotify به موزیسین ها

به گفته یکی از مدیران پیشین Spotify ،Twitch به موزیسین ها کمک می کند تا ۱۰ برابر بیشتر از پلتفرم های استریم موزیک درآمد کسب کنند.

-ستایش Deadmau5 از سیستم مدولار Ichabod

Deadmau5 در اپیزودی از پادکست My Forever Studio از سیستم ماژولار Billy Corgan Ichabod ستایش و تعریف های فراوانی کرد و علاقه ی شدید خودش به این سیستم مدولار را نشان داد.

-Moog زن ستیز؟!

کمپانی Moog پس از ادعای زن ستیزی یک کارمند سابق این کمپانی، یک طرح دادخواهی ۱.۱ میلیون دلاری را پر و امضا کرد.

-شکار تازه ی Universal Audio

کمپانی بزرگ Universal Audio کمپانی Townsend Lab inc را خرید و این به معنی آن است که سیستم میکروفون فوق حرفه ای Sphere L22 به لیست دارایی ها و محصولات این کمپانی افزوده شد.

-Novation Circuit Rhythm Groovebox

کمپانی Novation با تمرکز بر سمپل گیری سریع و سکوئنس کردن، با یک طراحی جدید به Circuit Rhythm Groovebox زندگی دوباره بخشید.

-کپی زیرکانه Behringer از KeyStep

کمپانی Behringer محصول بحث برانگیز خودش Swing MIDI که یک کپی زیرکانه از میدی کنترلر KeyStep از کپانی Arturia‌ است را به بازار فروش ارائه کرد.

-رونمایی از درام ماشین شبیه سازی شده RD-9

کمپانی Behringer درام ماشین افسانه TR-909 از رولند را پس از سه سال بررسی و توسعه با نام RD-9 روانه بازار کرد.

-نوسان ساز کمپانی بهرینگر برای یورورک

همچنین کمپانی Behringer یک نوسان ساز چند کاربرده جدید برای Eurorack با بیش از ۲۰ موتور سینت را با نام Brains به بازار عرضه کرد.

-دوباره Behringer و این بار شبیه سازی LinnDrum

و باز هم Behringer با الهام از درام ماشین LinnDrum مدل شبیه سازی شده خودش با نام LmDrum را نیز منتشر کرد و در تاریخ ۲۸ ژوئن یک آپدیت برای RD-8 را نیز منتشر میکند.

-شبیه سازی خوب از Jupiter-8 افسانه ای

کمپانی Black Corporation میخواهد اواخر امسال یک سینت الهام گرفته شده است از Jupiter-8 را به نام ISE-NIN desktop poly منتشر کند.

-رابط صوتی جدید Apogee

کمپانی حرفه ای Apogee نیز از کارت صدای حرفه ای و جمع و جور Duet 3 با پردازنده DSP و پایه رومیزی اختیاری رونمایی کرد که دارای درگاه تایپ C میباشد و کیفیت و زیبایی در یک دستگاه کوچک درهم تنیده شده اند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *