نگاهی به اپلیکیشن موبایل تازه منتشر شده از Beatport

نگاهی به اپلیکیشن موبایل تازه منتشر شده از Beatport

در دسته بندی : دی‌جی , نرم افزار

استریم و پخش آنلاین موزیک دنس و فروشگاه اینترنتی Beatport سرانجام یک اپلیکیشن موبایل را روانه بازار کرد. این اپلیکیشن اکنون تنها برای پلتفرم iOS در دسترس است و این اپلیکیشن در دسترس همه ی مشترکان Beatport LINK نیز میباشد و یک نوآوری در پخش زنده به شمار میرود.

همچنین این فروشگاه بزرگ موزیک لوگوی خودش را نیز تغییر داده است و استفاده از این اپلیکیشن نیز رایگان است اما باید برای استفاده یک اکانت Beatport LINK نیز داشته باشید. این برای دی جی هایی که هم اکنون به پخش آنلاین موزیک این کمپانی رو آورده اند یک جهش و چرخش بزرگ به شما میرود زیرا یک چاره بسیار خوب برای پخش زنده و استریم است و بستر بزرگی از کاوش در میان هزاران موزیک تا پخش زنده و اجرای آنها را برای دی جی ها فراهم کرده است.

Beatport لوگوی خودش را نیز تغییر داده است

ویژگی های اپلیکیشن

هنگامی که این اپلیکیشن را باز میکنید از شما میخواهد تا سبک های مورد علاقه خودتان را برگزینید سپس توسط یک نوار جستجوگر در بالای آن میتوانید میانبرهای سبک های گزینش شده را انتخاب کنید و همچنین گزینه ی موزیک های برتر تاپ ۱۰ و تاپ ۱۰۰ نیز در زیر هر سبک در دسترس شما گذاشته شده است.

این اپلیکیشن بسیار شبیه اپلیکیشن های دیگر پخش زنده مانند Spotify و TIDAL میباشد. شما میتوانید ترک ها را پلی کنید و همچنین آنها را به پلی لیست های خودتان بیافزایید و همچنین هنرمندان را به همراه انتشاراتشان و لیبل ها را نیز ببینید و شناسایی کنید یا از همان سبک به سراغ دیگر ترک ها موجود بروید.

هرچند، برخلاف Spotify و دیگر نمونه های مانند آن، شما یک شکل موج برای جستجوی آسان روی ترک در حال پخش نیز دارید که یک گزینه ی عالی برای دیجی ها به شمار میرود. شما میتوانید با کلیک کردن روی برگه My Library و در تب بعدی روی Discovery یک شکل موج را دریافت کنید تا به سادگی به کاوش در نقاط گوناگون ترک در حال پخش بپردازید.

My Playlist و Collection نیز به ترتیب برای لیست پخش هایی است که شما در Beatport LLINK ساخته اید که در هر نرم افزار و یا سیستم دی جی سازگار نیز در دسترس است. در همین حال Collection نیز آهنگ هایی است که شما خریداری کرده اید.

کمبودها

شما هنوز نمیتوانید از خود اپلیکیشن اقدام به خرید موزیک کنید و یا حتی به سبد خرید خود بیافزایید تا بعدا آن را بخرید و باید از راه کامپیوتر ترک ها را خریداری کنید تا در آکانت Beatport LINK شما در اپلیکیشن پدیدار شوند. همچنین آن یک اپلیکیشن استریمینگ مطلق نیست و برای نمونه شما نمیتوانید به سادگی آهنگ ها را به فهرست خود بیافزایید تا آنها را بعدا پخش کنید تا تصمیم بگیرید که به لیست پخش خود آنها را بیافزایید یا نه و همچنین حتی گزینه ی پخش تصادفی نیز وجود ندارد.

بنابراین گرچه هنوز نمیتوانیم نام یک اپلیکیشن استریمینگ کامل را روی آن بگذاریم اما بیتپورت آغاز خوبی داشته است و این اپلیکیشن نیز مانند همه اپلیکیشن های بزرگ دیگر به زودی دستخوش دگرگونی ها شده و به روز رسانی های تازه آن به به یک سطح قابل قبول خواهد رساند. بیتپورت گفته است که گام بعدی پیرامون این اپلیکیشن انتشار نسخه اندروید آن است. دی جی ها نیز میتوانند با ساخت لیست پخش با نام های گوناگون مانند Liked، Shortlist یا To Buy ترک های مورد علاقه شان را پیدا کردن و درون آنها افزوده تا بعدا آنها را از طریق کامپیوتر خریداری کنند.

هم اکنون اپلیکیشن Beatport در فروشگاه App Store iOS به صورت دانلود رایگان موجود است و با داشتن اشتراک Beatport LINK‌ میتوانید آن را به کارببرید. همچنین این اپلیکیشن دارای نمایی بسیار کاربر پسند و جذاب و مینیمال میباشد که شما در آن دچار سردرگمی نمیشوید و از نهایت لذت کار کردن با آن بهره مند میشوید.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *